Termín porodu květen 2013

Autor: Monika4   10.7.2013 v 08:52

Májko 8 kilo? Surprisedtak na to se snad nikdy nedohrabem nebo možná tak v roce snad ty jo ale takon byl velký i při narození ale je to teda kus chlapa WinkLaughingakorát to nošení to musí být teda síla to ti fakt nezávidím. Oblečení 74 to je pro nás taky jak scifi Sebča konečně dorůstá do 50:-D fakt co jsem měla připravené kraťásky že by snad mohl nosit můžu schovat na příští rok:-D

Autor: verca   10.7.2013 v 09:21

jo, jak psala stana, tak moni, taky vzdycky myslim na tebe, kdyz si reknu, ze jsem svoji dr. jeste na kontrolu nevolala :-) ale zase mi delali kontrolu v porodnici pred tim slepakem, kdyz me tam poslalai z chirurgie, a vse bylo ok, jen mi nedelali ty stery.jo, moni, a at se prokupek rychle uzdravuje. my jsme zas vcera byli u dr., ze mala ma krev v moci, tak to vypada na nejake soli, ale uz to ma treti den, budem muset dat asi jeste jeden vzorek na vysetreni a zitra mame kontrolu.

hermi, vy se taky uzdravujte a at se vas problem co nejdriv vyresi!!!

Autor: Terka33   10.7.2013 v 09:22

Dobré ránko holky, teda Moni - já se bavím s tou 50tkou Laughing   to snad ani není možný Laughing  No hlavně, že je Sebínek spokojený, Schwarzeneger z něj asi nebude...

Maji - už 8 kilo jo? No to musí být pořádná fuška na záda...uplně se váhy kolem 10 kil děsím...

Jinak já se taky hlásím do plně kojících - lahvičku dostal jen jednou teď co jsem byla na antibiotikách - tak to se nepočítá Tongue out  Teď už mu mlíčko zase pořádně šmakuje a nevzteká se a pije hezky, jak už nemám atb...takže dnes v noci po týdnu zase betony - juch Laughing

No a to sladký, to je fakt mor - musím denně něco sdlábnout - i víckrát za den...jinak jsem dost nevrlá.. no ale naštěstí i přesto váha jde dolů (a to nedělám taky vůbec nic) - jen to břicho volný mě trochu znervózňuje - pořád je jak "vodní postel" - no jak tohle se zpevní, to teda nevim Frown 

Autor: JaniLW   10.7.2013 v 09:25

Pěkné ráno holky. Teda skoro 8 kilo ve dvou měsících Smile. Barča měla 9,6 v roce Smile.

Tak s tím krmením nevím nevím, asi budu místo kojení jenom odsávat a dávat mu to lahvičkou, dneska jsme k ránu zkusili kojit, vzal si jenom 50 a já pak ještě 70 odsála. Přitom mi přišlo jak krásně pije. Lahvičkou si vzal hned po kojení dalších 50. Je prostě líný sát, asi mu to málo teče nebo to nemůže vytáhnout. Ale protože stejný problém měla i Barunka, tak to bude asi nějaký problém u mě. Mlíčka je pořád málo, za celý den odsaju max. 400ml, ale lepší něco než žádné.

Moni, ta cytologie bývá po porodu prý často horší, ptala jsem se na to své doktorky,měla jsem to taky, lepší ale to hlídat než něco zanedbat.

Stáni Alinka je nádherná, taková velká kukadla Smile.

Autor: Katka   10.7.2013 v 10:02

Dobre ranko.

Hlasime po dvojockovani uplne klidna noc a rano a usmevem! Je to moje statecniceLaughingLaughing

Stani Alinka ma fakt kukadla jak opicka jak psala Moni...je fakt roztomilousWink

Jinak hlasim se Zuzi do klubu plne kojicich s prirustkem kilo za mesicLaughingLaughing

Tedy Majko 8 kilo je mazec! Emi ma 5.4 a i tak mi da zabrat na zada docelaFoot in mouth

Autor: Kajuska   10.7.2013 v 10:08

Já se taky hlásím do skupiny plně kojících. Dneska v noci jsem měla úplné tvrďochy a malý se zrovna vzbudil jen o půl třetí a pak v šest. Přítel je z těch mojich prsou dost na větvi. Prý je mám jak melouny.

My taky přibýráme to kilo za měsíc. Začátkem minulého týdne jsme vážili a Tobík měl 5,5kg. V pátek už mu jsou dva měsíce.

 

Autor: Stáňa   10.7.2013 v 10:12

Holky, moc děkuju, oči má fakt veliký, to říká každý Laughing a jako čerstvé miminko nás také pořád typují a potom se diví, když jí popadnu a Alinka začne koukat a zvedat hlavu LaughingLaughingLaughing

Dneska po dlouhé době mizíme jen tak do města, taťka jede koupit kytaru (další, máme jich jen 6 Undecided, ale 2 snad prodá výměnoou) a potom si zajdeme do cukrárny Laughing už jsme takhle nikde nebyli od Vánoc ... i když, vlastně jo, cestou z porodnice jsme se stavili na oběd ... ale to bylo fofrem Smile

Autor: Dita   10.7.2013 v 10:25

Ahojte maminky, stíhám vás v rychlosti přečíst,ale nestíhám reagovat, vím co koho trápí a je mi líto, že máte s drobkama takové starosti. Hermi na Vás myslím ze všeho nejvíc, ať už vám konečně přijdou na to co to je, máš můj obdiv, jseš statečná, vydrž, snad už bude brzy dobře. U nás se s návštěvama zase roztrhl pytel, ještě tento týden a už to začnu krotit, je to náročné, v sobotu jsme byli v Bučovicích na oslavě, bylo to super, malá je úžasná a vyloženě si cestování a společnost užívá, včera jsme byli vybírat naušničky ke křtu, nakupili se nám kontroly, jak moje tak Sofinky, takže je to teď pořád hektické. Zítra jdeme na kontrolu, tak jsem zvědavá kolik ten náš cvalík má, je už hrozně těžká, tak typuju něco přes 5 kilo...Zori zástěrka došla a je naprosto dokonalá, švagrová s tchánem to obdivovali,jak je to super, i manžel neprskal, že utrácím a uznal, že je to opravdu vychytané a praktickéSmile Holčinky loučím se s vámi, za chvíli tu mám zase návštěvu, snad brzy písnu, opatrujte se a posílám fotečky z koupání v kyblíkuSmile

Autor: Monika4   10.7.2013 v 10:29

Stáni ty nás zásobuješ krásně Alinkou je nádherná fakt a přijde mi docela dlouhá teda ručičky má dlouhé tady na té fotce.Je úžasný jak umí spát takhle rozbalená.Holky náš Sebča když chci aby fakt spal pořádně musí pořád mít ruce k tělu tipuju to tak do čtyř měsíců měli to tak i starší kluci jen Dája se rozvalovala a nevadilo jí to.

JaniW vím že je lepší to pohlídat to jen že mě ten můj zase vynervuje do nepříčetnosti.Jednou když jsem nedošla do toho centra během půl roku tak mě sprdnul že jemu to může být jedno že mám rakovinuSurprisedSealedno to jsem si dala pak ty nervy.Samo nic mi nebylo ale on hned vyděsí až na půdu.

Tak těch plně kojících je tu nakonec dost myslím to spíš že my přikrmující o tom asi víc píšeme tak to vypadá že celá skupina dokrmujeLaughing

Autor: Monika4   10.7.2013 v 10:45

Ju Meli Sofinka je jak velká slečna teda vůbec žádné miminko prostě ten výraz je tak dospělý už je nádherná.

Mimochodem já dávám Sebču ve vaně na ruku na bříško a políváme přes obličej vodou aby byl zvyklý a jde mu to parádně.Občas mu hlavička spadne k hladině a trochu si sám namočí obličej ale většinoui si u toho i lokne trdýlko.

1 ... 1635 1636 1637 ... 3261
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.