Termín porodu květen 2013

Autor: Kajuska   8.7.2013 v 16:28

Holky, my už byli "posraní až na zádech 2x" jednou v sobotu. Bodyčko jsem myslela, že vyhodím. Mamka to vzala savem. Ručně to vůbec nešlo. A dneska znovu, ale hned jsem to hodila do pračky a vypráno. 

Autor: Monika4   8.7.2013 v 16:41

něco málo ze včera Laughing

Autor: Monika4   8.7.2013 v 18:41

Holky je to v pytli zůstávám doma s klukama Prokop má zase 39 i přes léky a oči hnisají tak že když je co půl hodinu nevyčistím má je úplně slepený každou minutou se to horšíFrown tak jsem už volala tchýni že chci zítra komplet vyšetření na očním a ORL a zkusím překecat doktorku na CRP tohle není normální. Ach jo že já se těšila fakt s dětma nic neplánujte vždycky je to celé narubyFrown

Omlouvám se jsem teď hrozně naštvaná ikdyž vím že za to chudáček nemůže. Aspoň že Sebča je v pořádku a spinkací docela tak mám čas se věnovat marodovi.Mimochodem říkala jsem mu že Sebča dostane zítra injekci a on měl starost že bude bráška plakat a že to přeci nesmí.Zlatíčko moje nemocný.

 

Autor: JaniLW   8.7.2013 v 19:29

Jé Moni, tak to mě mrzí, snad bude Prokůpek brzy v pořádku.

Autor: Monika4   8.7.2013 v 19:35

No Jani začínám být dost skeptická na oči už si nenechá sáhnout a přijde mi že mu otýkají víčka snad vydržíme do rána a hned jedem k doktorce.

Autor: Věra24   8.7.2013 v 20:47

Holky přeji krásný večer

Moni tak to mě mrzí, že Prokůpkovi je pořád zle a má teplotu tak snad bude líp.Je to fakt s dětmi si člověk nemůže moc plánovatUndecided

Jinak u nás dnešní kontrola vážíme 4920g měříme 54,5cm paní doktorka zase měla kecy, že malá přibrala za 3 týdny kilo no tak jí nemám prý překrmovatYell chytrá jak zápraží. Protože jsem jí řekla že po jídle furt ublinkává, že bych změnila mlíko jestli to není po Nutrilonu tak se ptala jak krmím říkám kojím a pak dám Um to zase bylo jak poznám kolik vypila mlíka ode mě říkám že jí před a po  kojení vážím pak podle toho dám Um. A když jsem se jí zeptala kolik má vypít tak řekla kolik chce tak to jsem fakt nepochopila asi budu hledat jinou dr. 

No jsem z toho nějaká zmatená Frown

Moničko jinak fotečky super kluci jsou prostě zlatíčka a Prokůpek to je šibálek ten se mi líbí pro AduškuLaughing. Jedna fotečka konečně někoho napadlo vyfotit mě s malou jinak ta holka nemá se mnou žádnou fotku:-(

Tak přeji krásnou noc

Autor: Věra24   8.7.2013 v 20:50

Jo holky vím že je to možná blbá otázka je možný, že Adélce vadí jiná voda dřív jsem jí dělala mlíko z Lucky a neblinkala a ani neměla takový bolení teď jí dělám s Aquily a blinká řve a kroutí se. Nevím jestli je to možný Frown Dneska je to fakt děs celý den kňučí a kroutí se mě už hrabe nevím jak jí pomoct

Autor: Monika4   8.7.2013 v 21:25

Věrko díky moc ti to sluší jo a k tý vodě myslím že to může být tou vodou i tím Nutrilonem já dnes koupila DM mlíko je Bio sice na to extra nejsem ale u Prokopa mi vyhovovalo tak snad taky bude.

Jinak hlásím že se nám začaly připojovat bolesti břicha u Prokopa takže se začínám děsit nejhoršího slepáku.Tom to měl podobný ale nechci předbíhat už aby bylo ráno a někdo ho viděl.Manžel se uvolil že nás tam odveze tak aspoň něco když jinak tu není.To bude noc no jestli pojedem v noci tak jen Vašek s Prokopem.

Autor: Janoušek   8.7.2013 v 21:44

Holky, te%d jsem vás dočetla, ale nestíhám na nic moc reagovat. Jen všem bojovnicím držím palce, ať s kojením nebo s marodama Laughing. Zase jsme byli celý den venku a teď malý už spinká, tak jdu něco málo doma podělat, umýt se a spát.

Dávám vám se fotečky Mišáka, jak se směje, snaží se pást (umí to už lépe) a jak spinká Laughing.

Autor: Terka33   8.7.2013 v 21:52

Jajky Moniiii, to je to teda smůla...s dětičkama se moc plánovat nedá, kor když už jich je víc, jako u tebe..  Chudáček Prokůpek teda, to je taky šmudla, posílám mu pusinku na uzdravení Kiss  A Moničko, pevné nervy a ať to není nic vážného...

No a ten Sebíček, to už fakt zvládne otočku na záda jo?  Surprised to je ale rychlík ...  fotečky jsou nádherný, fakt fajnový kluci..a je krásný, jak má Prokůpek o Sebínka strach, to je roztomilý Smile

Věru, ta doktorka - to musí bejt hrozný tyjo...mě to přijde krásnej přírůstek, nic extrémního.. mě Ondrášek přibral za 2 týdny 800g taky a neříkala mi ta moje Dr. nic... je to člověk od člověka, ještě bych tu tvou teda párkrát "otestla" a pak si našla třeba vážně jinou - přeci jen tak člověk bude chodit pak často.

Jinak Ondrášek mi před chvílí usnul, tak je to skoro rekord takhle před desátou - tak si asi dám vanu a trochu relaxnu...dám si dokupy kopejtka a chlupnožky, juch - po nemoci budu jako znovuzrozená. Zítra poslední atb a pak zase prsa jako betóny, snad už to zase začne Ondráškovi šmakovat Tongue out 

Pěkný večer a klidné spinkání

 

 

1 ... 1628 1629 1630 ... 3261
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.