Termín porodu květen 2013

Autor: Monika4   9.7.2013 v 22:58

Zuzko myslím že jediný kdo nechtěl kojit byla verca a ta kojí za všechny bakonec jinak prostě malým nestačí u nás má doktorka pocit že jak je Sebík malý měl by nabrat víc a nenechá si to vymluvit tak dávám jen když vidím že má fakt ještě hlad dnes třeba vůbec.Ani nevíš co bych dala za to abych mohla jen kojit a určitě nejsem sama.

Stáňo prostě dokonalost sama ty její očiska to je fantazie jednou bude pěkně zlobit kluky:-D

 

Autor: Stáňa   9.7.2013 v 23:01

Já se hlásím do klubu "plně kojících" Laughing

Jinak Moni děkuju Kiss Je legrační, jak jsou ty dětičky jiné, některé už poznávám aniž potřebuju koukat, kdo tam fotečku vložil Laughing

Autor: Stáňa   9.7.2013 v 23:07

Holky, včera jsme byli u známých a Lenka se vrátila z práce později - pracuje jako zdravotní sestra pro miminka na porodním sále ... rodili "děťátko" 4,6 kg YellFoot in mouth auau

Autor: Zuzka81   9.7.2013 v 23:53

Stanu s náma leželi poslení dva dny na pokoji /jak jsem tam byla dlouho, měla jsem více spolubydlících/ mamča s chlapečkem Martínkem 4810 kg! Uplné prasátko takové. I opravdu chochtal a pískal, jak selátko. Byl i uplně nakrčenej v obličeji /pardon, ale opravdu/. Když byli vedle sebe s tím naším drobínkem, která v té době spadla na 2560 g . . . .  a to byl Martínek mladší. Fakt mazec Laughing

Autor: Stáňa   10.7.2013 v 00:02

My jsme měly taky víc spolubydlících, taky jsme se zdržely Undecided ... a našich 1600g bylo vtipných, další menší dětičky měly na šestinedělí minimálně jednou tolik ... dokonce Alex nedržel ten náramek na ruce a tak jsme měly výjimku a nemusela ho nosit, protože jí stejně každý poznal Laughing Jen když jsem si chtěla pochovat jiné miminko, byla jsem vyděšená váhou, vždy jsem zabrala málo ... "tývole, to byly váhy" Sealed 

Jdeme ve čtvrtek na kontrolu, tak jsem zvědavá, kam až jsme to dotáhly, je teď fakt veliká Laughing

Autor: Monika4   10.7.2013 v 00:07

Stáni a Zuzko přidávám se do klubu malých my taky vypadali vtipně vedle těch čtyřkiláků:-D  a vůbec každý kdo malýho vidí si pořád myslí že je to novorezenec tak je fakt že má konečně váhu novorezence dle tabulek:-D

Autor: Janoušek   10.7.2013 v 06:01

Ahoj holky,

no tak my se do klubu malých fakt nepřidáváme. Naopak Laughing. Ale k plně kojícím patřím...příkrm nedáváme.

Stáni, malá je fakt kouzelná. Takový očiska, to je nádhera.

Zori, tak to jsi s pohybem začala pěkně. Taky už se chystám vyběhnout. Zatím jsem dala akorát ten výlet po skalách. To bylo sice hodně výživný ( hodin nahoru a dolů), ale byla jsem ko. Holt kondička chybí.

Dneska jdeme na prochajdu s kamarádkou. Má Barborku 8 měsíců a normálně žijí ve Švýcarech. Tak se moc těším. Zase jednou nebudu kočárkovat sama...

Autor: verca   10.7.2013 v 08:00

ahoj holky, tak jsem si precetla posledni stranku a ta me pobavila :-)

 jojo, ja jsem kojit nechtela a od soboty jsem zase plne kojici :-) ale uz to neni jak pred slepakem, toho mlika je min, ale zatim staci.

a nase mala mela 4030 po porodu a tedka ma 5390. Vaha je to ze vecrejska a zitra ma mala dva mesice. a u nas si zas kazdy mysli, ze je to pulrocni miminko. ted ji moc nemuzu tahat, tak tatka pomaha, jak muze. uz si nedokazu predstavit byt tady sama. ale brzo budu muset.

dasi, jestli to tu ctes, tak prochazka pristi tyden, jestli budes v brne, ju? souhlasis? pristi tu jsme do ctvrtku nejspis, pak asi tak dva tydny tu nebudem.

pekny den vsem, jdu pripravovat snidani

Autor: Monika4   10.7.2013 v 08:41

Krásné ránko maminky a miminka tak u nás noc plná zážitků Sebínek po celém dni spaní se o půlnoci probral s tak neuvěřitelně dobrou náladou řehnil se na celé kolo a vydrželo mu to hodinu pak se najedl a spal dál:-D za to já bych spala jak dub no ale zvládli jsme to ten jeho smích mě nabil zase energii na noční krmení.

Už jen dva dny a mám doma Toma já se tak těším.Od Dády přišel včera dopis až jsem plakal apsala jak se jí stýská a že se nudila jak byla na marodce a ostatní děti se vozili po laně do vody chuděrka moje tak mi jí bylo líto, ale zvládla to je to hrdinka.¨

Prokop usnul až v jedenáct zase ale je mu asi líp ikdyž teplotu má stále ale dnes konečně pod 38 tak snad už se to lepší.

Krásný den všem

Autor: Majka81   10.7.2013 v 08:44

Dobré ránko Smile Verčo, to je supr, že i po slepáku dál kojíš, jsi dobrá Kiss A váhu máte oproti nám krásnou. Já včera zkoušela vážit a Mareček měl v dupačkách rovných 8 kilo Laughing Oblečení máme 74. Trochu vám ty drobky závidím, už se pěkně pronáší Wink  

1 ... 1634 1635 1636 ... 3261
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.