Termín porodu květen 2013
Autor: Monika4 9.7.2013 v 12:08
Terko naše Dája lezení přeskočila ta si v sedmi měsícéch stoupla v postýlce a bylo po klidu hned začala kolem nábytku a v devíti už běhala sama jakou já pak měla radost že Tom začal až v desíti měsících
kluci bývají pomalejší neboj.
Autor: Terka33 9.7.2013 v 13:54
O jé, no tak snad bude Ondrášek taky línější...vždyť 9 měsíců..to je za pár, jak to letí
Autor: zoriazz 9.7.2013 v 14:28
holky, tak Erik má moučnivku :-( četla jsem, že je na to super nějaká vodička z Německa, nechci mu barvit pusinku gencianou :-( ach jo, tak asi jdu zavolat doktorce, co na to dát. Prý se s tím nemá otálet, no a taky já budu asi teď pořád používat kloboučky. By mě zajímalo, kde k tomu přišel, bobíšek náš malej .. snad to bude brzičko dobré ;-)
Autor: *hermína 9.7.2013 v 14:33
ahoj holky,
tak mi ve čtvrtek po celodenním a nočním řevu a zalykání skončili opět na pohotovosti a výsledek? dali nám nutrinom allergy care, dva dny byl klid a v neděli a včera znova a horší, malej opět kadil krev
, tak jsme byli u ´pediatričky a ta nás poslala do gastro poradny, tam nám udělali náběry a příští týden sono kvůli refluxu a zase nás chtěli hospitalizovat na pozorování, ale odmítla sem, je to pořád dokola, dokud nebudu mít v ruce výsledky, tak tam nezůstaneme. Malej vyloženě prořval odpoledne a teď tu chrní a pomalu se mi probírá...
číst vás nestíhám...vlastně nic nestíhám
, už aby mi řekli co to je
Autor: Katka 9.7.2013 v 15:50
Je Hermi to me tak mrzi! Takovy trapeni tvoje i broucka malyho
drz se kocko!!!
My mame po kontrole 5440g a 62cm
no a zvladla i Rotarix i Hexu. Na prsticek nejakou cernou mast na hnisani
byla mooc statecna jen zabrecela u injekce, rotarix ji smakoval. Ted kojim a jinak spimkala. Snad bude ok bez horecky
jo a tedy od porodu 2 mesice a 3 dny a ma o 2kg a 10g a 10 cm navic
no sila!!!
Zori a jak se ta moucnivka pozna? To me mrzi, chudinka Eri...Ale to je neboli ne?
Autor: Monika4 9.7.2013 v 16:37
Holky tak my po hexe chrupkáme jak nikdy já taky:-D Prokop u nás koukal na pohádku a taky vytuhl zase má horečku chjo.
hermi chuděrka malej ale snad už něco najdou když půjdete na to sono.Jsi statečná že jsi tam nezůstala já bych asi zůstala pro fistotu.Drž se a dej nám vědět až budeš mít čas a jasno.Moc na vás myslím.
Zori moučnivka je celkem častá u nás jí měli první dva je to z prsou a mlíka ale ta genciánka to brzy zvládne a pokud víš o něčem co nebarví tak to je super.
Katko moučnivka jsou bílé flíčky v pusince na vnitřní straně tváří narozdíl od mlíka je nesetřeš.jste šikulky jak jste to zvládli.
Autor: Monika4 9.7.2013 v 18:50
Hermi naprosto chápu že už chceš aby něco našli ta nejistota je hrozná mám to teď podobné s těmi horečkami u Prokopa akorát u nás nic nenašli a on má stále nad 38,5 už třetí den jsem z toho unavená když usne tak skučí bolestí ale jak se probere tak ho nic prý nebolí už nevím jestli to neříká jen proto abych ho netáhla k doktorovi. Paralen sice zabere i na šest hodin ale pak zase to vyletí ke skoro 39 musí být hrozně unavený nechce ani lízátko.Holky je to boj s těma dětma kor těmi malými když nemůžou nic říct co je bolí a tak.
Držte se všechny s kojením ,prdíky atd.
Pro rozveselení Tomovi teď volala spolužačka na mobil že s ním potřebuje něco důležitého probrat
to mě rozesmálo tak jí musí hned jak přijede zavolat.
Autor: Věra24 9.7.2013 v 19:18
Ahojky holky
teda Hermí tak snad už konečně zjistí co malému je to sefakt děs držíme s Adélkou palečky ať už je lépe.
Moni chudák Prokůpek a ještě jednou se moc omlouvám, že jsem otravovala, ale já fakt nevěděla které koupit
Tak hned zítra zkusíme mlíčko z dm teď dodělám ještě nutrilon a koupila jsem i tu jinou vodu tak snad už bude líp.
Zítra jdeme s malou na kyčle tak jsem zvědavá jak pořídíme.
Jani tak to je byla Barča šikulka je fakt, že mě utekly roku obě děti.
Jo včera se Adélce podařilo otočit z bříška na záda, ale asi to byla jen náhoda dneska nic no má ještě čas.
Sedíme na zahradě je tu fajn malá spí v kočárku. Napila se jen s prsou tak super i v noci máme jen prso. Přes den příkrm podle toho kolik vypije z prsu.
Autor: Terka33 9.7.2013 v 19:39
Hermi, Moni - na vás moc myslím, ať už je brzy dobře a Míšovi a Prokůpkovi ať se uleví a jsou zdraví
Jste statečný maminy a bojovnice! Je to náročný, když dětičky něco trápí...hodně sil a i přesto, hodně optimismu...ono zase bude dobře!
Věru, závidím, že můžete sedět venku na zahradě - my bydlíme v bytě a nemáme ani terásku
musím jedině vyrazit na prochajdu se sednou někde pod stromem...tolik se mi stýská po zahrádce...celý život jsem žila v rodinném baráku a teď bohužel "jen" byt....no snad jednou bude i baráček...
Kači, krásný míry
a super, že malá takhle očkovko zvládla.
Mě Óňa usnul, tak mám chviličku pro sebe - dávám caro a sušenčičku... holky taky tak mlsáte? Já mám nějaký extrémní chutě na sladký zase - snad už od posledních dvou,tří měsíců co sem byla ještě těhu furt dlabu sladký - a to sem dřív skoro vůbec sladký nejedla.. asi to kojení a chybějící kalórie
Autor: Monika4 9.7.2013 v 19:47
Věrko klid vůbec to nevadilo aspoň jsi nás probrala a malej se nadlábl:-D Je holky tak si dnes říkám že bych mu tu hexu dávala častěji je úžasně klidný a spinká jak v porodnic jen najíst a spát to je klid dnes se mi to fakt hodí jak pořád běhám kolem Prokopa jsem už dost unavená tak jsem ráda spala s ním.
Terko a všichni díky že na nás myslíte je to boj ale zvládnem to hlavně at to není vážné u Mišáčka u Hermínky je mi ho tak líto nemůže říct nic to Prokop už něco poví a ukáže a vůbec spolupracuje ikdyž píchání do prstu měl tatínek co dělat aby ho udržel
Věrko napiš jak vám mlíčko chutná my zatím ho ještě neotevřeli dnes je jen na prsu
čekám že zítra nebo v noci to bude dohánět tu únavu z dneška jídlem
Je už jen tři dny a budu mít doma zase i Toma a v sobotu i Dáju já se na ně taaaak těším
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55