Termín porodu květen 2013
Autor: Dita 10.7.2013 v 13:37
tyjo Dashi to jsou záklony na těch fotkách..já ji tu hlavičku pořád držím a podpírám,možná proto je tak líná, že jí nedávám prostor...já mám strach, že ji grajdne do zadu a něco si udělá..tak asi začneme trošku "posilovat"..joo a my patříme taky do klubu posraná až na zádech, dokonce až na krku, to byla síla, nechápu, že je tam takový tlak,že to tak vyletí
Autor: Dasha 10.7.2013 v 13:39
Meli, já si myslím, že na zvedání hlavičky je ještě čas...někdo dřív, někdo později... říká se do tří měsíců, ale švagrová mi říkala, že synovec ji pořádně držel až v půl roce a nikdo nic neřešil...takže klid...ale trénování asi není na škodu, ale uvidíš, jak se Sofi bude chtít
Autor: Katka 10.7.2013 v 14:21
Meli Emi je 9tydnu a jeste hlavicku nezveda...snazo se obcas ale nezvedne ji. Dr rekla jeste mesic a uvidime...musime trenovat i kdyz se ji na brisku moc nelibi
jen obcas je v klidu.
Autor: Terka33 10.7.2013 v 14:26
Ahoj holky, no konečně nějaká miminečka zase - no kráááása nesmírá
všichni jsou nádherní, úplně se rozplývám...
K tomu trénování zvedání hlavičky - u nás to jde jen, když malý nemá hlad..jinak je línej a nevrlej a řve a boří hlavu do gauče. U nás se teda osvědčilo pást chvíli po jídle 
Jinak dnes půjdu poprvé ven po nemoci, tak se těším na sluníčko - jupííí 
Autor: Markéta1986 10.7.2013 v 15:40
Nevím, zda si mě tady ještě někdo pamatuje, ale tady je moje neplánované květňátko. Jmenuje se Sofie a narodila se 20. května 2013
Autor: verca 10.7.2013 v 17:34
market, sice si nepamatuju, ale mala je uz treti sofinka tady :-) a je sladka
Autor: Monika4 10.7.2013 v 17:54
Holky nebojte oni ty hlavičky začnou zvedat dřív nebo později každé mimčo má své tempo opravdu zkuste nesrovnávat vím že to nemyslíte úplně a každá si tady nakonec řekne že to její miminko je stejně nejlepší
a tak to má být.
Dashi vítej zpět malá Sárinka je kouzelná. Vůbec tu máme krásné holčičky to nevím koho si ti naši kluci vyberou
Markét taky si nepamatuji omlouvám se ale Sofi je nádherná v těch šatečkách tedy a klidně k nám zajdi častěji my si vzpomenem
Tak jsem sis klukama dala odpoledne dvě hodiny spánku Prokop spal dokonce tři a holky je bez teploty skoro
začínám mít zase radost jen doufám že za týden to nebude zpět.Četla jsem o periodické horečce u dětí a nedá se s tím nic dělat a Prokop má hodně podobné příznaky takže ještě jedna ataka a budu to muset nějak řešit s mudr. je totiž několik forem některé genetické tak uvidíme ale nechci se tím stresovat zatím tak to posouvám na zadní kolej mozku.
Mimochodem na dnešek se mi zdál sen že má manžel milenku (maminku jedné kamarádky od Dády z atletiky) celý den mi to visí v hlavě.Rozumově vím že je to kravina ale jsem z toho snu nějak rozhozená asi je to tím že není skoro doma vrací se až večer když řekne přijdu brzy je to v sedm to u mě není brzy no ale co se dá dělat má plno práce za což jsem vděčná ale chybí mi.
Omlouvám se zase za mega psaní.
Autor: Markéta1986 10.7.2013 v 19:16
Monika4: Konkrétně s Tebou jsem si zezačátku psala...mrkni na prvních pár stránek :-) Jinak všem dodatečně gratuluji k miminkům...
Autor: verca 10.7.2013 v 19:17
tak ja nevim, jak mam malou zabavit, houpatko uz moc nefunguje. a mala ma novy hit, strka si celou rucicku do pusinky. budu ji muset dat k prsu, at je klid, ale uz u neho byla tak hodinu a pul tedka, ach jo
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55