Snažilky, pojďte pokecat ;o)

Autor: AlenaK.   14.10.2011 v 09:16

Andrejko,tak hezké nákupy a hlavně netahej těžké věciWink

Autor: Týnuška   14.10.2011 v 09:17

[42093]  Tak to už by si tím měl být jistý jestli chce s Tebou mimi nebo ne. Bohužel mi ženské to máme jiné než chlapy. My se těšíme na to jaký to vše bude a chlapi i přes to, že by mimi chtěli, tak se děsí toho, že budou mít doma malinkého "rivala". Vše se najednou nebude točit jen kolem něho, příjde domů nebude mít ten "svůj" klid. My ženy prostě miminko chceme a už nás nezajímá skoro  nic okolo, páč jsme ženy a vždy to zvládnem, ale u nich je to horší. Měly by jste si asi v klidu promluvit a vše zvážit jaký by bylo atd. Hlavně budeš vědět  co ho trápí a nebudeš se tím muset užírat a stresovat, kdy to bude horší, aby mimísek byl. ;-) A hlavně, aby jsi nakonec moc na něj netlačila a jemu se to nezprotivilo ;-)

Autor: AlenaK.   14.10.2011 v 09:18

Maki já nejsem smutná,jen ted nevím co se děje.Nikdy jsem takto nešpinila.Dnes jsem 14DPO.

Autor: makina   14.10.2011 v 09:22

[42108] Tynusko o tom jsem uz davno mluvili a miminko si moc preje jen asi premyslim ze jsem na neho asi moc tlacila.Necham ho chvili v klidu a uvidime

Autor: makina   14.10.2011 v 09:23

[42109] Alenko a tobe se nic na tt neukazalo?

Autor: AlenaK.   14.10.2011 v 09:26

Maki právě že ne.Včera jsem to měla dostat,byla jsem 28DC.Nechám to přes ten víkend a pokud nedorazí,tak zavolám k dr.Zajdu rovnou na roční prohlídku.

Autor: makina   14.10.2011 v 09:31

[42113] Alenko jeste je cas vzdyt v krvi se tu prokazuje ve 13dc  jeste je cas.A jak pises pockej jeste ten vykend a uvidis.

Autor: makina   14.10.2011 v 09:31

oprava po ovulaci 13 den tak jsem to myslela

Autor: Týnuška   14.10.2011 v 09:37

Alenko, třeba se miminko uhnizďuje. :-)

Autor: Týnuška   14.10.2011 v 09:38

[42110] To asi uděláš nejlíp. Nechat ho v klidu, až se sám na to bude cítit. Když se pak bere sex, spíš jako povinnost, tak to není dobrý. :-D

1 ... 803 804 805 ... 2908
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.