Snažilky, pojďte pokecat ;o)

Autor: makina   14.10.2011 v 08:43

[42088] Tynus jemu bude 25 a me letos29let.

[42090]Lucy no ja nevim protoze tohle nejdou ty plodne dny tak co ja vim.

[42091]Alenko urco se to nerozjede a kez by to tak byloWink

Autor: AndreaZ. ♥   14.10.2011 v 08:43

[42090] Lucy a to Osciloccoccinum není na předpis ?? a čajík piju , snažím se i teple oblékat , aby mě to nepřekvapilo ještě víc .

[42091] Alenko to je hezky napsané ! A bylo by fajn kdyby se neoperovalo , protože my se ten víkend zrovna stěhujeme Smile a pak po tom víkendu už bych na to šla , páč se to prý dělá 7 až 11 DC .

Autor: AlenaK.   14.10.2011 v 08:45

http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Alena1602/grafy.aspx?c=634516416000000000

Tak ta křivka moc těhotně nevypadá co holky?Když mi ta teplota klesla.Ach jo já nevím co se to děje.

Autor: AlenaK.   14.10.2011 v 08:49

AndrejkoZ.u nás to tak bylo,že se neoperovalo.Je to jako neděle.Ani tam nejsou všichni dr.Jen služba.Jakou chcete barvu do obýváčku?

Autor: AlenaK.   14.10.2011 v 08:53

AndrejkoV.už jsem to psala na předchozí stránce.Ms se nerozjela,není třeba ani vložka ani tampón.Mám prostě běžný hlen,jen zabarvný do úplně světle hnědo-růžova.No uvidím dnes přes den.Budu uklízet a myslím,že tím pohybem by se mohla rozjet.A pokud se nerozjede,zkusím udělat zítra TT.Počkám do pondělí a kdyžtak zajedu k dr.se zeptat.

Autor: makina   14.10.2011 v 08:59

[42095]Alenko dokud se ta mrska nerozjede je to furt nadejneWink

Autor: Andrea.V   14.10.2011 v 09:09

Alenko, já vím četla jsem přišla k nám tchyně něco plácla a odešla a než jsem to pak já odeslala, tak jste tu, už psaly každopádně držím pěsti, ať se nerozjde a zítra se Ti ukáží // a jestli ne určo v pondělí k dr. ať víš co se děje držím pěsti, teď letím, ať zas neskejsnu v obchodě celé dopolko páčko Wink

Autor: AlenaK.   14.10.2011 v 09:13

já vím MakiUndecided

Autor: makina   14.10.2011 v 09:15

[42103] Alenko nebud smutna bude to dobre uvidis.Kolikaty si den po ovulaci?

Autor: makina   14.10.2011 v 09:15

Zachvili budu delat ot tak jsem zvedava zacina me pobolivat podbrisek.Jinak dnes jsem 14 DC

1 ... 802 803 804 ... 2908
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.