Termín porodu květen 2013
Autor: JaniLW 8.7.2013 v 09:15
Pěkné ráno holky. Jsem už z toho na nervy. Prcek si ode mne vzal jen 40 a u lahvičky pak řval jak tur a pít nechtěl. Zkusila jsem vystřídat ze zozfalství i Calmu s normální avent, a nic. Tak jsem zkusila savičku z lovi a tou si vzal asi 40 a usnul. Teď odsávám, a už mám odsáto 80, takže ho fakt pár dní nechám asi na láhvi. Přijde mi, že mu vadí to střídání, že u prsa se unaví a pak už nechce pít z lahvičky. Nebo mu vadí savičky, najednou ze dne na den. Než jsme šli spát, tak jsme 30min. kojili a nakojili asi 15ml s bídou a pak jsem hodinu a půl do něj dostávala příkrm než jsem to vzdala a šli jsme spát. Ráno mi do toho ještě Barča předvedla záchvat vzteku, tak už jsem to nezvládla a obrečela.,
Autor: Katka 8.7.2013 v 09:43
Dobre ranko
Klari ja bych bez Nanny nespala a pouzivat ji budu na nocni spanek tak do pul roku urcite. Je to na kazdem.
Moni ta tva narocna noc me mrzi, drz se kocko!
Venku je nadherne to mam fakt radost
jdu ukazat Emi na tehu cviceni te nasi cvicitelce
jeste s jednou kamoskou ze cviceni co ma tez holcicku jen o 4 tydny starsi.
A taky musim vyzvednout triko k narozkam manzelovi, nechala jsem mu ho vyrobit s napisem 'Nejlepsi tata na svete' a fotkou Emci
tak snad bude mit radost....
Joo Belinka je krasna!
A Herminko jak to jde s malickym??? Uz je to lepsi?
Autor: Katka 8.7.2013 v 09:47
Jani to je mi lito takovy trapeni nocni i ranni!!! Drz se. Takze malej bude spis linej nebo zmatenej ze stridani prsa a savicek coz? Pak mu to nejde a vzteka se.... a co Barca? Proc zurila?
Autor: zoriazz 8.7.2013 v 10:03
Dobré ránko, kočenky!
Hlásím bezkonkurenční noc - jen na mém mlíčku a 9-5.14 :-) ráno trošku prdíky, ale polštářek pomohl, a pak jsme se na sebe smáli v posteli a dělali jsme blbiny, Erik se smál, když jsem se protahovala, pak jsem na něj vyplazovala jazyk a taky to zkoušel no a polechtala jsem ho na bříšku a to se řehnil na celé kolo :-) po deváté jsme sešli dolů na snídani a teď chrupe. Když ho nekroutí prdíky, tak je nejspokojenější mimčo na světě! ;-)
Zuzi, Belinka je krásná, a Ty taky! jste parádní, holky ;-) Jani, zkus ty homeopatika, mě to taky pomohlo. Vím, že to člověk zkouší, kde je zakopanej pes, a pořád dokola a dokola, až jsme z toho dost vyčerpané.. já musím zaklepat,že už je to u mě s mlíkem lepší, i když dneska v šest se mi fakt nechtělo jít odsávat, tak jsem to nechala a malý se stejně v osm přihlásil a celý prso vypil :-)
Moni, je mi to tak líto ty vaše noci! Plus Prokůpek k tomu, takový trápení takhle o prázdninách.. třebas to bude lepší a budeš moct jet do Království, princezničko ;-) moc držím pěsti, ať jste zase ok ;-)
Míšo, maličká je taky pěkná rošťanda, že ;-) Teri, to kojení bude určos v pohodě, hlavně si věř! Jo a známá mi říkala, že jí na rozkojení se vždycky zabíralo ovoce - jedla hodně ovocných salátů a psala mi, že teď je super doba na ovoce, tak ať si dávám.. tak jsem si dala tu broskev a teď je ze mě pizizubka (dneska volám k zubařce, kdy bude mít na mě čas..)
tak třeba zkus i to ovoce ;-) když nic, aspoň budeš mít mlíčko slaďounké.. ale ty homeo určos zaberou ;-)
Kači, i vám s Eminkou krásný den, kočenky ;-)
Autor: lůca - bodlinka 8.7.2013 v 10:18
Ahoj holky,
tak já se hlásím po hodně dlouhé době, mám vás jakžtakž přečtené, vím, že Verunka se nám trápí, a Monča taky bojuje............
Nemám vůbec čas, jak padne léto a teplo tak lítáme celý den po zahradě, kde je práce jak na kostele, pak doma, a ještě do toho synátor než odjede na prázdniny.
Malá je hodná, v noci se budíme 1x. Takže usínáme mezi 8-9, pak budíček ve 2-3, a potom spánek do 8-9.
Vynechat to noční, tak je to super
, dělám si srandu, vím že i tak je to luxus. Akorát že už teda nekojíme asi týden protože nám ze dne na den došlo mlíko. Ale malá je teď spokojená, tak už jsem se i přestala kvůlli tomu trápit.
Posílám vám nějaké fotečky............
Autor: JaniLW 8.7.2013 v 10:23
Kačko, vůbec to nechápu, doteď pil Calmou bez problému a asi v pátek večer začal zlobit, že mu všechno teklo ven a od té doby boj. U prsa by byl klidně pořád, ale zase se pořádně nenají a navíc to bych tu nemohla mít druhé dítě, které vyžaduje pozornost. Nechám ho vyhladovět a budu ho krmit asi tou nejobyčejnější savičkou a nebudu zkoušet jiné, pak z toho má zmatek ještě větší asi. Zkusím ta homeopatika, jestli se ještě rozkojíme, když ne, tak holt bude na UM. S Barčou to byl taky boj, že zlobila s lahvičkou, ale nepamatuju si, že by úplně odmítala jíst. Na netu jsem četla příspěvky pár maminek, tak je to asi dost časté, někdo bojkotuje kojení a někdo dokrmování, většinou to prý trvá pár dní až týden. Tak snad moc nezhubneme, když jdeme ve čtvrtek na kontrolu. Nerada bych tam kvůli tomu chodila každý týden. Každopádně díky za podporu holky.
Jinak Barča nevím proč se vztekala, prostě najednou si opřela hlavu o gauč a začala dupat a ječet u toho a já u toho krmila, blázinec hadr. Pustilo jí to asi po deseti minutách.
Autor: Terka33 8.7.2013 v 10:24
JaniW, po tom, co si vzal z prsa 40 řval a nebo byl klidný? Třeba jen neměl zrovna velký hlad, jen se chtěl napít jak je teplo a pak už prostě opravdu nechtěl ani z lahvičky a tak se rozčiloval... nebo jestli často měníš savičky, děti se prý musí na lahvičku taky naučit nejdřív... no nevím čéče.
Moniii - ty chuděrkooo - to musí bejt mazec teda...jsi stejně nejlepší mamina - to jak zvládáš 4 děti, valím oči.. No, někdy s náma asi dětičky pořádně zacvičej, nic jiného než trpělivost a pořádně zatnout zuby asi nepomůže
to zvládneš neboj, třeba bude mít zrovna Sebínek spací den a odpočineš si. Ať už se ti ty lumpové uzdravěj, myslím na tebe 
Jinak Ondrášek se ráno tak brutálně pos..... no to sem ještě neviděla (asi po té včerejší lahviče UM) - měl to až u krku..no musel pod umyvadlo
no a teď sedím zabořená na sedacím pytli, mám Óňu v lehátku, pochrupává, houpu ho pravou nohou, na klíně noťas a píšu - jak přestanu houpat, tak je vzhůru...
Jinak krmím zatím normálně - prsa se trochu probouzí ze spánku...malej z nich totiž začal zase hezky pít.. já jsem zjistila, že o mlíčko jsem asi nepřicházela antibiotikama, ale tím, že malýmu to mlíko po atb nechutnalo a tak nepil....mě to nejdřív vůbec nenapadlo. Začal totiž po tom co jsem je začla brát u kojení jen brečet, nechtěl se přisávat, každá minuta byl boj, řval, kroutil se a jen tak dumlal, ale pil míň a míň... tak se asi přestalo dělat. Te´d si už buď zvykl na tu chuť a zase začíná pít, a nebo už měl fakt hlad
takže u nás se asi opravdu potvrdilo to, že když malý saje řádně, tak se mlíčko dělá... no snad to bude dobrý už, ještě to není úplně ono, ale začíná to být...
Všem pěkný den - sluníčkový 

Autor: Linda 8.7.2013 v 10:25
Ahoj mamušky,tak se zase hlásím,taťka měl volno,tak jsme se doma moc neohřáli.
Navíc Šimonek teď doma nechce moc spát přes den,takže pořád někde couráme,bruslíme a výletujeme.Dokonce jsme teď byli za tchýni a tchánem na jeden den u řeky Želivky kempovat.Oni jezdí v létě s karavanem,tak jsem tam s malým i jeden den přespala a byl tam úplně zlatý.Pořád venku,takže buď spinkal nebo papal.Za tu dobu,co jsme tam byli snad ani neplakal.Prostě to venku miluje a k tomu společnost a nové věci,to je jeho.Musí mít teda pořád výhled.
Návrat domů a hned řev,včera před spaním skoro dvě hodiny,prostě nechápu.V noci spí už krásně,občas už i vynechá krmení ve dvě a spí až do pěti,takže to je krása.Ráno je plný elánu a dobré nálady,takže se na všechny a všechno směje,mlátí do hrazdičky s hračkama a kope,jak blázen.
Jinak jsme přešli z Hami mlíčka na Sunar a je mnohem spokojenější,netrápí ho prdíky a je úplně pohodovej.Všimla jsem si totiž,že v tom Hami zůstávají pořád ty ťupky nerozpuštěný a to mu asi nedělalo dobře.To Sunar se krásně roszpustí,jen je teda sladší bych řekla a víc pění.Už ani Espumisan nedáváme.
Co se mě týče,tak máme dnes přesně 9 týdnů od porodu a stále se nedostavila menses a občas mě pobolívá v místě,kde je děloha.Dnes jsem si pro jistotu dělala těhu test,protože už jsem byla nervózní a byl negativní(naštěstí
),takže se obávám,jestli není něco špatně.K tomu jsem se začala hýbat a stravovat zase zdravě a moje tělo protestuje a místo,abych hubla,tak mám ještě dvě kila nahoře,nechápu prostě
Musím vás trošku dočíst,vůbec nevím,co se tu dělo,tak zatím pa kočky a mějte krásný den
Autor: Monika4 8.7.2013 v 10:32
Ju Lůco zrovna jsem si dnes ráno říkala že ti písnu na mobil to je telepatie
Holky díky už je mi líp krize dopadne v poledne malej zase od rána nespí jen u mě na ruce
už jsem jak orangután
Zuzko vy jste kočky fakt paráda
Lůco malá je pěkný pucloušek nádherný má super tváře
Zori závidím a přeji ti zároveň tak suoer noc jsi šikula
no musím rychle napsat dětem tak zatím pa
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55