Termín porodu květen 2013
Autor: Monika4 9.7.2013 v 22:28
Terko právě antikocepci nechci po ní jsem jak frigida
takže bud tělísko nebo kondomy asi přerušovanou už riskovat nebudu fakt nám to fungovalo řadu let ale jak je vidět na Sebíkovi chyba se někde vloudila a to riskovat nemůžu.
Janoušku když nemáš problémy tak je to dobré řešení určitě ta antikoncepce.
Autor: Monika4 9.7.2013 v 22:32
Stáňo "něco proti dětem" to je dobrý mě tam asi nedostane ani to:-D ale jo zajdu tam on by mě stejně za chvíli začal shánět u tchýně pan doktor opatrný
Autor: Stáňa 9.7.2013 v 22:38
No Moni, já už bych si tam asi zašla, ale Ty jsi kdysi psala, žes tam šla až víc jak po půl roce od porodu, tak se tím nějak uklidňuju
... njn, já vim ...
Taky ještě nevím, co zvolím, brala jsem 13 let "prášky proti dětem", bez problémů ... tak uvidíme ... ale vzhledem k tomu, že mě před otěhotněním chtěla doktorka poslat na nějaký zákrok kvůli zjizvení čípku, fakt se tam nehrnu 


Autor: Monika4 9.7.2013 v 22:45
Stáňo taky se tam nehrnu po dětech mám vždy špatnou cytologii a musím pak chodit do centra a to mě fakt nebaví po roce se to většinou sklidní ale můj dr.je na to hrozně opatrný takže když tam nedojdu řekne to tchýni a budu tam stejně muset.
Já přemýšlím o tělísku hormonální mě ale moc neláka když mi hormony v prášcích nedělaly dobře ale je teď jedno nové které je decentní akorát že to můžou zavádět jen doktoři s licencí a to ten můj určitě nemá on vůbec nemá tělíska rád takže to bude asi boj.
Popravdě ono u nás není na sex čas a když je tak jsem tak unavená že usnu sotva lehnu takže ani ještě pořádně sex nebyl manžel je zoufalý a já unavená krom toho se děsím otěhotnění jak čert kříže.Už se mi o tom i zdálo
že jsem měla Sebínka v kočárku a břicho no děs.
Autor: Stáňa 9.7.2013 v 22:45
Holky, posílám fotečky naší Alinky, které jsme večer pořídily, dostaly mě, i slza ukápla 


Autor: Monika4 9.7.2013 v 22:49
Nic nevidím
Autor: Monika4 9.7.2013 v 22:52
Bože ta je nádherná Stáňo fakt kouzelná "opička" připomíná mi Sebču jak je droboučká.
Autor: Zuzka81 9.7.2013 v 22:54
Ahoj maminky a miminka.
Včera jsem se za váma nedostala, ale dnes jsem to dohnala a oba dvy dny dočetla. Jsem úplně v šoku, že jsem tady asi jediná /nebo jsme dvě?/ co nedávají umělou výživu. Myslela jsem, že se to používá jen v ojedinělích případech a tady to čtu fakt u každé. To se to tady tak náhodně sešlo a všechny máte fakt problémy, nebo kojit nechcete?
Píšete o sladkém
. Já jsem před otěhotněním na sladké vůbec nebyla a ted bych ho mohla pořád. Asi to opravdu bude tím energetickým výdejem při kojení, nebo nevim. Před porodem mě vážili a měla jsem nahoře 14 kg. Na kontrole za 20 dní po porodu bylo 14 kg dole. Ted už mám dole 17 kg a to pro to vůbec nic nedělám. Je teda pravda je asi většina toho co jsem v těhot. přibrala, byla voda
, protože z těch 14 kg bylo 6 kg nabráno v posledních 3 týdnech, jak jsem měla ty brutální otoky. A asi týden po porodu nastalo něco zvláštního. 3x za noc mi museli měnit / a pak i co jsem byla už doma/ prostěradlo, peřinu i poštář. Vše bylo totál zmáchané. Jak když na mě lejou kýble vody. I hlava uplně mokrá. V noci mě budilo to, že mi tekly čurky potu po zádech, nohách . . . masakr! Měla jste to také některá?
Hermí co to čtu? Chudíčci
. At je líp a snad už vám zjistí o co jde. Zní to hrozně 
.
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55