Snažilky, pojďte pokecat ;o)

Autor: makina   14.10.2011 v 09:43

[42120]presne tal jak rikas

Autor: AlenaK.   14.10.2011 v 09:54

Tynusko kéž by to tak bylo a hnízdílek se uhnizdoval.Nevím možná to popletu,ale četla jsem na nějakých stránkách,že u někoho se uhnízdí právě až v den ms a pak se teprve začne vyplavovat HCG.

Autor: AlenaK.   14.10.2011 v 09:56

Holky když já jsem se už včera smířila s tím že se to nepovedlo a byla jsem ráda,že ms příjde v termínu jak má  a ono mě to takto dostalo.Ach jo.To jsou teprve nervíky.

Autor: AlenaK.   14.10.2011 v 10:02

Maki tvůj manžel určitě čeká na ty nej dnySmileA co testík,už se zbervuje?

Autor: Lucy   14.10.2011 v 10:13

KAČKO, prosímtě, když jsi chodila na IUI, to jsi byla ty, nebo se pletu, kdo říkal, že jsi dostala i nějaký "silikonový klobouček", aby spermijky zůstaly dobře uvnitř? Ptá se ta má kámoška, co na to jde....že jí řekli, že něco takového neznají....

14.10.2011 v 10:14

ahoj holky ... ALI, já u minulého těhu taky měla jeden den takové silnější špinění, myslela jsem, že je to normální menses, ale na druhý den už nic, měla jsem tehdy ještě docela dlouhé cykly, takže i ovu musela být později a špinit jsem začala až 33DC, když pak byl na druhý den klid, tak jsem si udělala TT a byl tam duch ... takže to klidně taky tak můžeš mít .. teplotu jsem tehdy neměřila, takže to ti neporadímWink

14.10.2011 v 10:18

MAKI, dej mu čas, asi si to fakt chce v hlavě srovnat, určitě přemýšlí, kde byla minule chyba a jestli třeba nemohla být jeho, víš co, chlapi ... my si to tady všechno pěkně vypovídáme, poradíme si, ale on nemá s kým tohle probrat ... tak jak večer přijde, nachystej mu nějakou dobrůtku, třeba i horkou vanu a nebo mu udělej masáž zad a hezky si ten večer v klidu užijte :-)

14.10.2011 v 10:20

tak jsem ráno vstala, bylo mi dobře, že jsem si udělala kakao a rohlík s nutelkou, začala jsem s chutí jíst a už je mi blbě, tak já už nevím Frown .. dneska jsem 9+0, takže doufám, že už se ta placenta brzo dodělá a převezme funkci těch mých přehormonovaných vaječníků a přejdou mě ty nevolnostiUndecided

Autor: AlenaK.   14.10.2011 v 10:21

Yashi a měla jsi při tom špinění taky negat.test nebo jsi si dělala první až ten s tím duchem?Já tomu nechám přes víkend jestli se objeví a když ne tak v neděli udělám test a v pondělí kdyžtak zavolám k dr.Ten mě vezme ještě v ten den.Mám hodného dr.

Autor: AlenaK.   14.10.2011 v 10:24

Yashi já kdybych si v těhu s Honzíkem dala kakao a nutelu,tak je mi taky zle.Dělala mi čokoláda a cokoli co ji obsahovalo špatně,ale ve 12tt.jako když utne a bylo to dobré.

1 ... 804 805 806 ... 2908
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.