Termín porodu květen 2013

Autor: verca   10.7.2013 v 11:01

holky, taky pridavam tri fotky male.

jo, verus, ja s ni taky nemam zadne fotky :-( porad fotim manzela s malou, ale me nikdo. asi je to tim, ze ja jen kojim a on si s ni hraje. nebo nevim no, je fakt, ze uz se mesic chystam udelat fotky jen male, neco fakt pekneho, ale porad jsem se k tomu nedostala.a teda ani fotit neumim.

skoda, ze tu nechodi uz petka a spol a dalsi, ze.

moni, a muze se mimcum dostavat voda do ouska??? my zas skoro nemyjem, teda nekdy ve vanicce, nekdy jen osprchujem nad vanou. a kdyz se staral manzel, nebyla tyden myta :-)

Autor: Katka   10.7.2013 v 11:23

Jeee Veru Sofi je krasnej puclinek ja nase Emi ma tvarickyLaughing a Melinky princezna je taky krasna!

Veru my ouska tez chranime pred vodou ani nevim jestli se musi.Innocent

Autor: JaniLW   10.7.2013 v 12:02

Holky všechna mimča krásná Smile.

Autor: Kajuska   10.7.2013 v 12:04

Ahojky,

Melli, Sofinka je nádherná.

Hermi, to máš ale trápení. Snad opravdu malého pořádně vyšetří a zjistí čím to je.

Posílám nějaké fotky z prochajdy u našich v Oldřišově, na třešních a u stoletého dubu, který byl tento rok pokácen. Jo a Tobíka, jak zvedá hlavičku.

Autor: Monika4   10.7.2013 v 12:26

Holky já ani nevím jestli můžou uši do vody u nás je ve vodě má a problém nemáme.Plave ve velké vaně a má hlavu fakt po uši ve vodě a plaveme i jako ouško ze strany na stranu a cvičíme tak svaly.Verco mi to ani nemáme jak mytí ale prostě plavání nepoužívám žádnou kosmetiku jen čistá voda vydrží tam i půl hodiny chudák moje záda ale zase krásně plave to vydržím:-D

Kajuško krásně držíte hlavičku takhle nahoru se ten náš snad nedostane trochu jí zvedne to jo ale pak se odstrčí nohou a šup je zase na zádech potvůrka.

Verco malá je fakt puclínek a ty vlasySurprisedto je háááro za chvíli abys dávala sponečkuWinkLaughing

Autor: Dita   10.7.2013 v 12:45

Tak návštěva už odjela, dali jsme si obídek a v bříšku jak v pokojíčku, já holky taky mlsámSealed včera dvě zmrzliny a půl tabulky čokoládySealed jooo a taky se přidávám k plně kojícímSmile Zuzka se nám vrátilaa,Zuzi vítej, Belinka je kočenka krásná. Jéé a Sofík Veru je jak ta naša puclinka, včera jsme potkali tolik miminek a všechny taková drobátka, ta naše je taky jak 3měsíční miminko..a tím že používám látkové pleny potřebuju už velikost 74..Stáni a Alinka má ta očenka krásná, po Tobě. Kajuško proč pokáceli ten stoletý dub?SurprisedFrown Zori co moučnivka? My ji máme asi taky, ale jen malinko na jazýčku a mudra říkala, že to nemám řešit, že to nic není, tak to hlídám,aby se ji to nerozjelo a mám pocit, že to mizí..prej je výborná nějaká voda z Německa, na emiminu to řešili, určos už ale hledala, tak ať se toho brzy zbavíteFrownmyslím, že my to máme z dudlíků..

Autor: Dita   10.7.2013 v 12:53

Joo a to pasení koníků,vím,že se nemá porovnávat,ale Sofinka vůbec nicFrownmám se znepokojovat? má teprve 6 týdnů,tak si říkám,že má snd ještě čas..ona ji skoro nezvedne a hrozně u toho brečí,vůbec se jí to na bříšku nelíbí..ona s ani neodpočine na břichu,hlavičku si bokem prostě nedáSmile kdy vám ji tak začaly zvedat?

Autor: verca 10.5.   10.7.2013 v 13:00

moni, snad male ty vlasky nevypadaji. ale sem tam nejaky nekde objevim. a svetlaji ji, cekam, ze bude nakonec blondynecka :-)

jojo, meli, mame to ale miminka, ale krasna :-) my teda prechazime na velikost 68. do 62 se sice jeste narve, ale teda nozicky uz moc narovnat nemuze.

kajusko, hlavicku teda zvedate nadherne, to my vubec. ale je fakt, ze my to moc netrenujem :-( asi bychom meli zacit.

tak a ted nevim, jestli jit spat, kdyz mala usnula, pr. dneska uz spat nebude, az vecer, a to usina az po desate, nebo jestli jit neco delat.

a se sladkym, ja mam chute neustale, ale mela jsem je vzdycky. akorat ted nic moc tady nemame, tak vcera jsem si z kontroly koupila dva sneky. a doma porad jim ovoce a musli. ale dneska asi si koupim margotku, je v akci v bile :-)

Autor: Dasha   10.7.2013 v 13:30

Ahoj maminky a miminkaCool

Pár dní jsem tu nebyla, nějak nebylo času, ale stíhám vás aspoň sledovat. Holky, co máte trápení s miminky, hlavně teda Hermínka - ať je brzy vše OK. Už se vám to táhne pěkně dlouho, tak snad se dozvíte, co Mišánka trápí. Moni  a Prokča ať je brzy bez teplotKiss A moučnivka u Erička taky ať vezme rychle nohy na ramena a utečeWink

Všechny, co jste sem dávaly fotečky, tak jsou krásné. Dokonce jsme holky viděly Maňáska (od té doby jsem tu nebylaEmbarassedSealed) a Léňu v plavkách (teda, já si netroufnu jít do plavekFrown - moc ti to sekloWink a po těch kilech navíc nemáš ani památku). Všechny miminka jsou tak krásná a tak jináKiss.  Pošlu taky Sárinku, když už jsou tu všechnyCool Verčo a Sofinka má fakt parádní hároSurprisedCool A Zuzi - vítej zpět mezi námi, myslely jsme na Tebe a Belinku - moc vám to sluší, oběma!Laughing

Přidávám se do dvou klubů - včera v noci - "posraná až na zádech"Laughing (to je parádní klubSmile), ale já vím z čeho....večer jsem jí dala asi 20ml fenyklového čaje, tak si myslím, že jí to uvolnilo bříško a byloCool a dnes v noci jí aspoň netrápily prdíky jako každý den nad ránem. A druhý - "plně kojící" naštěstí, zatím....

Zahlédla jsem, že tu řešíte i antikoncepci. Tuším Janoušek psal o pilulkách, že je má (nebo jde do nich). Já jsem brouzdala po netu a na ty prášky jsem četla, že nějaký maminy z toho ztratily mlíčko, tak teda nevím...navíc hormony se nechci cpát...včera jsme se o tom doma bavili a domluvili se, že dokud kojím, tak budem asi praktikovat přerušovanou ( podotýkám, že z toho "vznikla" Sára) Sealed a pak se uvidí...no, zítra jdu na kontrolu k dr. po šestinedělí (zítra teda 7-mi), ale s koncem šesti nedělí jsem hned dostala menses - jak já vám zavidí, co ji nemáte, já jsem si myslela, že budu mít ještě chvíli pokoj a nicFrown

Jdu si ohřát asi jahodový knedlíky od maminkyCool dokud mi červíček spinká

Jo a ještě k velikosti oblečení... po návratu z porodnice jsem dva týdny používala 56, následovala 62 a s koncem šestinedělí jsme začly pomalu přecházet na 68, i když ještě nějakou 62 obléknem

Autor: Dita   10.7.2013 v 13:30

No Veru ty vlásky má dlouhé a má jich hodněSmilejste vlasáči, Sofinka po narození taky a teď už má předek vypadený a zadní část se furt držíLaughing ale už jí rostou druhé,tak snad nebude dlouho plešounekSmile my máme taky 62 narvanou, někdy se ještě narve do některých 56,ale  68 je optimální a 74 máme dnes a je trochu kolem nphavic větší, ale na pleny ideální. Tak si jdi Veru dát šlofíka, Sofinka teď po návštěvě taky zabrala a já asi taky na chvíli odpočinu, i dyž teda jsem vyspaná, tak hodné dítko jsem si snad ani nezasloužilaLaughingtakové klidně i 3, ale to přijde, až začnou růst zuby to bude...Smile

1 ... 1636 1637 1638 ... 3261
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.