Snažilky, pojďte pokecat ;o)
Autor: AlenaK. 14.10.2011 v 09:16
Andrejko,tak hezké nákupy a hlavně netahej těžké věci
Autor: Týnuška 14.10.2011 v 09:17
[42093] Tak to už by si tím měl být jistý jestli chce s Tebou mimi nebo ne. Bohužel mi ženské to máme jiné než chlapy. My se těšíme na to jaký to vše bude a chlapi i přes to, že by mimi chtěli, tak se děsí toho, že budou mít doma malinkého "rivala". Vše se najednou nebude točit jen kolem něho, příjde domů nebude mít ten "svůj" klid. My ženy prostě miminko chceme a už nás nezajímá skoro nic okolo, páč jsme ženy a vždy to zvládnem, ale u nich je to horší. Měly by jste si asi v klidu promluvit a vše zvážit jaký by bylo atd. Hlavně budeš vědět co ho trápí a nebudeš se tím muset užírat a stresovat, kdy to bude horší, aby mimísek byl. ;-) A hlavně, aby jsi nakonec moc na něj netlačila a jemu se to nezprotivilo ;-)
Autor: AlenaK. 14.10.2011 v 09:18
Maki já nejsem smutná,jen ted nevím co se děje.Nikdy jsem takto nešpinila.Dnes jsem 14DPO.
Autor: makina 14.10.2011 v 09:22
[42108] Tynusko o tom jsem uz davno mluvili a miminko si moc preje jen asi premyslim ze jsem na neho asi moc tlacila.Necham ho chvili v klidu a uvidime
Autor: makina 14.10.2011 v 09:23
[42109] Alenko a tobe se nic na tt neukazalo?
Autor: AlenaK. 14.10.2011 v 09:26
Maki právě že ne.Včera jsem to měla dostat,byla jsem 28DC.Nechám to přes ten víkend a pokud nedorazí,tak zavolám k dr.Zajdu rovnou na roční prohlídku.
Autor: makina 14.10.2011 v 09:31
[42113] Alenko jeste je cas vzdyt v krvi se tu prokazuje ve 13dc jeste je cas.A jak pises pockej jeste ten vykend a uvidis.
Autor: makina 14.10.2011 v 09:31
oprava po ovulaci 13 den tak jsem to myslela
Autor: Týnuška 14.10.2011 v 09:37
Alenko, třeba se miminko uhnizďuje. :-)
Autor: Týnuška 14.10.2011 v 09:38
[42110] To asi uděláš nejlíp. Nechat ho v klidu, až se sám na to bude cítit. Když se pak bere sex, spíš jako povinnost, tak to není dobrý. :-D
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55