Snažilky, pojďte pokecat ;o)
Autor: makina 14.10.2011 v 09:43
[42120]presne tal jak rikas
Autor: AlenaK. 14.10.2011 v 09:54
Tynusko kéž by to tak bylo a hnízdílek se uhnizdoval.Nevím možná to popletu,ale četla jsem na nějakých stránkách,že u někoho se uhnízdí právě až v den ms a pak se teprve začne vyplavovat HCG.
Autor: AlenaK. 14.10.2011 v 09:56
Holky když já jsem se už včera smířila s tím že se to nepovedlo a byla jsem ráda,že ms příjde v termínu jak má a ono mě to takto dostalo.Ach jo.To jsou teprve nervíky.
Autor: AlenaK. 14.10.2011 v 10:02
Maki tvůj manžel určitě čeká na ty nej dny
A co testík,už se zbervuje?
Autor: Lucy 14.10.2011 v 10:13
KAČKO, prosímtě, když jsi chodila na IUI, to jsi byla ty, nebo se pletu, kdo říkal, že jsi dostala i nějaký "silikonový klobouček", aby spermijky zůstaly dobře uvnitř? Ptá se ta má kámoška, co na to jde....že jí řekli, že něco takového neznají....
14.10.2011 v 10:14
ahoj holky ... ALI, já u minulého těhu taky měla jeden den takové silnější špinění, myslela jsem, že je to normální menses, ale na druhý den už nic, měla jsem tehdy ještě docela dlouhé cykly, takže i ovu musela být později a špinit jsem začala až 33DC, když pak byl na druhý den klid, tak jsem si udělala TT a byl tam duch ... takže to klidně taky tak můžeš mít .. teplotu jsem tehdy neměřila, takže to ti neporadím
14.10.2011 v 10:18
MAKI, dej mu čas, asi si to fakt chce v hlavě srovnat, určitě přemýšlí, kde byla minule chyba a jestli třeba nemohla být jeho, víš co, chlapi ... my si to tady všechno pěkně vypovídáme, poradíme si, ale on nemá s kým tohle probrat ... tak jak večer přijde, nachystej mu nějakou dobrůtku, třeba i horkou vanu a nebo mu udělej masáž zad a hezky si ten večer v klidu užijte :-)
14.10.2011 v 10:20
tak jsem ráno vstala, bylo mi dobře, že jsem si udělala kakao a rohlík s nutelkou, začala jsem s chutí jíst a už je mi blbě, tak já už nevím
.. dneska jsem 9+0, takže doufám, že už se ta placenta brzo dodělá a převezme funkci těch mých přehormonovaných vaječníků a přejdou mě ty nevolnosti
Autor: AlenaK. 14.10.2011 v 10:21
Yashi a měla jsi při tom špinění taky negat.test nebo jsi si dělala první až ten s tím duchem?Já tomu nechám přes víkend jestli se objeví a když ne tak v neděli udělám test a v pondělí kdyžtak zavolám k dr.Ten mě vezme ještě v ten den.Mám hodného dr.
Autor: AlenaK. 14.10.2011 v 10:24
Yashi já kdybych si v těhu s Honzíkem dala kakao a nutelu,tak je mi taky zle.Dělala mi čokoláda a cokoli co ji obsahovalo špatně,ale ve 12tt.jako když utne a bylo to dobré.
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55