Termín porodu květen 2013
Autor: JaniLW 8.7.2013 v 13:54
Do té skupinky se asi můžou přihlásit všechny, to jistě každý prcek aspoň jednou předvedl, nám zrovna včera
.
JJ Moni, musíme vydržet, stojí to za to. Taky bych ještě jednoho prcka brala, ale teda už ne po necelých dvou letech
, tak po třech až bude pinďa ve školce
. Ale nevím, jak to bude, všichni mě od toho zrazují, že už jsem stará, jestli půjdou na výšku, jak je uživíme apod.
Tak ať je Prokůpek v pořádku a můžete jet do Království
.
Autor: Majka81 8.7.2013 v 14:02
Tery, jaké jsi měla ty antibiotika, že pak prckovi nechutnalo mlíčko? Já měla týden augmentin a naštěstí dobré.
Autor: Monika4 8.7.2013 v 14:06
JaniW vysokou apod neřeším vždycky to nějak jde krom toho já si taky při škole přivydělávala a nevidím nic špatného na tom aspoň mají ujasněné hodnoty takže pokud budou chtít na školy a půjde jim to ať jdou ale musí pro to taky něco udělat.Ono stát se taky může že máš jedno dítě a stejně nemáš peníze na vše co by chtělo takže to ber tak jak to přichází a nezatěžuj si hlavu co bude až půjdou na školy.
Autor: JaniLW 8.7.2013 v 14:19
Přesně to samé jsem mamce říkala taky Moni. Já taky při škole musela pracovat, nevidím na tom taky nic špatného. No uvidíme co bude
, třeba se budu chtít po pěti letech doma vrátit do práce, jestli teda budu mít kam
.
Autor: Monika4 8.7.2013 v 14:33
Upřímě podle mé zkušenosti je fajn mít první dvě děti brzy po sobě a na další si počkat až jsou první dvě samostatné v oblíkání jídle atd. a pokud chodí do školky či školy tím líp.Je to pak jako mít zase jedno dítě když jsou velké pryč a jseš doma jen s mimčem.
Autor: Terka33 8.7.2013 v 15:48
Holčičky, ke skupince "posraný až na zádech" - my dnes už druhej průstřel. Jeden ráno a jeden před asi dvěma hodinkama...takže dnes už třetí obleček Ondráškův a druhej můj...poprvé to neprosáklo až na mě
Asi fakt včera tou UM, má to uplně řidký - jinak se nám tyhle průstřely docela vyhejbaly... nebo blbě utahuju teď plínku...
Autor: verca 8.7.2013 v 15:53
ja jsem tedka dopreprala pokadene bodycko :-) a zrovna mela takovy pekny odev. holky, jsem porad unavena, vubec moc nevim, co pisete, ach jo, jen to proletnu sem tam, ale uz je mi dobre, tak aspon tak. a stejne by se o mimi meli starat dva, to je fakt mnohem lepsi, kdyz tu mam ted manzela, ale uz taky zacne chodit do prace
Autor: JaniLW 8.7.2013 v 15:55
Moni mě tak napadlo, chceš půjčit tu Calmu? Můžu ti jednu na vyzkoušení poslat. Kdyby ti vyhovovala, tak bych ti jí klidně nechala za 250,- i s poštovným. Kdyby nevyhovovala, tak bys jí jen poslala zpátky
.
Autor: Monika4 8.7.2013 v 16:05
Je JaniW to je dobrý nápad tak ti do zprávy pošlu adresu zkusíme to rádi bude hned pohodlněji protože manžel třeba stříkačkou krmit neumí a asi ani moc nechce aby mu neublížil lahvičkou by to zvládla pak i Dája a já mu nechci dávat obyč aby nebyl línej pak sát z prsu. Pokud zítra odjedeme budu tady až v neděli ale manžel to snad vybere z pošty když mu řeknu že to čekám.
Verco to je jasný že po takové operaci jsi unavená kor tak krátce po porodu.
Terko já nevím mě se malý začal prodělávat na záda až když jsem začala dávat Pampersky a to utahuju pořád stejně takže dnes jsem koupila zase DM plíny z těch nám neproteklo nikdy nic.
Autor: Monika4 8.7.2013 v 16:20
Holky úplně jsem vám zapomněla napsat že Sebínek začal zvedat hlavičku na bříšku a hlavně teda se ze bříška otáčí na záda a to fakt pravidelně myslela jsem že to včera byla náhoda ale dnes to předvedl babičce asi pětkrát
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55