Snažilky, pojďte pokecat ;o)

Autor: Týnuška   14.10.2011 v 08:07

[42071] Maki z toho si nic nedělej. Ani chlapi nám nemohou být stále oporou, taky mají své trápení a své "dny". Já by jsem spíš řekla, že se bojí neúspěchu. A kort, když pak bude od Tebe takovou dálku a Ty mu jen tak řekneš do telefonu, nevyšlo to. Bude mezi chlapama, kterým se těžko vypovídá, páč by to asi moc chlapů nepochopilo. Asi se tím hodně trápí a měli by jsi ho asi nechat, ať dělá jak myslí, i když se budeš pak trápit, že musiš čekat až na nový rok...

Autor: makina   14.10.2011 v 08:15

[42079] Tynus taky jsem nad tim premyslela ze ma asi strach.Jenze zato ani jeden nemuzem ale on je mladej a asi to nechape.Nevim,co se mu honi v hlave a asi me to nerekne.Ja se taky bojom ze to nevyjde ale s tim nic nenadelam no.Dnes asi nic vecer nebude pac bude utahanej jako pes a rano jede na technickou s autem k jednomu kamaradovi kterej mu to prej udela levnejsi a pak chystani a vareni sebou do prace tak nevim nevim no

Autor: makina   14.10.2011 v 08:22

Vpada to ze plodne dny opravdu budu mit az toho 17-22 ach jo

Autor: makina   14.10.2011 v 08:25

Tak snad to bude dobry AndrejkoWink

Autor: AndreaZ. ♥   14.10.2011 v 08:32

[42085] Musím doufat , no . Co taky jiného ,viď ? Smile 

Zajdu si do lékárny

Autor: Týnuška   14.10.2011 v 08:34

Kolik je Tobě a Tvému příteli? ve chlapech se vyznat je někdy děs. Já když jsem začala s tím mým, tak si přál miminko, pak po roce, když jsem zmínila něco o miminku, tak protáčel oči a co teprve, když jsem šílelala v krámě u mimi věciček. No pak jsme měli problémy a nějaký čas jsme žili odděleně a teď? Si miminko přeje nejvíc na světě. :-)

Autor: AlenaK.   14.10.2011 v 08:36

Dobré ráno holkySmile

Jak se vám všem daří?

Tak mě se ms zatím nerozjela.Mám pořád jen zabarvený hlen světlunce hnědě.Není třeba ani vložka a ani tampón.Je to jako když tam mám normální bílý hlen,jen je zabarvený.Tak nevím,uvidím přes den,jestli se spustí a zčervená.BT mám 36,9st.jako včera.

Autor: Lucy   14.10.2011 v 08:37

[42084] 17-22., tak to je ale dobrý, ne? Vždyť odjíždí až v pondělí, nebo ne? Takže když to pojistíte v ty dva dny před odjezdem, tak je to přesně akorát!!! Já si myslím, že si naštudoval, že se nesmí vyplácat spermijky, že když se to dělá moc často, tak nejsou tak kvalitní, dobře dozrálé....a tak si je šetří Maki!!!

Určitě to tak je, protože před IUI, na které dnes jde ta kámoška, musí chlap také abstinovat! Aby bylo spermií dost a kvalitních, příliš častá frekvence je spíš na škodu, řekli kámošce.

AndrejZ. to je v čudu, že na tebe něco leze. Horký čaj s citronem a ber pro jistotu třeba to Osciloccoccinum, či jak se to jmenuje, ať se to nemusí odkládat a máš to za sebou, tu laparku!

Alenko, držím palečky! Snad ms nedorazila!

Autor: AlenaK.   14.10.2011 v 08:38

Andrejko psala jsi,že na ni máš jít 28.10.,ale to je státní svátek,to se nejspíš neoperuje ne.A pokud jsi ted nastydlá,tak to přejde do té doby.A stejně ty ji přece už nebudeš potřebovatWinkTak se hezky brzy uzdrav,zalez do peřin,uvař si čajík a kurýruj seSmile

Autor: Andrea.V   14.10.2011 v 08:43

Dobré ráno berušky, tak hlásím, že buď ve mě nějakej ten potvora bacil zůstal nebo jsem zas někde nějakej vdechla páč ráno my začlo zas téct z nosu a mám zahleněnej krk ach jo v to těhu je to teda bájo, jak má člověk tělo oslabený čapne se ho každej bacil sakryš Yell. Ale pozitivní je, že nevolnosti pořád nikde zatím Wink.

Maki, nech ho v klidu asi potřebuje vše vstřebat a vybublat a hupnete na to třeba o víkendu a ještě v pondělí ráno než Ti odjede, hlavně se nestresuj Wink.

Andríí, nejlepší by bylo, kdyb to Tvý nastydnutí bylo tak, že na laparku bys kvůli tomu nemohla a pak hup v bříšku hnízdílek znáš to vše má své pro a proti Wink, takže posílám těhu bacílky a držím pěsti, ať tak nebo tak hlavně, ať je vše vpořádku Wink.

Alenko, tak co Ty kočko jak to s Tebou vypadá po ránu doufám, že se ta potvora nerozjela a odporoučela se jinam, aby se Ti mohli nerušeně na TT objevit // Wink posílám těhu bacílky a držím mocinky pěsti Wink.

Beu a co Ty jak je čekáš jestli každým dnem ta potvora červená dorazí nebo ne viď no i Tobě držím mocinky moc pěsti, ať nee a na TT, až ho prubneš na Tebe vykoukne pěkná dvouproudá dálnice Wink.

Děvčátka moje půjdu se obléknout a vyrazím na nákup papů, ať mám o víkendu klid, tak mějte krásnej sluníčkovej den Wink.

1 ... 801 802 803 ... 2908
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.