Termín porodu květen 2013

Autor: Terka33   7.7.2013 v 22:52

Jéé holky, díky za slova podpory, moooc mi to pomáhá - věřím, že se to spraví a prsa budou makat jako dřív...jen ta nejistota, to je prevít Undecided  Ondrášek usnul zdá se - a bez příkrmu...ta odpolední dávka UM asi pomohla a neměl teď takovej hlad. No uvidíme, co přinese noc...

Moni, nad plandákama padákama sem se teda zasmála LaughingLaughing to já až jednou uplně dokojím - doufám že to bude až bude malýmu aspoň přes rok - tak budu mít jen visací kůžičky asi Sealed

Klári, my máme Nanny a používali jsme ji jenom asi 7 týdnů...pořád jsme ji zapomínali vypínat a řvalo to bytem několikrát denně (měli jsme ji zaplou pořád, jak jsme byli vyjukaný)... malej se narodil o 3 týdny dřív, tak jsem se bála...ale malý je úplně zdravý, nemá nic, co by naznačovalo jakýkoli problém s dýcháním nebo srdíčkem, dobře prospívá....už i vím, jak spinká, znám jeho dech a projevy a tak už ji vůbec nezapínáme - asi ji uklidím a schovám ještě pro druhé mimi - taky jen na prvních pár týdnů ze začátku... No je to na tobě, a přestně tak jak píše Zorri - buď jsi a nebo nejsi "plašan" Wink 

 

Autor: Terka33   7.7.2013 v 22:54

Jé, no kluci jsou bezvadní  Smile  příště snad budou už házet úsměvy Wink

Autor: zoriazz   7.7.2013 v 23:10

Teri, našla jsem tě na FB a poslal Ti žádost o přátelství.. a ještě jsem omrkla ty Tvoje těhu fotky a u té poslední fotečky z porodky jsem zamáčkla slzu! jste fakt krásní ;-)

Autor: Zuzka81   8.7.2013 v 00:16

ahoj holky. Většinu fotek nemáme přendaných v počítači, takže dnes dávám jen: 1/pár minut po porodu, 2/ Anabelka a já z oslavy narození - je jí tam měsíc, 3/ Anabelka z porodnice - asi pětidenní, 4/Anabelka s tatínkem- také její oslava. 

Až to přesuneme do počítače, hned se podělím. Tady není moc vidět, že :( ?

Autor: Terka33   8.7.2013 v 00:22

Díky Zori Smile   Hned jsem si tě přidala Wink  No a teď slupnu další dávku atb a jdu chrupat - ať jsem odpočatá a snad i plná mlíčka až se prďolínek vzbudí... zítra valím pro ricinus - radši...i když bych měla bejt ještě asi doma - naštěstí je lekárna blízko, tak to bude rychlovka... (nejdřív si ale teda zavolám, jestli ho mají)  Holky, dobrou noc a krásné chrupkání

Autor: Zuzka81   8.7.2013 v 00:26

Jinak k tomu co jste dnes napsaly: kojíme asi 6x denně. Někdy z jednoho a někdy se dopíjí pár minutek z druhého. Prdíky nejsou vždy tak hrozné, ale tak jednou denně chudák trpí. Po jídle to ale určitě není. Někdy když sním čeho se trochu bojím, si říkám že chuděrka bude určitě trpět a on je k mému údivu pak klid a na opak, nesním pomalu nic třeba /jen suchary- ty chlebíčky/ a má chudáček bolení jak blázen. Prostě jsem vůbec nepřišla na to, proč se to tak děje. A k těm antibiotikům s tvorbě mléka teda nevim, nevim jestli je to tím. Já je brala měsíc a spousty dalších sra . . .  /pardon, léků/ a na tvorbě mléka se to vůbec neodrazilo /naštěstí/.

Tak jdu asi do hajan. Každé ráno si říkám, že dnes musím jít dřív a je to pořád stejné :(. 

Autor: Terka33   8.7.2013 v 00:26

Jé Zuzi, Belinka je boží teda...no jakej to byl ještě drobeček Smile 

Autor: Janoušek   8.7.2013 v 05:55

Dobré ránko, maminky,

Zuzko Belinka je kouzelná Laughing.

Teko, držím palce s tím mlíčkem. Chápu, že nechceš o mlíko kvůli blbým atb přijít. Ty to ale určo zmákneš, homeo pomůžou a budeš zase pěkně krmit Ondráška svým mlíčkem...

My dneska noc pěkná, spánek od 9 do 5. Teď jsem malýho nakrmila a leží na hrací dece, usmívá se a povídá si. Většinou ale do hodinky od kojení začne kňourat a řvát. To by mělo být každou chvilku tak uvidíme, kdy to přijde Laughing.

Dneska má být krásně, tak užívejte pěkné dny. My vyrazíme asi zase na celý den ven.

Autor: Míša :o)   8.7.2013 v 08:02

Ahojky maminky,

moc se Vám omlouvám, že jsem tu tak strašně dlouho nebyla, nestíhám FrownFrown Ta naše princezna téměř nespí, je zázrak když usne. v noci jakž takž, to se budí po dvou hodinách.

přidávám se do klubu potíže s kojením. nejdřiv jsem moc mlíčka neměla, tak malá řvala hlady, tak jsem koupila Nutradefense (fuj to je kyselé, ale naší malé to šmakujeEmbarassed), pak mlíčko bylo, ale ona se u kojení kroutila, blbla a pak řvala, takže se zase nenajedla. No a nyní jsem si koupila ruční odsavačku Avent a pohoda, odsávám mlíčko a pak ho pije, zvládne 110ml dudlíky-savičky užasný, je to jak prso, takže střídáme lahvičku a prso a jsme spokojené obě Kiss

jinak zvedáme ručičky a cvičíme sezení, to jí strašně baví, koupání také milujem, ale jen ve velké vaně a bez podložky, to cáká jak divá.

Autor: Monika4   8.7.2013 v 08:45

Krásné ránko, Teri doufala jsem že tě mé padáky potěší dnes k nim přidej krví podlité oči baseta a jsem to celá jáMoney mouthSealed

Asi jste pochopily že nic na nic v deset jsem odstříkala mlíko v jedenáct se malej hlásil kupodivu se najedl a usnul ale v jednu znova a to neusnul kroutil se až se posral až na krkSurprisedYell takže ve tři ráno komplet převlíknout zaprat oblečky (jinak to nevyperu) a do čtyř o zábavu postaráno no usnula jsem v půl pátý s malým u sxebe ale na dudlíku naštěstí no peklo vám povím už mi skoro tekly slzy únavou

No konečně jsem se dostala k jídlu od rána jsem musela udělat takových věcí že už nevím která bije a to bych měla dnes balit ale zatím ne Prokop má stále horečku takže spíš pojedem k doktorce i dnes mezi nemocné a zítra do poradny na očkování a uvidíme jak to dopadne.

Achjo přesně jak se moc těším vždycky se něco staneFrown

1 ... 1624 1625 1626 ... 3261
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.