Termín porodu květen 2013
Autor: Monika4 9.7.2013 v 10:04
No jo já se s tím zase vyrovnám to je jasný jen je mi to teď líto, ale najdu si nějakou činnost a bude dobře
Kačko myslím že vás naočkují když nemá teploty tak očkují u nás trochu doktorka váhala kůli váze ale když jsem jí řekla že jinak je v pohodě že se směje a je celkem spokojený tak nás naočkovala za čtrnáct dní máme prevenar dohodli jsme se že to rozložíme jak je drobný já bych to teda najednou nedala ani kdyby byl obřík.
Autor: JaniLW 9.7.2013 v 10:09
Pěkný den holky a mimča. My dnes noc taky super. Nemusela jsem ponocovat. Pinďa spal od půl desáté cca do čtyř, tak paráda. Lahvička mu zdá se nevadí, tak uvidíme, tak zítra zkusíme místo odsávání zase kojit, ale UM budu mít připravené dopředu, abych mu to vrzla hned po kojení a nemusel čekat. Jinak zvládám při krmení druhou rukou odsávat, tak máme nakrmeno i za půl hodinky
.
Moni, to mě mrzí, chápu, že ses těšila. Nebyli jste někde ve větru? Může mít zánět spojivek z prachu. Já takhle jednou na Kačerově čekala na bus a přišel poryv větru se spoustou prachu a asi i pylu a z toho jsem měla dvoudenní alergickou reakci, že mi pořád tekla voda z nosu a kýchala jsem, pak to přešlo. Jinak žádné alergie normálně nemám.
Autor: zoriazz 9.7.2013 v 10:09
ahojky kočenky, my zas valíme ven..Janoušku, Meli - včera odesláno.
Holky, čím mám obdarovat manžela k prvnímu výročí svatby - bavlněná svatba?? ;-) třeba ponožky? :D :D :D večer chci na zumbu, ale semtam vás čtu, ale nestíhám psát :-) jsme dva dny bez UM, ale dneska prsa nic moc.. uvidíme. fičím doělat oběd a pak za kamarádkou, co má o den mladší holčičku a je tu na chvíli u rodičů.. pac a pusu :-)
Autor: Monika4 9.7.2013 v 10:14
Jani myslím že ne byli jsme jen nakoupit ale je tam klimoška tak jestli to? No prostě musíme kapat což je teda nadliský výkon ale nedá se nic dělat horší je že ven teď taky nemůžem na to sluníčko:-(
Zori super že jste bez UM:-)
Autor: JaniLW 9.7.2013 v 10:20
Z klimatizace to taky klidně může mít, to je fakt. No venku je stejně jak v pekle už teď ráno
. Málem jsem vypustila duši, prcka v šátku a občas Barču na ruce, když nechtěla capat. 
Autor: Monika4 9.7.2013 v 10:31
No Jani taky se nenudíš koukám s Barunkou.Naše Danda byla taky tak stará když se nám narodil Tom ale ta ťapala protože začla chodit kolem nábytku v sedmi měsících a sma běhala od devíti měsíců v roce už úplně bez pádů:-D Takže jsme v roce zrušili i golfky aby byla zvyklá chodit.
No nic musím po týdnu něco uvařit jak tu nejsou velké děti hrozně to flákám.
Autor: JaniLW 9.7.2013 v 10:44
Ona by zvládla ujít hodně, ale někdy holt nechce. :-) Kolem nábytku chodila zhruba od osmi měsíců, ala bála se, tak sama začala chodit 10 dní před prvními narozeninami
. Od té doby mám co hlídat
.
Autor: Terka33 9.7.2013 v 10:56
Dobré ránko holky - Jani, takhle brzo už Barunka chodila jo?
No doufám, že ten náš bude lenoch a nechá nás "odpočívat" aspoň do jednoho roku 
Moni, je mi líto, že nikam nemůžete...je to pech teda, ale co se dá dělat no
Ty jsi ale aktivistka, ty něco vymyslíš i doma a návštěva bude jindy...to zmáknete
Kajus, my taky máme na hlavince malé šupinky, ale zatím to nechávám úplně být, jenom večer myjeme a trošku vydrhnu osuškou co jde...na malého toho patlám co nejmíň, se vším se zatím vypořádal krásně jen tak přirozeně, bez návalů krémů a olejů - jinak to prý má v hlavince hodně miminek a mizí to do jednoho roku...
https://www.maminkam.cz/seboroicka-dermatitida
Autor: JaniLW 9.7.2013 v 11:20
JJ Terko
, od čtyř měsíců lezla pozadu, v osmi měsících zhruba se během jednoho dne sama posadila, postavila a začala lézt popředu i chodit kolem nábytku a těsně než jí byl rok, tak začala chodit sama. Takže už brzy bude o zábavu postaráno
.
Autor: JaniLW 9.7.2013 v 11:49
Jo jinak jsme včera místo nutrilonu začali dávat mlíčko z DM, babylove, jak o něm psala i Monča, a prakticky hned se nám zahustila stolička, takže už to není tolik řídké a nehrozí protečení
. Bříško ho zatím taky z toho asi nebolí, tak snad bude vyhovovat nejen cenou
.
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55