Termín porodu květen 2013

Autor: Dita   10.7.2013 v 21:39

Moňuléé, vyplakej se a zase bude dobře, za chvíli máš kulíšky zase domaSmile

Holčinky co máte holčičky, budete dávat nastřelovat naušničky nebo propichovat?A kdy to tak plánujete?

Autor: Monika4   10.7.2013 v 21:45

Holky díky jste zlaté.

Melli já jsem Dáje nechávala píchat kdysi obecně se píchá po prvním očkování minimálně.Osobně bych teď šla do nastřelení vůbec je to nebolí několikrát jsem u toho asistovala je to fakt jak nic ani kapka krve bomba prostě za měsíc se pak vymění naušničky ale ty nastřelené měl náš doktor tak hezké že to maminky ani nechtěly měnit:-D

Markét já jsem měla všechny porody super takže jsem se jen bála abychom to stihli do porodnice a to se povedloLaughingmalej mi rupnul vodu v noci a za tři a půl hodiny byl venku pohoda klídek profuněla jsem si pár větších kontrakcí měli jsme super PA která radila s polohou takže to šlo dobře. Někde to tu je popsané ale nevím kde.

Věrko když budem zdraví klidně můžeš přijet ikdyž budou doma velký jestli ti to nevadí.Dáda si určitě ráda pochová holčičkuWink

Autor: Monika4   10.7.2013 v 21:49

Verco chápu že tu lásku naplno necítíš jako lásku ano ale takový silný pocit pak přijde když prvně budeš mít dítě pryč na dýl než den to se pořád strachuješ jestli mu něco nechybí zda se o něj dobře starají atd.

Pamatuju jak jsem poprvé odjela od Dády a Toma (Dádě byli 4 roky Tomovi 2 roky) odjeli jsme na prodloužený víkend a děti byli u babičky a já první dva dny chodila jak tělo bez duše a pořád je někde hledala no děs a to byly u babičky takže jsem věděla s kým jsou a že babička to zvládne.

Nejhorší je že s tím nic neuděláš prostě je to silnější než já ale už je budu mít brzy doma těším se moc.

Autor: zoriazz   10.7.2013 v 21:56

Ahojky kočenky, tak jsem až teď zapla PC a dočetla poctivě  7 stránek, jste se rozjely! a zas si pamatuju půlku :-O 

tak popořadě - hrdě hlásím, že od soboty jsem nedělala žádný příkrm - vemete mě zpátky do klubu plně kojících? ;-) kvůli té moučnivce bych měla používat kloboučky, ale v noci to byl boj.. Meli, četla jsem na netu i to, že se má na moučnivku používat látka nystatin, ale nikdo v ČR s nystatinem nic nevyrábí(ačkoliv se nystatin dělá v ČR a vyváží). Doktorka mi dala recept a představte si - lékárníci dělají vodičku s nystatinem, do toho dáváme homeo, tak snad to zabere.. 

pěstičky v puse - myslela jsem, že tu moučnivku má z toho, tak holky bacha.. malému je furt vytahuju, furt čistím (má pořád nějaké špínečky mezi prstíkama), navíc jsem převařila lžičky (dávkujem ty homeo ve vodě +na sab simplex) a dudany, a převařuju vše po každém použití.

Holky, Erik má v neděli 10 týdnů a říkala jsem si, jaký je obr, když má přes 5 kilo a vel.62 -ale jak tak koukám, tak jsme v průměru :-) s tou hlavičkou se nenervujte, je to prostě akčňák ;-) Moni, psalas, že kluci jsou lenivější, u nás to bylo naopak, já začla chodit přesně v jednom roce a můj brácha v deseti měsících ;-) 

Dashi, máte pýžo z Nextíku, že? Veru, konečně nějaké fotky! Jakej je přebalovák z Ikei? My už na něm jen koupem v kyblíku :-) Meli, jste krásné! jsem ráda, že zástěrka se líbí, já dneska sklidila taky obdiv v jedné kavárničce (po cestě od doktorky do lékárny to už malý nemohl vydržet, tak jsem zaplula do fajn kavárny a dala si domácí limču a nakrmila toho našeho křiklounka). Stáni, malá je fakt kouzelná ;-) holky já už zas nevím půlku věcí, co jsem chtěla reagovat.. holt nebyl čas, byla tu sestřenka s dvouletým Dominikem, bylo fajn, hrál si s Erikovým autem :D zítra dojde kamarádka s Adriankou, budu jí učit vázat šátek, a odpolko snad taiči.. manžel řeší, jak nám teklo do baráčku, je to šílenej průser a asi to budou muset rozebrat, no děs, a manža takovej cholerik a moc se kvůli tomu trápí.. takže to teď řešíme pro změnu my. 

Nic, holky, omrknu mailíky a jdu na kutě, malý dneska krásně usnul vlastně sám, teď mi tu spinká na sofě, tak půjdem do postýlky :-) zítra se snad ukážu průběžně ;-) jinak jsme za poslední týden dostali tři dárečky pro malého, pomalu se nám to oblečení ve větších velikostech rýsuje :-D a moje zubařka má dovču, takže pořád chodím jak pizizubka :D nic, končím dnešní elaborát a sorry, že jsem se tak vypsala, jsem fakt šíleně ukecaná baba!

Jo a Teri, žádnýho bazénu místo břicha jsem si nevšimla, spíš jsem praskala závistí, jaká jsi kočenka ;-) ale neboj, za rok, jak se potkáme, budu aspoň o 10 hubenější ;-)

Autor: zoriazz   10.7.2013 v 21:58

Moni, naprosto tě chápu, vím, že je brzo, ale malý jen spí v obýváku a já jsem na terásce a pořád nakukuju, jestli je ok.. a jak jsme grilovali a on byl sám nahoře v ložnici na monitoru a chůvičce - stejně jsem si to moc neužívala, protože jsem chtěla za ním. Jsme fakt hodně podobné, že ;-)

Autor: Monika4   10.7.2013 v 22:01

Zori no matky kvočny jako raci to máme v popisu vše pro rodinuWinkale jsme i děsně silné a zvládnem toWinkJO taky mám chlapa cholerika:-D fakt vtipný jak to máme podobné já malýho taky nemůžu skoro dát vedle do pokoje pořád ho chci mít u sebe když je vzhůru spánek mu dopřávám v klidu osamotě jak je tu jinak rušno ale jak je vzhůru je u mě.

Autor: zoriazz   10.7.2013 v 22:02

Melli, proti té moučnivce to z Němeska se jmenuje Infectosoor mundgel a mají 20 nebo 40g a dá se sehnat tady:http://goldpharma.com/search/ doporučovaly to holky z modrykonik.cz. Já mám tu mrchu i na bradavkách, tak si to potírám tou vodičkou a beru homeo taky a je to lepší. snad jsme to podchytili v začátku. jen je těžký malýmu vytřít pusenku, tak mu tu vatičku dávám na místa, kde jsem to viděla, a on se směje a chce to pít :-)

Autor: verca   10.7.2013 v 22:29

meli, taky porad premyslim nad nausnickama. v sama doma rikali, ze je jedno, kdy se daji, ale ze by to mel propichovat fakt odbornik a ne nekde v kosmetice, tak nevim. mi zatim mala prijde, ze je moc mala na nausnicky, ze uz pak nebude tak hezka, ale zase ty vetsi deti si pak ty ouska tahaji a muzou si ho roztrhnout, takze sama nevim, jak to udelam

Autor: zoriazz   10.7.2013 v 22:45

Holky, trochu jsem si pohrála.. přeci jen máme v neděli výročí bavlněnou svatbu :-D tak se chci pochlubit, no s tou naší fotkou s kočárkem jsem si mohla ještě vyhrát, ale na efekt takhle zatím dobrý, co? už jsem snad odotekla a v neděli třebas uděláme další foto na stejném místě :-) krásné sny kočky ;-)

Autor: Janoušek   11.7.2013 v 07:13

Pěkné ráno, maminky,

Zori to jsou životní změny co? Nejlepší jsou tyhle koláže a když si pak uvědomíš, co všechno a za jakou dobu se může stát Laughing. Jinak díky za odeslání balíčku, ale bohužel zatím nedorazil Cry, tak snad se někde neztratil.

My dneska budíček v 5, pak krmení, smích a řev. Před půl hodinkou ho taťka ještě uspal a teď spolu chrupkají. Já zatím aspoň hodila pračku, uklidila kuchyň a ještě se jdu na něnco vrhnout.

Dneska nás s Mišákem čeká první výlet do Prahy. Jedeme se ukázat do práce. Tak snad to zvládneme bez většího řevu. V té historické budově by se to pěkně rozléhalo a pak máme ještě v plánu obídek a nejlepší zmrzku.

 

1 ... 1639 1640 1641 ... 3261
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.