Termín porodu květen 2013
Autor: Terka33 10.7.2013 v 19:32
Veru, u nás dnes dopoledne taky premiéra - strkání ruky do pusinky a dumlání - mám to hned zapsasný i v diáři u poznámek k Ondráškovi a jeho pokrokům
Takže dnes celý den vytahuju ručičku z pusy a vracím mu tam dudyna
Autor: Monika4 10.7.2013 v 19:35
Markét tak jsem na to koukla no jo stejný osud:-D jsem ráda že sis mrně nechala a všechno dobře dopadlo.My měli rodit 18.5. ale byl moc malinký tak nás od 32tt hlídali a od 35 chtěli vyndat naštěstí ho nechali a on si sám vybral 37tt takže jsme v dubnu ale je v pohodě.Co tvůj porod? Koukala jsem jak jsi psala že ty první dva byl děs.Sofinka je fakt moc nádherná věřím že ať to bylo jakkoli těžké stálo to za to
Verco Sebča se rád rozvaluje na dece ale musím být u něj a povídat mu nebo mu ukazuju hračky a dávám na to bříško sice to vydrží celkem tak čvtrt hodiny ale aspoň něco ho zabaví.Dnes poznal kouzlo lehátka hověl si v něm docela dlouho kopal nožkama a smál se jak se mu hýbali hračky na hrazdičce.
Autor: verca 10.7.2013 v 19:42
teri, ja zadne pokroky nepisu, ale je pravda, ze bych mohla. je fakt zvlastni videt, jak se ty miminka vyviji. ja malou nechavam tak, ale asi bych ji taky mela davat do pusinky radsi dudlika, pr. jak ji to pak odnaucime, ze.
mon, sebca je sikula, taky jsem ted nasadila hrazdicku. ale mala na ni jeste nedosahne, ale uz kouka.
jsou to pusinky ty nase miminka. snazim se delat vsechno, at nemusim malou tahat, kdyz nemam tahat nic tezkeho, ale proste to moc nejde.
uz se tesim dneska do hajan, teda jako kazdy den :-)
Autor: Monika4 10.7.2013 v 19:54
Holky já jsem tak smutná zase přišly dva dopisy od Dáji a číst jak se jí stýská a pláče a o kolik věcí přišla kůli tý angíně to mi trhá srdce už abych jí měla doma.Já si jí měla nechat dovést domů chuděrka moje i na puťák jí vezli autem aby se neunavila to je tábor na hovno kůli tý nemoci jsem z toho úplně mimo promiňte musela jsem to někomu napsat manžel pro tohle nemá pochopení šel hned se psem aspoň vzal prokopa na malou procházku když už není vedro a nesvítí sluníčko tak se můžu vyplakat v klidu bez jeho hloupých otázek a pohledů.
Autor: Markéta1986 10.7.2013 v 20:06
Monika4: Těžké rozhodování no, ale nakonec jsme rádi. Pohlaví jsme si říct nenechali (když už-tak už) a porod byl přirozený koncem pánevním...2700g a 48cm, pár dnů před termínem..
Autor: Monika4 10.7.2013 v 20:08
Teda Markét všechna čest konec pánevní jsi hrdinka toho jsem se bála malej se obrátil až kolem toho 30tt takže jsem se bála.To byla Sofinka taky drobeček ale je vidět že krásně roste.
Autor: Věra24 10.7.2013 v 20:19
Moni nebuď smutná vím, že Ti je Dády líto já to měla loni ale mě Andrejku přivezli domu ta zase brečela, že přišla o tábor
. Teda ty máš sny holka
. Jen se vybreč ono to chce všechno ven pak bude líp.
Jinak miminka jsou moc krásný Lexinka má krásný kukadla a je sranda jakej je to drobeček to Adélka je obřík
proti ní.
Veru Sofinka taky bobíšek já to řikám máme teda všechny krásný miminka prostě zlatíčka.
Melli Adélka zařala zvedat hlavičku, když mi ležela na břiše, ale někdy je taky líná a nezvedne jí. Teď je v postýlce a povídá si s hračkami co má kolem sebe je to sranda jí pozorovat.
Teda Moni Sebča je šikulka že se obrací drobek jeden
No doufám, že se už brzy setkáme.
Autor: Markéta1986 10.7.2013 v 20:25
Monika4:No jako byl to fakt boj, ale porod nejrychlejší ze všech...Od příjmu po půlnoci byla ve 3,37 hodin na světě...Zvládli jsme to, jen malá to odnesla obrovskou modřinou přes celou prdelku..Ale jinak OK...A co Tvůj porod?
Autor: Věra24 10.7.2013 v 20:31
Jo ještě jsem zapomněla dneska jsme byli na kyčlích máme je v pořádku i jadýrka jsou ok
tam mám radost
Autor: verca 10.7.2013 v 20:33
moni, vybrecet a bude lip. mi to tedka prijde neuveritelne plakat kvuli dopisu od daji, ale nemyslim to spatne, urcite budu uplne stejna, akorat si tu mega maminkovskou lasku jeste nedokazu predstavit. a na sen co nejrychleji zapomenout, byl to jen sen!!! ale je to desne, jak se cloveku nekdy neco zda a uplne ho to vezme.
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55