Snažilky, pojďte pokecat ;o)

Autor: AndreaZ. ♥   13.10.2011 v 22:01

Holky máme 8000 příspěvků , no teď už asi 8001 Laughing . To jsem ale ukecané , co ?

Tak já vám přeju krásnou dobrou noc a páčko ráno , já jdu chrupajdit , ráno se jedu objednat na tu laparku a taky jedeme vybrat barvu do obýváčku Wink .

Dobrou Kiss

Autor: AlenaK.   13.10.2011 v 22:11

Holky moc vám děkuji za podporu.Myslím,že do rána se to rozhodne.

AndrejkoZ.doufám,že tu laparoskopii nebudeš potřebovat a už je mimi v bříšku.

Lucy to jsou teda nervy ti povím.Tohle s emi ještě nestalo.

Autor: Bea   13.10.2011 v 22:14

Kačko, no já myslela že se ti manžel tak za 3 měsíce vrátí a to tak nějka je , viď?... no i když se to zdá dlouhá doba, uvidíš, že už to uteče...Wink

Ali, tak já moc a moc držím pěsti, aby to bylo těhulstvíčko...Kiss..ale taky mě napadlo jestli tenhle jiný průběh ms, nemůže být od stresu, z té smutné události....Innocent...ale zase když pozoruješ , že máš zase ten bílý hlen, tak to vypadá moc nadějně.... a budu napnutá  a držím všechno co mám....Wink

Autor: AlenaK.   13.10.2011 v 22:24

No já nevím Beu,ted ho mám zase zabarvený,ale jen tak světlounce hnědýFrownA není to ani na vložku ani tampón.Jen když si sáhnu na čípek.A nemám sucho jako před ms.Fakt divný,ale jak říkám,do rána se uvidí.

Autor: AlenaK.   13.10.2011 v 22:41

Dobrou noc Smile

Autor: makina   14.10.2011 v 07:03

Dobre ranko holky.Tak vam musim rict ze tentokrat mimi opravdu asi nebude pac manzelovi neco prelitlo pres hlavu a nechce se miliskovat vubec nechapu co se stalo.Miliskovali jsme se jen jednou a to pred tremi dny a od te doby nic.Proste si lehne do postele otoci se zadama keme a hned chrni.Nikdy jsem se ho nemusela ptat jestli budem nebo ne.Kdyz se ho ptam co se deje proc nechce se miliskovat tak me odpovi nevim asi jsem neakej utahanej.Holky utahanej z ceho?vzdyt sedime spolu doma a nic nedelame je vecne u pc tak z ceho.Rikala jsem mu ze jsem si myslela ze chce mimi a holky podrzte se najednou otocil.Prej na to nebude tlacit.Holky jsem od vcerejska v soku nevim,co si mam myslet.Me to pripada ze s nekym asi mluvil nebo co pac on to mimi tak hrozne chte.Rikala jsem mu ze v pondeli rano uz odjizdi tak jsme to mohli jeste zkusit a on na me tak treba v nedeli vecer jeste se uvidi.No ja nemam slov vubec jsem nevedela ktera bije.Jsem z toho zklamana.Tentokrat to vypadalo ze se taaak snazi kdyz zustal i doma semnou a ono nakonec nic.Nechapu ten jeho obrat.Dnes odjel ke kamaradovi na cely den mu pomahat s elektrikou na byte a ze se vrati az vecer.Holky ja to opravdu nechapu myslela jsem ze chce byt co nejvic semnou nez odjede.Nevim co si myslet a snazenicko vubec nebylo pac v ten jeden den to nepocitam pac nemam plodne dny jeste a ot negativni tak tento mesic raci na to nesazim.A pak uz to zkouset jedine po novem roku ach joCry

Autor: AndreaZ. ♥   14.10.2011 v 07:32

[42053] Alenko děkuju , bylo by fajn kdyby to tak bylo . Když jsem se vzbudila , tak jsem nemohla ani polknout , tak snad se to dá brzy do pořádku , nastydlou by mě asi na tu laparku nevzali , že ? Surprised

[42071] Maki ničeho se neboj , mimi mít budete ! A manža si taky asi potřebuje odpočinout , přeci jenom toho na vás teď bylo hodně . Smile

Jo jinak kočičky dobré ráno Wink

Autor: makina   14.10.2011 v 07:55

[42072]No kez by to byla pravda AndrejkoZ.Premyslela jsem proc a podle me ceka na ten zpravny den a chce asi setrit spermijkama jinak to nevidim.ale mame na to jen dnesek sobotu  a v nedeli.

Autor: makina   14.10.2011 v 07:56

Andrejo Z a jak si na tom ty?furt zadna zmena?

Autor: AndreaZ. ♥   14.10.2011 v 08:04

[42075] Maki , tak přeju štěstí !! Smile

No žádná změna , jen dnes od rána mám takový hleník , takový mléčný , ale tahavý jako bílek tak sjem z toho zmatená a teplota mi povylezla na 36,2 st .

No a zachvíli se jedu objednat na tu laparku , ale začínám být nastydlá , tak snad to přejde .

1 ... 800 801 802 ... 2908
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.