Termín porodu květen 2013

Autor: Terka33   7.7.2013 v 13:18

Věru, tak to je Adélka šikulka - takhle brzy už si "hraje" - a jaká je krááásnáááá ... To ten náš truhlik je sice nejstarší, ale cílený šťouchání do hračky jsem zaznamenala přesně dneska dopoledne Smile - vyloženě se koukal nad hračku hrošíka nad sebou a pomalu k němu ručičku natahoval a drnkal do ní (jindy do ní třískal jen proto, jak sebou mlel - tělocvikář jedenSmile) ... no a u toho si broukal, jak když si s ním povídá a smál se    Dnes mě fakt pobavil, kluk jeden Wink

 

Autor: JaniLW   7.7.2013 v 13:33

Na mě piju hodně Terko, normálně mi stačí tak litr a půl a teď mám tak o litr víc. Snižovat krmení nebudu, spíš naopak, tou odsávačkou vím, že odsaje méně, ale když budu odsávat často, tak by se mohla laktace zase rozjet, uvidíme. Kdybych to ale praktikovala až po kojení, tak nebudu celé dny nic jiného dělat a nebudu mít vůbec čas na Barču. Někde jsem četla, a naše doktorka mi to potvrdila, že některé děti pijou zdánlivě krásně a přitom si berou míň a míň mlíčka. Mám pocit, že to je náš případ. Potom se holt tvorba snižuje.

Věrko, Adélka je kouzelná Smile.

Autor: Katka   7.7.2013 v 13:35

Jani a nechces zkusit ty homeopatika? Me urcite pomohly jak jsem mela jednou ty problemy fakt! Byg tebou je zkusim...za pokus to stoji hm? Ricinus communis.

Tery jsi sikula ze bojujes s anginou a kojis...urcite se to srovna zase.Smile

Autor: JaniLW   7.7.2013 v 13:49

No zkusit to můžu. Nechám si je koupit v pondělí v lékarně, snad je budou mít Smile. Já teda na homeopatika moc nevěřím, ale třeba mi pomůžou a věřit začnu Smile.

Autor: Monika4   7.7.2013 v 14:06

JaniW já taky homeo moc nevěřím ale pomohlo podle mě sice ještě přikrmujeme občas ale jde to.Nebo jsem se tím že proto dělám co můžu prostě sklidnila a je to znát i na mlíku nevím všechno je prostě v hlavě takže se snažím myslet pozitivně a věřím že to bude znát i na mlíku amalej  bude spokojený.

Věrko Adélka je teda úžasná  a šikovná to Sebínek sotva po něčem koukne a směje se jen na mě a tatínka trochu a to ne vždy.

Autor: Věra24   7.7.2013 v 14:50

Moni Adélka se směje na všechny ale taťka je zatím vítěz toho milujeLaughing no je strašně šikovná až si říkám, že to miminko bude brzy pryčFrown. Přijde mi, že všechno zvládá nějak brzy, ale já jí nenutím dělá vše sama.

No zítra taky koupím ty homeo a uvidíme jak půjde kojení.

Holky já jsem tak šťastná, že jí mám to nejradši bych toho mýho chlapa za to nosila na rukouEmbarassednejdřív mimčo nechtěl, že ty naše 4 nám stačí no a nakonec řekl, že ještě jedno společné zvládneme a dneska jsme za to naše zlatíčko vděční oba.Smile No a děti jsou z ní taky paf teda jen moje Petrovi ne. Jo víte jak jí říká Andrejka ty můj malý mišelínku( jako že má špíčky). Je fakt že za 3 týdny přibrala kilo no jsem zvědavá co nám zítra řekne dr.

Tak zatím pa pa jdu dožehlit a pak na procházku

 

Autor: Katka   7.7.2013 v 16:26

Jani za vyzkouseni to urcite stoji pokud chces dal kojitWink mne stopro pomohly. Jo ale zjisti si kde u vas homeo vedou...ne ve vsech lekarnach je maji. Tak pozor na to lepsi zavolat tam predem.

Verus je skvely ze si malou tak uzivate! Bodet by ne kdyz je smisek pohodarLaughing nase Emi se taky porad rehta a na kazdyho....nebo ma extremne vaznej vyrazLaughing dulezitaWink

Autor: Monika4   7.7.2013 v 18:43

Někdo mi vyměnil dítěěěěSurprised to není můj Sebínek Sealed ten hezky pospinkává aspoň po půl hodinách ale ten dnešní nespí vůůůůbeeeecSurprised je přežraný nemůžu to napsat jinak.Pořád hledal tak jsem mu dávala a dávala pak přidala UM a odstříkané taky  (to vše během odpoledne ne najednou) a on furt hledal ale už nedostane ani kapkuYell kope si nožičkama na dece a pak blijeee a pořád dokola.Připadám si hůř než prvorodička (promiňte holky) mám čtvrté dítě a takhle ho překrmím a divím se že se kroutí atd. no nahřáli jsme bříško trochu si odpočinul u mě v náruči a už zase kope nožkama na dece on prostě dnes spát asi nepůjde Surprised

Tak si říkám jak je fajn že Prokopovi není nejlíp je klidný a polehává fuj to jsem matkaEmbarassedSealed

Manžel ještě nedorazil z práce a za dvacet minut má jet na volejbal no to jsem zvědavá jak tu proletí bytem sotva řekne ahojFrown

Omlouvám se jsem nějak rozhozená z toho nespáče:-D ale to se srovná no nebojte já jsem plná energie ještě jen jsem to musela někomu napsat tak děkuji za pochopení.

Jo Věrko věci od tebe (pruhovaný overálek) už je nám tip top takže rosteeeemLaughing

Autor: Věra24   7.7.2013 v 20:15

Moničko to jsme na tom stejně já ji taky furt dávám, abych se rozkojila a teď tu kňučí a jíst už nechce namazala jsem bříško Pupíkem a uvidíme zda zabere. Taky si někdy připadám jak prvorodičkaYell

A co Prokůpek má ještě teplotu? No jo ty chlapy ten můj taky dneska kouká jak čury muryLaughing

Jo a jen si tad klidně postěžuj jsme tu od toho mě jste taky strašně pomáhaly, když jsem kňučela že neporodím :-)

Teda a já tu pro něj mám schovaný ještě jeden no tak ho vyndám a budu muset co nejdřív k Tobě dorazit, aby mu ten zbytek taky nebyl malejLaughing

Jo tak madam už zase jí tatínek jí dal no to jsem zvědavá co bude dělat, ale co ať si s ní poradí sám.

Autor: Terka33   7.7.2013 v 20:19

Tak hlásím, že mý "placky" už se neplněj skoro vůbec - sláva nemoci a antibiotikům!!...jestli já o to mlíko přijdu, tak si hodim asi Frown  před chvílí po půlhodinovém řevu po kojení z obou prsou Ondrášek poprvý dostal Nutrilon - udělala jsem mu 80tku s tím, že určitě nedopije, protože jsem pořád tajně doufala, že v prsou něco bylo...ale bohužel už asi fakt nebylo Cry   no a on jí vyzunknul celou jako prd a brečí s menšíma přestávkama pořád - asi jsem udělala málo...

No manža ho vzal ven do kočárku, ať si odpočinu ještě - pak bude koupačka, znovu kojení a znovu asi příkrm.. sem neměla jedinej problém s kojením doteď (kromě dvou ucpanejch kanálků dvakrát). Mlíka sem měla horu...a teď podělaná angína a přiju o něj CryUndecided  poprvý sem fakt strašně neš´tastná a zoufalá a taktak držím slzy!! FrownCryCry   Antibiotika mám do úterý, já doufám, že pak se všechno zase vrátí do normálu...je krutý pozorovat, jak den odedne v prsou není vůbec nic.. Cry

1 ... 1622 1623 1624 ... 3261
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.