Termín porodu květen 2013
Autor: Terka33 7.7.2013 v 20:22
Moničko, ať je Prokůpek brzo zase fit...ty nemoci, to teda taky musí bejt krušný pro ty maminečky. A Sebínek ti aspoň bude hezky chrupat v noci, když nechrupe teďka...každý den je prostě nové a nové překvapení.
Autor: verca 7.7.2013 v 20:50
teri, to zvladnete a mlicko se vrati
Autor: Janoušek 7.7.2013 v 20:56
Ahoj holky,
já tenhle prodloužený víkend nějak nestíhám. Byli jsme pořád venku
. Te´d jsem vás dočetla, ale už nevím, na co vše jsem chtěla reagovat...
Přidávám se k bojovnicím s kojením. Nemyslím, že bych měla málo mlíka, ale z nějakého důvodu se malý zasytí cca po 15 - 20 minutách sání z levého prsu, ale z pravého tahá klidně 45 minut s pauzama a pak stejně řve hlady. Vůbec to nechápu. To, že hledá neustále ani nezmiňuju. Podle mě by mohl jíst 24 hodin denně.
Majko, máme krosničku od Chicca vhodnou i pro novorozence. Téměř jí nepoužíváme. Máme ji jen na výlety, ale myslím, že je ok. Docela se mu v ní líbilo... Výlet byl super. Až mi to půjde, hodím vám sem nějaké fotečky.
Autor: zoriazz 7.7.2013 v 21:02
Ahoj kočky, tak jsem vás dočetla.. Teri, určos se mlíčko vrátí, kdyžtak koupíš ten ricinus communis 5ch a 5kuliček ráno a 5 večer půl hodiny před a po jídle a mlíčko zase přijde! Z UM si nic nedělej, já pořád dokrmuju, i když míň, dneska jsem měla celý den prsa docela fajn plný, malej vypil teď jedno, ale za chvíli půjdem už do postele a asi si dá ještě druhý a pak snad usne..
my měli včera grilovačku, byla tu hanča s bratránkem a jejich Danečkem, pak vám stáhnu foto těch dvou - dali jsme je k sobě a oni se navzájem rozbrečeli, měli oba hlad, tak jsme pak šly obě s Hančou kojit. škoda, že jsme nefotili hned, Daneček totiž chytnul Erika za ruku - a to je jen o 6 týdnů starší. No pak jsme chvíli poseděli venku a pak jsem šla mýt a převlíkat a uspávat, takže jsem toho z párty moc neměla, navíc Erik spal poprvé ve své postýlce (na monitoru)a měla jsem ho na chůvičce venku, byl to zvláštní pocit nemít ho u sebe, je pořád s náma. Jinak v pátek měl šíleně prdlavkovej den, dělala jsem mu i fenyklový čaj, včera lepší a dneska tak stejně - tak 2x denně ho to zkroutí, nemůže kvůli tomu spát, vždycky ho to probudí a hned pláče bolestí :-( sab simplex taky moc nepomáhá, bio gaia asi zabírá slabě, nevím.. dáváme pupíka, polštářek, a přiznám se, že nejlíp mu zabere trubička... ufff. těším se, až ty prdy přejdou ;-) jinak včera si taky už došáhl na hračky na hrazdičce, je to taky tělocvikář - rozhazuje ručkama, kope nožkama, a dneska na přebalováku dal nohy hore a posunul si prdelku o pár cm.. to jsem teda koukala ;-)
No nic, ráda bych vám napsala víc k Vašim příspěvkům, ale jdu ho dát do postele a vytáhnu druhý prso, třeba to dneska dáme bez UM, včera měl "jen" 60ml ;-)
Zítra se ukážu zas. pa kočenky a klidné noci!
Autor: zoriazz 7.7.2013 v 21:06
jo a kolikrát kojím? mám pocit, že přes den co dvě hodiny, semtam co tři.. asi to začnu počítat :-D
Autor: Monika4 7.7.2013 v 21:25
Věrko díky za podporu tak jsem konečně vyžehlila tu horu prádla co tu byla a kluci oba spí Prokop teda u nás v ložnici nechtěl být v pokojíčku sám tak šel hrdě spát k Sebíkovi:-D Jinak má pořád horečku ale léky zabírají tak snad v úterý odjedeme.Padám na držtičku bolí mě záda z toho žehlení a nosení malýho a to má jen 3.5 kila:-D holky jak to děláte s těma vašima obříkama.Máte můj obdiv.
Terko mlíčko se určitě vrátí moc na tebe myslím ať je líp.
Sebča měl ještě křeče v bříšku jak se za celý den přežral měl kojení plus 50UM a 40 odstříkanýho a je to na něj prostě moc budu muset příště vydržet dostal Sab simplex a usnul tak snad bude spinkat dobře a nebude ho bolet bříško.
Dobrou kočky a koťátka
Autor: Monika4 7.7.2013 v 21:41
Jo a Terko jestli ty máš placky tak já mám plandáky jak padáky :-D
Autor: Klarka 7.7.2013 v 22:10
Ahojda, promintě, že Vám jsem lezu, ale chtěla jsem se optat jaky máte zkušennosti s monitorem dechu?? Ja mám termín v říjnu a nevim zda-li pořizovat.... slyším pozitivni i negativni názory....
Autor: zoriazz 7.7.2013 v 22:34
Ahoj Klárko,
monitor dechu - my máme babysense, ale protože mladej spí s náma v posteli, tak je nám na svě věci.. ale máme ho půjčený od kamarádky. Koupila jsem respisense za plínku, ale pořád to hlásilo poplach a to planý, tak ho nepoužívám, a protože ho mám dýl, tak ho už ani nemůžu vrátit.. někdy mě přepadne šílený strach, ale snažím se eliminovat další rizika SIDS, takže malej nespí na bříšku a už ani na boku, jsme nekuřáci, spí na tvrdým a rovným.. jde o to, jak zvládáš strach. jestli víš, že jsi plašan, tak si ho raději pořiď, jestli jsi kliďas, tak si ho nepořizuj. Mnou ten strach ještě občas cloumá, ale věřím, že to můj malej prďola zvládá v pohodě a tak že se nemusíme bát. není předčasňátko ani nic jiného, takže tak :-)
Autor: zoriazz 7.7.2013 v 22:39
Jo, holky, fotka ze včerejška - Daník a Erik (Erik vpravo Daník vlevo). Daník je syn mého bratrance. Kluci se navzájem rozbrečeli :-) jinak na sebe pomrkávali, už se těším, až si budou moct i pohrát. A až dojede sestřenka se Sofinkou ze Slovinska, tak to bude teprv paráda (ta je o 4dny starší jak Erik) :-)
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55