Snažilky, pojďte pokecat ;o)
Autor: AndreaZ. ♥ 13.10.2011 v 22:01
Holky máme 8000 příspěvků , no teď už asi 8001
. To jsem ale ukecané , co ?
Tak já vám přeju krásnou dobrou noc a páčko ráno , já jdu chrupajdit , ráno se jedu objednat na tu laparku a taky jedeme vybrat barvu do obýváčku
.
Dobrou 
Autor: AlenaK. 13.10.2011 v 22:11
Holky moc vám děkuji za podporu.Myslím,že do rána se to rozhodne.
AndrejkoZ.doufám,že tu laparoskopii nebudeš potřebovat a už je mimi v bříšku.
Lucy to jsou teda nervy ti povím.Tohle s emi ještě nestalo.
Autor: Bea 13.10.2011 v 22:14
Kačko, no já myslela že se ti manžel tak za 3 měsíce vrátí a to tak nějka je , viď?... no i když se to zdá dlouhá doba, uvidíš, že už to uteče...
Ali, tak já moc a moc držím pěsti, aby to bylo těhulstvíčko...
..ale taky mě napadlo jestli tenhle jiný průběh ms, nemůže být od stresu, z té smutné události....
...ale zase když pozoruješ , že máš zase ten bílý hlen, tak to vypadá moc nadějně.... a budu napnutá a držím všechno co mám....
Autor: AlenaK. 13.10.2011 v 22:24
No já nevím Beu,ted ho mám zase zabarvený,ale jen tak světlounce hnědý
A není to ani na vložku ani tampón.Jen když si sáhnu na čípek.A nemám sucho jako před ms.Fakt divný,ale jak říkám,do rána se uvidí.
Autor: AlenaK. 13.10.2011 v 22:41
Dobrou noc 
Autor: makina 14.10.2011 v 07:03
Dobre ranko holky.Tak vam musim rict ze tentokrat mimi opravdu asi nebude pac manzelovi neco prelitlo pres hlavu a nechce se miliskovat vubec nechapu co se stalo.Miliskovali jsme se jen jednou a to pred tremi dny a od te doby nic.Proste si lehne do postele otoci se zadama keme a hned chrni.Nikdy jsem se ho nemusela ptat jestli budem nebo ne.Kdyz se ho ptam co se deje proc nechce se miliskovat tak me odpovi nevim asi jsem neakej utahanej.Holky utahanej z ceho?vzdyt sedime spolu doma a nic nedelame je vecne u pc tak z ceho.Rikala jsem mu ze jsem si myslela ze chce mimi a holky podrzte se najednou otocil.Prej na to nebude tlacit.Holky jsem od vcerejska v soku nevim,co si mam myslet.Me to pripada ze s nekym asi mluvil nebo co pac on to mimi tak hrozne chte.Rikala jsem mu ze v pondeli rano uz odjizdi tak jsme to mohli jeste zkusit a on na me tak treba v nedeli vecer jeste se uvidi.No ja nemam slov vubec jsem nevedela ktera bije.Jsem z toho zklamana.Tentokrat to vypadalo ze se taaak snazi kdyz zustal i doma semnou a ono nakonec nic.Nechapu ten jeho obrat.Dnes odjel ke kamaradovi na cely den mu pomahat s elektrikou na byte a ze se vrati az vecer.Holky ja to opravdu nechapu myslela jsem ze chce byt co nejvic semnou nez odjede.Nevim co si myslet a snazenicko vubec nebylo pac v ten jeden den to nepocitam pac nemam plodne dny jeste a ot negativni tak tento mesic raci na to nesazim.A pak uz to zkouset jedine po novem roku ach jo
Autor: AndreaZ. ♥ 14.10.2011 v 07:32
[42053] Alenko děkuju , bylo by fajn kdyby to tak bylo . Když jsem se vzbudila , tak jsem nemohla ani polknout , tak snad se to dá brzy do pořádku , nastydlou by mě asi na tu laparku nevzali , že ? 
[42071] Maki ničeho se neboj , mimi mít budete ! A manža si taky asi potřebuje odpočinout , přeci jenom toho na vás teď bylo hodně . 
Jo jinak kočičky dobré ráno 
Autor: makina 14.10.2011 v 07:55
[42072]No kez by to byla pravda AndrejkoZ.Premyslela jsem proc a podle me ceka na ten zpravny den a chce asi setrit spermijkama jinak to nevidim.ale mame na to jen dnesek sobotu a v nedeli.
Autor: makina 14.10.2011 v 07:56
Andrejo Z a jak si na tom ty?furt zadna zmena?
Autor: AndreaZ. ♥ 14.10.2011 v 08:04
[42075] Maki , tak přeju štěstí !! 
No žádná změna , jen dnes od rána mám takový hleník , takový mléčný , ale tahavý jako bílek tak sjem z toho zmatená a teplota mi povylezla na 36,2 st .
No a zachvíli se jedu objednat na tu laparku , ale začínám být nastydlá , tak snad to přejde .
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55