Termín porodu květen 2013

Autor: Věra24   9.7.2013 v 19:54

Jééé Terko já žeru sladký jak zjednaná už mi doma nadávají nemám problém sníst 4 horalky denně jsem fakt hroznáYell no a pak fňukám že mi nic není.

Holky buďte rády, že máte ještě mimča já teď furt řeším ty moje velký děti pořád někam chtějí jet a spát ach jo už mě štvou. A těch keců kolem no zlatý miminka.

No tak Adélce prso nestačilo musela jsem dát příkrmUndecided

Autor: Věra24   9.7.2013 v 19:58

Moničko teď jsem jí ho dala a asi chutnalo vyzunkla ho a spí :-) tak uvidíme co bude udělala jsem to i z té jiné vody zatím neblinká.

 

Autor: Monika4   9.7.2013 v 20:13

Věrko já k tobě budu chodit pro rady s velkými dětmi Danda začne co nevidět pubertovat v plné síle tak to chci vidět jak to zvládnu a hlavně teda manželSealedjak ten vyváděl když jeho nejmladší sestra začala randit no ani nemluvit tak se děsím co bude dělat až začne jeho malá dcerunkaWinkJak to zvládá tvůj chlap nebo otec dcery?

Autor: Věra24   9.7.2013 v 20:21

Moni ten kdyby věděl co vím já tak ho klepneSmile ona ta potvora to zkouší, když je u mě u tatínka je za vzornou. Ale máme nějakou dohodu a ona ví pokud jí poruší má u mě smůlu a to samé Zdenda. Tak doufám, že jsou dost rozumný teď hodně drží pospolu a davají na sebe pozor tak jsem i v klidu. Ale je fakt, že někdy se děsím toho jak jsou dneska ty děti vyspělí já v jejich letech byla ještě někde jinde myšlenkamaSealed no holt je jiná doba a to já je držím dost zkrátka někdy mi to až vyčítají jsem matka pruda, ale co holt je chci nějak vychovat a mít ještě pod kontrolou přeci jenom je Áje 13let a Zdendovi 16let. Kolikrát i kamarádky říkají jak jsem na ně drsná a nic jim nedovolím takže i u nich jsem za blbu radši budu za blbku než pak něčeho litovat.

Jééé to jsem se zase rozepsala pardonLaughing

Autor: Monika4   9.7.2013 v 20:26

Věrko to jsem ráda že nejsem jediná trubka otravná naše Dája už taky několikrát řekla jak jsme přísní rodičové a dokonce holky od ní ze třídy se třeba našeho táty bojí ne že by byl bubák ale mají k němu respekt.začlo to třeba tím že chtěla FB a my to zakázali no když jsme přišli na to že jí ho jedna kamarádka udělala bylo čoro moro a musela to zrušit to bylo slz že všichni ho mají a ona jediná ne.No ale prostě na FB má dost času nebudu koukat jak jí tam někdo najde a pak se něco stane ni ne? Takže ikdyž její spolužačky mi dávaly žádosti o přátelství já je nepřijala a Dáda se hrozně divila proč tak jsemjí vysvětlila že takhle malé holky tam nemají co dělat.

Autor: Monika4   9.7.2013 v 20:29

Jo holky chtěla jsem se s vámi poradit MS nepřišla ještě (to mi nevadí) ale dvakrát jsem slabě špinila už dávno po šestinedělí tak si říkám jestli to´nebyl náznak MS jednou to bylo jen jeden den a po týdnu dva dny a už zase nic.Většinou tou dobou mám míň mlíka bych řekla.Na gyndě jsem ještě nebylaSealedEmbarassed vím jsem ostuda ostudná ale prostě to nestíhám no jo výmluvy já vím ale mě se tam tááák nechce když tam není ta vidina miminkaSealedcož už nebude nikdyFrownchjo musím to nějak překousnout.

Pardon za hlcení stránek

Autor: Terka33   9.7.2013 v 21:09

Moni, buď šťastná, že MS ještě nemáš...vždyť je to otravaaa - já jsem to taky zatím nedostala a jsem happy Wink  Doufám, že co budu kojit, tak to nedostanu...někdo to tak má prý..  To špinění, to asi možná náznak byl... a na tu gyndu si zajdi radši.. Jo a Moni, co budeš dělat teď, aby jsi třeba zase neotěhotněla...tělísko, nebo budeš brát antiko? 

Autor: zoriazz   9.7.2013 v 21:22

Ahoj kočky, tak se hlásím po první zumbě, bylo super, jen byly na zač.problémy s elektrikou, tak se to o půl hoďky protáhlo, manžel vozil okolo.. a malej pořád spinká, asi už si to spletl s hlavním spánkem dne :-) dostali jsme homeo a do rána nám namíchají nějakou mastičku na tu moučnivku, já všechno vyvařila, jen prsa si vyvařit nemůžu Yell jedna bradavka je chycená, no kloboučky dávám, ale malej se vztekal.. snad už bude líp. Jdu večeřet a pak sprcha a spát. 

Teri, já na sladký taky nebyla a teď se spíš krotím, však jsi viděla, jak vypadám Sealed zumba byla senza, jen 2x týdne to asi nedám, protože ve čtvrtek se to kryje s taiči.. no, ale už začnu s běháním a bude fajnově. Podprda shock absorber to udržela :-D 

Holky, klidnou noc vám po hexe, a ostatním taky.. pac a pusu z Jeseníkova :-)

Autor: Janoušek   9.7.2013 v 21:25

Pěkný večer, maminky,

tak my jsme konečně po celém dni venku doma, vykoupaní, najedení a spíme Laughing. Snad ten spánek vydrží co nejdéle...

Hermí, chudáčku, vy si to s Míšou teda vybíráte. Je mi to moooc líto a držím palce, ať je to co nejdříve ok. Vím, co to je, když malý neustále brečí a ty nevíš proč. A to oproti tobě mám pohodu!

Moni, Prokůpek si taky užívá ty teploty, co? Chuděra malinkej. Tak ať je brzy fit.

Terko, já mám na sladké taky mnohem větší chuť. Jenže teď, jak nemůžu nic, kde je mléko, se holt musím ovládat Laughing. Výběr se značně zúžil.

Jinak kontrola dnes u dr vcelku ok. Sice to poporodní poranění ještě není úplně zahojené a do bazénu prý ještě chodit nemám Frown, ale je to na dorbé cestě. Naštěstí ti ani nebolelo, takže brzy se tam zkusíme "podívat" i s přítelem. Vím, že jste tady hodně odpůrkyně HA, ale já s ní zatím špatné zkušenosti nemám, takže jsem si ji rovnou nechala napsat. Tak snad to bude ok. Druhé mimčo ještě chceme,a le fakt ne hned Sealed.

Autor: Stáňa   9.7.2013 v 22:24

Ahoj holky, moc myslím na Hermi s Míšou i Moniku a její nemocné drobky Embarassed Nás dneska taky bolí bříško, je mi z toho až do pláče ... nechápu, jak to zvládáte, když to máte mnohem horší ... jste borci!

Jinak já taky ještě nemám MS ... a na kontrole jsem taky ještě nebyla Embarassed ... dostane mě tam asi jen to, že budu potřebovat něco proti dětem ... njn ... život je boj ... 

1 ... 1632 1633 1634 ... 3261
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.