Termín porodu květen 2013
Autor: Zuzka81 7.7.2013 v 00:44
ahoj maminky a miminka.
Jak pročítám, tak jsem docela v šoku z toho, kolik vás má problém s kojením. U nás naprosto bez problému. Vůbec jsem nevěděla, že je to tak časté. To musím teda zaklepat, že mléka je dost teda.
Naše Belika na plno usína kolem 22 hod., pak se budí kolem 2:30, kolem 6, 9 . . . .
Dněšní den jsme vyrazili na výlet. Obídek, nákupy, zoo . . . super den. Bela by dnes měla dostat medajli za nejhodnejsi dite
Autor: Monika4 7.7.2013 v 08:44
Krásné ránko maminky a miminka tak noc fajn
Zuzko asi ti to Belinka oplácí za to co bylo těsně po porodu jsem ráda že vám to tak jde koukej jí poslat přes mlíčko nějakou dobrotu za vzorné chování
a nám fotečku prosím.
Tak jsem se asi moc těšila do toho království Prokop má zase horečku vůbec nevím z čeho a kde jí vzal nikde jsme necourali

Autor: JaniLW 7.7.2013 v 10:12
Pěkné ráno maminky, jj Moni znám to tam, my měli chalupu ve vesnici Janovka, to je hned za Císařským a nad Starým Hraběcím
.
My dneska spali hůř a hlavně prcek odmítá jídlo. Nechce sát z prsu ani z lahvičky, tak nevím, jestli váha blbě váží nebo jenom má dny, kdy nechce moc jíst. Každé krmení je boj a trvá min. hodinu.
Moni, tak snad Prokůpkovi horečka klesne a bude v pořádku.
Autor: Katka 7.7.2013 v 10:30
Dobre rano holky.
Moni to me mrzi s tim Prokcou
a to mate mit ockovani v utery ne?
jeje tak at je mu brzo dobre!
Jani hodinu kojeni???
Ja kojim tak deset minut v prumeru
jsem zvedava kolik od tech 6ti tydnu nabrala....jestli to bude hodne zas nebo se to uz zbrzdi ten mega narust z drivejska
zjistila jsem ted, ze kojim 6x denne Emcu...tak uvidime jestli ji to staci, ale je spokojene a i trochu zda se pohidlne mimi kvuli te hlavicce a nezvedani ji, tak myslim ze jo....uvidim v utery u dr.... kolikrat kojite vy holky?
Autor: Monika4 7.7.2013 v 10:37
Katko očkování má Sebča ale chtěli jsme odjet tak uvidím jak to bude
já ani nevím kolikrát kojím někdy mám pocit že nedělám nic jiného 
Autor: JaniLW 7.7.2013 v 11:17
Kačko kojení je tak 10-15 min. z každého, zbytek je dokrm a přemlouvání u toho
. Krmíme 7x za den, ale asi to taky bubu muset snížit, ale nevím, jestli si vezme větší dávky, když teď tak zlobí.
Autor: Katka 7.7.2013 v 12:42
No Moni tak vam drzim palce at to Prokcu prejde co nejdriv!
Jani ja kojim tech cca 10 minut z jednoho prsa a ma dost...tak uvidim na prevazeni jak pribyva. Ten hodinovy boj ti nezavidim....to musi byt narocny opravdu...a tos psala ze si stejne vezme malo?? To je divny...cim to je? Je linejsi nebo proc?
Autor: JaniLW 7.7.2013 v 12:58
Kačko taky to nechápu, vypadá, že stejně jako v těch třech týdnech se něco stalo a míko přestalo stačit a nepodařilo se ani po skoro třech týdnech víc rozkojit, tak to teď pokračuje. Ještě v pátek si ode mne vzal v pohodě 60-80 při každém kojení, po noci klidně i 100 a teď dva dny 50 ale taky jen 10. Zkouším odsávat a ráno to sice bylo 60, ale v poledne po nakojení 10ml jen 10ml. A to vždycky z obou prsou. Nechápu, zkusím odsávat každé dvě hodiny a krmit ho jenom lahvičkou, abych ušetřila čas a uvidím, jestli to ještě rozkojím, ale moc šancí tomu nedávám. Smiřuju se s tím, že budeme jenom na UM. Přitom jím i piju pořád stejně, prostě nic se neděje. Je ale pravda, že on u toho vždycky pospává, ale to je taky už od narození, tak jedině to že vadí a tělo si prostě myslí, že mu stačí méně. S tím nic moc nenadělám ale, nejde vzbudit ani mokrou žínkou na hlavě většinou
.
Autor: Terka33 7.7.2013 v 13:08
Jani, a piješ fakt hodně? To je divný, jak máš toho mlíčka tak porůznu...já furt do sebe deru Caro,Gravimilk,kojenecký čaje, vody...furt lábu. Hlavně se ale říká, že na odsavačku se nedá spoléhat, co se množství odsátého mlíčka týče...odsaje se totiž prý o něco míň, než by si vytáhlo miminko... Jani, ty krmíš 7x denně a přijde ti to moc a chceš snižovat?
Podle mě to je tak akorát, aby se mlíčko pořád dobře tvořilo...ještě větší pauzy by určo pak znamenaly pokles tvorby mlíčka...a jestli bojuješ s množstvím, já bych to teda asi nesnižovala 
My s Ondráškem teď taky bojujem, co beru ty antibiotika...ale zatím stále bez příkrmů. Malej sice po kojení třeba pět minutek brečí, ale pak se uklidní a je dobře - no a další kojení pak zase za 2-3 hodiny..a dokonce si i ublinkne, takže myslím, že málo nemá i tak...prsa sice jako betony nemám, ale někde to mlíko tam je v zatáčkách.
Autor: Věra24 7.7.2013 v 13:10
Krásnou neděli holky a mimča
teda Moni snad to brzy přejde a Prokpča bude fit teda ten má chudák věci 
Jinak u nás kojení jak kdy kamarádka mi půjčila váhu tak vážíme někdy vypije 90ml ale někdy taky jen 40 a to taky kojím z obou prsou
piji jak blázen a jím taky vše.Ale co aspoň trochu toho mého mlíka má třeba v noci jen kojím a přes den přidávám UM.
Zuzi vítej zpátky mezi námi a taky se přimlouvám za fotečku Belinky
My posíláme jeden úsměv na tety a jejich drobky.
Holky je to sní už sranda dali jsem jí do lehátka na hrazdičku už hejká a dneska se snažila bouchat do hraček, když se strefila tak vyvalila oči a pak se smála. Ale ještě jí tam nenechávám dlouho je to ještě přeci jen miminko.
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55