Termín porodu květen 2013

Autor: Majka81   8.7.2013 v 22:20

Tery, jak se ty tvoje antibiotika jmenovaly? Kdybych náhodou ještě něco musela brát, tak ať vím, co radši ne ...

Prokůpkovi moc držím pěstičky, ať se brzo uzdraví Kiss Náš Daník měl 39 v sobotu, dnes už jen 37,0, takže snad dobré. S těma dětma je to furt dokola no, a to máme ještě pořád tu sádru.

Mareček přibírá tak kilo za 14 dnů a dr. je v pohodě. Je to fakt o člověku, na koho narazíte.

Autor: Terka33   8.7.2013 v 22:32

Jé Maji, já věděla, že sem včera zapomněla na něco odpovědět - už jsi se na to ptala viď? 

Brala jsem Duomox 500...jsou to atb s co nejnižší dávkou penicilinu (nebo tak nějak to doktor říkal) -  předepsal mi je s ohledem na kojení, takže já jsem za ně ráda. Jen asi ovlivnily chuť mlíčka a proto mi malej vůbec nepil a zlobil a křičel - na to konto jsem měla mlíka míň a míň nejspíš. Člověk bohužel nezjistí, jestli by to u jiných atb nebylo stejné...takže asi tak no. No a možná to některé děti ani nepoznají - my asi budeme mít cíťu na chutě a poznal to Laughing

Autor: Terka33   8.7.2013 v 22:34

A Mareček je krásnej, taky už má tvářičky puclíčky - ty miminka jsou tak krásný, když jsou takhle kulaťounký Smile  Kolik už váží?

Autor: Majka81   8.7.2013 v 22:50

Tery, díky za odpověď a za pochvalu Marečka Laughing Aktuální váhu nevím, ale před 14 dny měl u dr rovných 7 kilo. Tak zítra zkusíme zvážit, tipuju tak kolem 8 kilo EmbarassedSmile Jsme takoví mišelinci, ale kluci byli taky takoví tlusťoučcí ze začátku a pak to vyběhali Smile

Ještě jak se tu někdo ptal na monitory dechu, tak u nás jede skoro pořád, protože Mareček nechce spát jinak než na bříšku, a to bych si bez monitoru "nelajzla". Ale Ráďa mi spával taky jen na bříšku a nikdy se monitor neozval, ale pro jistotu ...

Autor: Kajuska   9.7.2013 v 06:57

Holky. Tobík má na hlavičce suchou kůži. Snažím se mu ji vytírat ručníkem po koupání ale moc to nejde? Mažete něčím?

Autor: Míša :o)   9.7.2013 v 07:30

ahoj kočky, hlásím se také do klubu pokakánků až na zádech, včera malá byla durch Laughing

holky kdo jste pojištěné u VZP mají akci pro maminky, přispívají až 1 000kč na pomůcky na kojení, nebo monitor dechu, i plavání. Včera jsem to využila na tu odsávačku, takže jsem ji měla zadarmoEmbarassedEmbarassed

Autor: Janoušek   9.7.2013 v 08:06

Ahoj holky,

koukám, že v klubu "podělaných až na zádech" je fakt nátřesk. Taky tam samozřejmě patříme.

Dneska je to týden, co nejím mléčné výrobky a hlásím zlepšení o 100 %. Neznamená to, že by malý nebrečel, ale je to podstatně méně časté. Ráno a dopoledne před kojením mu ode dneška navíc dávám ještě Baby Calm, protože ho hodně trápily prdíky a bolest bříška. Odpoledne už pak byl klidnější, tak to asi dáme bez nich.

Jdu dnes na kontrolu k dr po šestinedělí, tak mi držte palce. Mám totiž pocit, že to dole není úplně ok. Tak snad se mi to jen zdá a vše se zahojilo dobře...

Majko, Mareček je kouzelnej. Je to fakt kousek, ale roztomiloučkej Laughing.

Kajuško, mi to na hlavičce zatím moc nemáme, jen na obočí. Nic s tím nedělám, resp. taky jsem mu to vytírala, ale nemazala. Kamarádky syn to měl po celé hlavě a taky to nechávala, aby se to vyloupalo.

Autor: Janoušek   9.7.2013 v 08:07

Jéžiš ta čeština. Píšu a nepřemýšlím. Samozřejmě, že MY to na hlavičce moc nemáme :-)

Autor: Monika4   9.7.2013 v 09:33

Ahoj holky tak hlásíme se už po doktorce  Sebča zase přibral 300g takže má 3800g podle mě super paní doktorka je stále na váhách ale nechává nás jen mu mám dál nabízet UM.Krásně zvládl očkování breknul jen minutku a byl klid.

Prokop stále teplota a tekoucí oči dělali jsme výtěr i CRP a NIC je zdravý v podstatěUndecided mě trefí no ale zůstáváme doma ty oči jsou totiž infekční a kamarádka má doma dva kluky plus je těhotná tak aby to nechytli.Mám jen Prokopa držet dál od malýho radši.

Díky že jste na nás myslely já jsem momentálně na náladě 0 je mi smitno že nemůžem odjet až jsem cestou domů brečela ach jo ale hlavně že nám nic není.

Autor: Katka   9.7.2013 v 09:50

Moni to je mi lito...ale s detma neni nikdy nic jisty.Frown Emi ma zahnisany roh nehtiku na rucicce od vcera tak ani nevim jestli nas dnes naockujouFoot in mouth

Kajusko Em toma tez tu krusticku ve vlasech. Vecer vetrit olej a rano umyt samponem a vycesat. Cetla jsem v knizce.

Jinak my super noc...usnula v 9 mozna i pred a spinkala do 7 rano!! SuperLaughing

Jsem zvedava na kontrolu dnesSurprised kolik pribrala a hlavne co ten nehticekFoot in mouth

Jo av klubu posranych az na zada jsme tez uz dylLaughing 

1 ... 1629 1630 1631 ... 3261
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.