Snažilky, pojďte pokecat ;o)
Autor: makina 14.10.2011 v 08:43
[42088] Tynus jemu bude 25 a me letos29let.
[42090]Lucy no ja nevim protoze tohle nejdou ty plodne dny tak co ja vim.
[42091]Alenko urco se to nerozjede a kez by to tak bylo
Autor: AndreaZ. ♥ 14.10.2011 v 08:43
[42090] Lucy a to Osciloccoccinum není na předpis ?? a čajík piju , snažím se i teple oblékat , aby mě to nepřekvapilo ještě víc .
[42091] Alenko to je hezky napsané ! A bylo by fajn kdyby se neoperovalo , protože my se ten víkend zrovna stěhujeme
a pak po tom víkendu už bych na to šla , páč se to prý dělá 7 až 11 DC .
Autor: AlenaK. 14.10.2011 v 08:45
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Alena1602/grafy.aspx?c=634516416000000000
Tak ta křivka moc těhotně nevypadá co holky?Když mi ta teplota klesla.Ach jo já nevím co se to děje.
Autor: AlenaK. 14.10.2011 v 08:49
AndrejkoZ.u nás to tak bylo,že se neoperovalo.Je to jako neděle.Ani tam nejsou všichni dr.Jen služba.Jakou chcete barvu do obýváčku?
Autor: AlenaK. 14.10.2011 v 08:53
AndrejkoV.už jsem to psala na předchozí stránce.Ms se nerozjela,není třeba ani vložka ani tampón.Mám prostě běžný hlen,jen zabarvný do úplně světle hnědo-růžova.No uvidím dnes přes den.Budu uklízet a myslím,že tím pohybem by se mohla rozjet.A pokud se nerozjede,zkusím udělat zítra TT.Počkám do pondělí a kdyžtak zajedu k dr.se zeptat.
Autor: makina 14.10.2011 v 08:59
[42095]Alenko dokud se ta mrska nerozjede je to furt nadejne
Autor: Andrea.V 14.10.2011 v 09:09
Alenko, já vím četla jsem přišla k nám tchyně něco plácla a odešla a než jsem to pak já odeslala, tak jste tu, už psaly každopádně držím pěsti, ať se nerozjde a zítra se Ti ukáží // a jestli ne určo v pondělí k dr. ať víš co se děje držím pěsti, teď letím, ať zas neskejsnu v obchodě celé dopolko páčko 
Autor: AlenaK. 14.10.2011 v 09:13
já vím Maki
Autor: makina 14.10.2011 v 09:15
[42103] Alenko nebud smutna bude to dobre uvidis.Kolikaty si den po ovulaci?
Autor: makina 14.10.2011 v 09:15
Zachvili budu delat ot tak jsem zvedava zacina me pobolivat podbrisek.Jinak dnes jsem 14 DC
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55