Termín porodu květen 2013

Autor: lůca - bodlinka   8.7.2013 v 10:36

Moní no vidíš :-) malá má papule úplně stejné jako měl brácha když byl malej, mají to po tatínkovi Smile

Autor: lůca - bodlinka   8.7.2013 v 10:38

jinak už měříme 57 cm, a vážíme 5070 :-)

Autor: JaniLW   8.7.2013 v 10:50

Terko on u toho kojení usínal, ale byl klidný. Snažím se ho ale krmit tak aby měl to doporučené množství na den 150-180ml/kg hmotnosti, takže při 7 krmeních tak max 105ml pokaždé. Teď hlavmě málo přibral, za 4 dny jen 60g, ale to může jeden týden být no, tak uvidíme.

Teď mi tu řve, tak jdeme krmit a pak odsávat, jestli bude co Smile.

Autor: Terka33   8.7.2013 v 11:22

Jani, no jste taky v době kolem spurtíku...neříkám, že spurtujete, ale v té době rostu miminka do délky a až tak na váze zrovna nemusí přibývat...každopádně věřím, že to brzy s Tobínkem vychytáte a že bude dobře zase Smile  Nebo v těch teplech se mu tolik nechce dlabat Wink  

Autor: JaniLW   8.7.2013 v 11:39

No uvidíme, vypil mi s přestávkou během půl hodiny 100ml UM a mezitím jsem 40 odstříkala, tak mám odstříkáno 125ml na příští krmení Smile.

Teda Bodli to mě mrzí, že mlíčko došlo, přitom jste tak krásně přibývaly. No je vidět, že to nikdo nemá jisté Smile.

Autor: Monika4   8.7.2013 v 13:23

JaniW tak já nevím taky mám dny kdy moc nejím tak si myslím že děti to mají taky tak.

Byli jsme nakoupit Prokop měl dost a to jsme šli jen tady u nás když jsme se vracely měl oči jak angorák:-( ale teplota je lepší.Sebínek si dal gáblík jen ode mne a dala jsem ho do postýlky a je klidSurprisedSealedabych to nezakřiklaLaughing tak jsem si koupila dortík abych si posilnila nervy a nabrala sílu jinak jsem jak mátonoha ale to bude dobrý.

Jo a koupila jsem malýmu UM od DM tak uvidíme třeba mu bude chutnat víc než Nutrilon 600g za 160 no nekupto:-D a ještě je to BIO:-D pořád odolávám na tu Calmu sice mě stříkačka občas leze na nervy jak to trvá ale odolávám statečně prostě se mi nechce koupit lahvičku za 500 přijde mi to přehnané vím že jí tu holky máte a chápu vás budete mít další děti ale pro mě mi to přijde zbytečný když fakt další mimčo nebude.

Autor: Tyna80   8.7.2013 v 13:24

Krasny den, holky. Vidim, ze hodne z nas bojuje bud s krmenim, nebo spanim. Monco, fakt mas nas obdiv, kdyz takhle nespis, mas doma maroda a manzel nekde v praci..no, drz se, snad to vyjde a zitra vyrazite! JaniW - nechapu, kde beres cas a energii na to odsavani,dokrmovani, vazeni, kdyz mas doma Barcu. Ja bych to nezvladla, nase mala je jak drak, porad nekam leze, za neco taha a vzteka se, ze nema dost moji pozornosti..tak porad beham a hasim,co se da..Nas malej neumi byt vzhuru a nebrecet, nanejvys tak 5 minut a rev, proste se chce nosit, nebo byt u prsa, nebo proste nejak uspat, tak nekdy i obcas vyrazime autem na projizdku,jen aby malej zabral a bylo chvili ticho.

Nemate nekdo zpravy od Hermi? Jestli nove mliko zabralo a malej uz nema boleni briska?

Zavidim a preju vam delsi a delsi spaci noci, u nas je vstavani po 1, po 3 a po 6. V noci na dnesek vynechal prvni krmeni, ale pak se taaak pokadil, ze jsme byli vzhuru az do 5ti. Venku je skoro az moc teplo a to malej nema rad, tak pockame asi az k veceru, nez vyrazime zase ven.

Terko, super, ze se mlicko zase dela...napadlo me ti doporucit stranky www.kojeni.net , je tam plno otazek/odpovedi, ktere by mohly pomoci,ale tys uz odhalila pricinu, tak uz nic:)

Tak si uzijte slunecne pondeli, at vam mimca spinkaji:)

Autor: JaniLW   8.7.2013 v 13:36

No Týnko, taky jsem z toho už na nervy. Pokud nezaberou ta homeopatika, tak se asi na kojení vyprdnu, jsem akorát ve stresu a nemám čas se Barunce věnovat a jsem na ní hnusná. Takhle trvá každé krmení minimálně hodinu a nic jiného nezvládám. S jedním dítětem to ještě šlo, ale s druhým hyperaktivním je to děs. Na našeho prcka pomáhá nošení v šátku, to pak je hodný.

Moni vím, že nemusí mít hlad, ale to bych čekala třeba při jednom dvou krmeních za den a ne pokaždé už třetí den. Prckovi jsem dneska poprvé udělala mlíčko babylove s DM a chutnalo mu :-). Moni já mám calmy dvě, obě z mimibazaru a obě nahouby už Smile. Asi s ní neumím nebo nevím, ale kolikrát toho víc teklo všude okolo než prcek vypil. Zori jaké máš s ní zkušenosti ty?

Autor: zoriazz   8.7.2013 v 13:39

Hlásím se do skupinky "posraný až na zádech" a valíme ven :D

Autor: Monika4   8.7.2013 v 13:48

:-D pěkná skupinak "posraný až na záda" to mě rozesmálo díky Zori

Tak Prokop měl teď úplně zhnisaný oči tak to vypadá na alergii ke všemu Bože mě asi fakt jebne no nic jdeme kapat oči a večer dostane zyrtek a uvidíme jak se to vyvrbí.

Holky je to sranda s těma dětma pořád něco člověk se fakt nenudí a nemá čas myslet na nesmysli jste hodné jak mi píšete že mě obdivujete atd ale fakt to není nic na obdiv prostě to tak je já chtěla velkou rodinu a mám jí a jsem za to vděčná a tyhle nezdary jsou orpoti všem krásným chvilkám jak nic musí se to jen vydržet a my ženský na to máme sílu a  schopnosti.

 

1 ... 1626 1627 1628 ... 3261
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.