Termín porodu květen 2013
Autor: verca 10.7.2013 v 11:01
holky, taky pridavam tri fotky male.
jo, verus, ja s ni taky nemam zadne fotky :-( porad fotim manzela s malou, ale me nikdo. asi je to tim, ze ja jen kojim a on si s ni hraje. nebo nevim no, je fakt, ze uz se mesic chystam udelat fotky jen male, neco fakt pekneho, ale porad jsem se k tomu nedostala.a teda ani fotit neumim.
skoda, ze tu nechodi uz petka a spol a dalsi, ze.
moni, a muze se mimcum dostavat voda do ouska??? my zas skoro nemyjem, teda nekdy ve vanicce, nekdy jen osprchujem nad vanou. a kdyz se staral manzel, nebyla tyden myta :-)
Autor: Katka 10.7.2013 v 11:23
Jeee Veru Sofi je krasnej puclinek ja nase Emi ma tvaricky
a Melinky princezna je taky krasna!
Veru my ouska tez chranime pred vodou ani nevim jestli se musi.
Autor: JaniLW 10.7.2013 v 12:02
Holky všechna mimča krásná
.
Autor: Kajuska 10.7.2013 v 12:04
Ahojky,
Melli, Sofinka je nádherná.
Hermi, to máš ale trápení. Snad opravdu malého pořádně vyšetří a zjistí čím to je.
Posílám nějaké fotky z prochajdy u našich v Oldřišově, na třešních a u stoletého dubu, který byl tento rok pokácen. Jo a Tobíka, jak zvedá hlavičku.
Autor: Monika4 10.7.2013 v 12:26
Holky já ani nevím jestli můžou uši do vody u nás je ve vodě má a problém nemáme.Plave ve velké vaně a má hlavu fakt po uši ve vodě a plaveme i jako ouško ze strany na stranu a cvičíme tak svaly.Verco mi to ani nemáme jak mytí ale prostě plavání nepoužívám žádnou kosmetiku jen čistá voda vydrží tam i půl hodiny chudák moje záda ale zase krásně plave to vydržím:-D
Kajuško krásně držíte hlavičku takhle nahoru se ten náš snad nedostane trochu jí zvedne to jo ale pak se odstrčí nohou a šup je zase na zádech potvůrka.
Verco malá je fakt puclínek a ty vlasy
to je háááro za chvíli abys dávala sponečku

Autor: Dita 10.7.2013 v 12:45
Tak návštěva už odjela, dali jsme si obídek a v bříšku jak v pokojíčku, já holky taky mlsám
včera dvě zmrzliny a půl tabulky čokolády
jooo a taky se přidávám k plně kojícím
Zuzka se nám vrátilaa,Zuzi vítej, Belinka je kočenka krásná. Jéé a Sofík Veru je jak ta naša puclinka, včera jsme potkali tolik miminek a všechny taková drobátka, ta naše je taky jak 3měsíční miminko..a tím že používám látkové pleny potřebuju už velikost 74..Stáni a Alinka má ta očenka krásná, po Tobě. Kajuško proč pokáceli ten stoletý dub?
Zori co moučnivka? My ji máme asi taky, ale jen malinko na jazýčku a mudra říkala, že to nemám řešit, že to nic není, tak to hlídám,aby se ji to nerozjelo a mám pocit, že to mizí..prej je výborná nějaká voda z Německa, na emiminu to řešili, určos už ale hledala, tak ať se toho brzy zbavíte
myslím, že my to máme z dudlíků..
Autor: Dita 10.7.2013 v 12:53
Joo a to pasení koníků,vím,že se nemá porovnávat,ale Sofinka vůbec nic
mám se znepokojovat? má teprve 6 týdnů,tak si říkám,že má snd ještě čas..ona ji skoro nezvedne a hrozně u toho brečí,vůbec se jí to na bříšku nelíbí..ona s ani neodpočine na břichu,hlavičku si bokem prostě nedá
kdy vám ji tak začaly zvedat?
Autor: verca 10.5. 10.7.2013 v 13:00
moni, snad male ty vlasky nevypadaji. ale sem tam nejaky nekde objevim. a svetlaji ji, cekam, ze bude nakonec blondynecka :-)
jojo, meli, mame to ale miminka, ale krasna :-) my teda prechazime na velikost 68. do 62 se sice jeste narve, ale teda nozicky uz moc narovnat nemuze.
kajusko, hlavicku teda zvedate nadherne, to my vubec. ale je fakt, ze my to moc netrenujem :-( asi bychom meli zacit.
tak a ted nevim, jestli jit spat, kdyz mala usnula, pr. dneska uz spat nebude, az vecer, a to usina az po desate, nebo jestli jit neco delat.
a se sladkym, ja mam chute neustale, ale mela jsem je vzdycky. akorat ted nic moc tady nemame, tak vcera jsem si z kontroly koupila dva sneky. a doma porad jim ovoce a musli. ale dneska asi si koupim margotku, je v akci v bile :-)
Autor: Dasha 10.7.2013 v 13:30
Ahoj maminky a miminka
Pár dní jsem tu nebyla, nějak nebylo času, ale stíhám vás aspoň sledovat. Holky, co máte trápení s miminky, hlavně teda Hermínka - ať je brzy vše OK. Už se vám to táhne pěkně dlouho, tak snad se dozvíte, co Mišánka trápí. Moni a Prokča ať je brzy bez teplot
A moučnivka u Erička taky ať vezme rychle nohy na ramena a uteče
Všechny, co jste sem dávaly fotečky, tak jsou krásné. Dokonce jsme holky viděly Maňáska (od té doby jsem tu nebyla
) a Léňu v plavkách (teda, já si netroufnu jít do plavek
- moc ti to seklo
a po těch kilech navíc nemáš ani památku). Všechny miminka jsou tak krásná a tak jiná
. Pošlu taky Sárinku, když už jsou tu všechny
Verčo a Sofinka má fakt parádní háro
A Zuzi - vítej zpět mezi námi, myslely jsme na Tebe a Belinku - moc vám to sluší, oběma!
Přidávám se do dvou klubů - včera v noci - "posraná až na zádech"
(to je parádní klub
), ale já vím z čeho....večer jsem jí dala asi 20ml fenyklového čaje, tak si myslím, že jí to uvolnilo bříško a bylo
a dnes v noci jí aspoň netrápily prdíky jako každý den nad ránem. A druhý - "plně kojící" naštěstí, zatím....
Zahlédla jsem, že tu řešíte i antikoncepci. Tuším Janoušek psal o pilulkách, že je má (nebo jde do nich). Já jsem brouzdala po netu a na ty prášky jsem četla, že nějaký maminy z toho ztratily mlíčko, tak teda nevím...navíc hormony se nechci cpát...včera jsme se o tom doma bavili a domluvili se, že dokud kojím, tak budem asi praktikovat přerušovanou ( podotýkám, že z toho "vznikla" Sára)
a pak se uvidí...no, zítra jdu na kontrolu k dr. po šestinedělí (zítra teda 7-mi), ale s koncem šesti nedělí jsem hned dostala menses - jak já vám zavidí, co ji nemáte, já jsem si myslela, že budu mít ještě chvíli pokoj a nic
Jdu si ohřát asi jahodový knedlíky od maminky
dokud mi červíček spinká
Jo a ještě k velikosti oblečení... po návratu z porodnice jsem dva týdny používala 56, následovala 62 a s koncem šestinedělí jsme začly pomalu přecházet na 68, i když ještě nějakou 62 obléknem
Autor: Dita 10.7.2013 v 13:30
No Veru ty vlásky má dlouhé a má jich hodně
jste vlasáči, Sofinka po narození taky a teď už má předek vypadený a zadní část se furt drží
ale už jí rostou druhé,tak snad nebude dlouho plešounek
my máme taky 62 narvanou, někdy se ještě narve do některých 56,ale 68 je optimální a 74 máme dnes a je trochu kolem nphavic větší, ale na pleny ideální. Tak si jdi Veru dát šlofíka, Sofinka teď po návštěvě taky zabrala a já asi taky na chvíli odpočinu, i dyž teda jsem vyspaná, tak hodné dítko jsem si snad ani nezasloužila
takové klidně i 3, ale to přijde, až začnou růst zuby to bude...
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55