Termín porodu květen 2013

Autor: Monika4   11.7.2013 v 07:43

Krásné ránko maminky amiminka jaká byla noc? U nás to šlo ikdyž od jedný do čtyř jsem ho měla u sebe a trochu mi hrabalo byla jsem děsně unavená ale už je to dobrý.

Tak zítra už mi přijede Tomík nenapsal nám ani řádku:-( asi má moc práce a zážitků.Prokop je konečně bez teploty tak snad dáme i prochajdu aspoň odpoledne přijde kamarádka tak se těším konečně někdo s kým můžu opravdu mluvit.Manžel jak chodí večer nemá na povídání chuť což chápu je unavený ale chybí mi jen tak pokecat.Ještěže jste tu vyWink

Autor: Monika4   11.7.2013 v 07:59

JaniW právě dorazila calma tak jí dnes ozkoušíme díky Wink ty jo vůbec jsem nevědal že je tak zajímavá fakt mě ta lahvička překvapila no jsem zvědavá jak se s tím popere.

Autor: Monika4   11.7.2013 v 08:10

Ještě posílám naše dnešní ráno :-D

Autor: JaniLW   11.7.2013 v 08:15

Pěkné ráno holky. Moni, tak snad bude vyhovovat Smile. Mě z ní ze začátku pil krásně, ale po asi dvou týdnech začal všechno plivat ven, že jsme do něj dostali jen půlku Smile.

Autor: Kajuska   11.7.2013 v 08:58

Zori fotka je super.

Autor: Katka   11.7.2013 v 09:30

Dobre rano.

Zori moc krasna kolaz, manzela urcite potesiWink 

My meli noc klidnou, jen se vzbudila nezvykle v 8 a byla cila...ta obvykla 9 se mi libi vicLaughing

Autor: zoriazz   11.7.2013 v 09:32

Dobré ránko, kočenky, tak my dneska v noci budíček před čtvrtou a od šesti mrouskání skrz prdíky, ale to spím tak napůl.. a teď ještě vytuhnul, pocvičili jsme, vyprděli, vykadili, tak může ještě dospat, ráno se mrskal v posteli jako by chtěl vstát a utýct :-D

Janoušku, doufám, že to dorazí, je to pojištěné, tak kdyby něco, tak to z pošty vymlátíme ;-) Jojo, jsou to životní změny ale! naštěstí ty krásné :-) 

Kajusko díky ;-) kdybych měla víc času, tak to vypadá ještě líp :-) ta svatební je od profíka a tu druhou jsem fotila samospouští s foťákem na zemi Laughing chci si koupit stativ, ale kdo se pak s tím má tahat, že :-D

Moni, medela calma je fajn, uvidíš, že to půjde jedna báseň! (pokud se ti v mlíku nebude koupat moucha Yell). Dokonce jsem v noci odsála 50ml, takže pokud nepůjdeme všichni tři dneska na šest na taiči, tak vyrážím opět zumbit na sedm, a manžel se nemusí bát :-D i když odsávání ve 4ráno taky není med, ale zmákla jsem to. Jen mě z té moučnivky bolí bradavky, taky si je mažu tou vodičku, desinfikuju a pořád dokola.. snad to ale pomůže, mám dojem, že se mu to trochu zmenšilo ;-) tak jsem si postěžovala.. Innocent kočenky, mějte krásný den a těším se zase na fotečky mimišáků ;-) zkoušela jsem Erinkovi rifle vel.68, jsou mu ještě dlouhé, ale je to bombarďák :-)) 

Autor: Dita   11.7.2013 v 11:15

Dorbé ránko, Moni vy jste krásní smíšciSmileZori, fotečka super, dá se pohrát ve fotoshopu nebo něčem ještě s barvama? Ta druhá s kočárkem je taková vybledlejší, kdyby se dala dobarvit, tak by to bylo hezčejší, ale i tak super, jseš šikula!Sofinka včera celý den nekadila a dneska ráno si tam hodila takovou nálož, že jsme museli po kohoutek, ale jsem ráda, že se vykadila a jak se tomu řehtala, když jsem nad tím lamentovalaLaughing Veru, já bych zase ty naušničky chtěla co nejdřív, mně se totiž s nima hrozně líbí, přikládala jsem je k ouškům a je to krasavička parádnička s nima, ale prej se nejdřív dává očkování a pak až naušničky, takže to vidím až na srpen nejdřív. Dnes máme kontorlu u pediatričky, tak jsem zvědavá, kolik ten náš puclínek přibral a jestli trochu povyrostla, zdá se mi, že se vytáhla. Zori super, že to vypadá, že nad moučnivkou vítězíte, vypráskejte ji ven, já Sofince taky vytírala jazýček vatovým tamponem, četla jsem někde heřmánkovým čajem,tak jsem to zkoušela a byl to boj,ale jí to chutnalo a sála toLaughing tak holčinky mějte krásný den, u nás je pod mrakem a vypadá to na déšť, třeba se ještě vyčasí. Jooo a má váha po ránu 61,4, juch mám radost, jde to dolů, už "jen" 5,5 kg do původní...Undecidedale to půjde, těším se až si taky zatancuju, hrozně mi to chybí, dnes se mi o tom zdálo, joo a Moni asi jsi  mě nakazila tou nevěrou, dnes se mi zdálo, že mě manžel opouští, že už mě prý nemiluje, hrůůůza, pak nás přepadl gang černochů, manžela postřelili, šílený sny, měla jsem jich za tu noc asi 6 různých snůSurprised joooo a ještě bych málem zapomněla, ráno proběhlo naše první sexování po 6ti nedělíLaughing a dobrý docelaaInnocentEmbarassed holky pardooon za zahlcení, tolik dojmů a postřehů dnes, jsem se musela podělit. papa Kočenky

Autor: Linda   11.7.2013 v 11:17

Dobré dopoledne holky,tak vám zas píšu konečně.Nějak to teď nestíhám,jak jsme pořád venku a když už se připojím mobilem,tak z toho mi sem napsat nejde Undecided

Včera kontrola v 9-ti týdnech a hexavakcína.Malej je prej krásnej a váží už 5650 a taky  je to při nošení už pěkně znát.SmilePři píchanci breknul,ale jak jsem ho vzala,tak se hned začal usmívat a horečky jsme naštěstí neměli,takže jsem moc ráda,jak to zvládnul.

Včera jsem si byla pro bonus na chůvičky na VZP a 1000,- doma,to se šikneLaughing.Takže kdo jste teď kupovali,tak toho určitě taky mazejte využít.Nic pořádně nemáme zadarmo,tak aspoň toto jim přece nenecháme.A Mončo,jestli o tom nevíš,tak i na tábory se příspěvky vztahují.Pokud máš doklad o placení.DOkonce i masáže pro dospělé,fitko,bazén apod.,ale myslím jen do konce července vyplácejí

Předevčírem tu byla kamarádka na návštěvě s holčičkou,byla mi za svědka,když jsme se brali s bývalým.A myslím,že to není náhoda,že má holčičku narozenou přesně 6.května,jak my Šimonka,akorát o rok starší.SmileByla to s ní sranda,viz foto,akorát začíná ťapat a řáditWinkA kluci moji se spolu poprvé rochnili Laughing

Zori-krásná vzpomínka.A tu moučnivku,ať brzy zaženeteWink

Autor: verca   11.7.2013 v 12:12

meli a jake mate nausnicky? jde dat nejaka fotka? jsi me navnadila, ze bychom v sobotu udelali vypravu za nausnicema :-) i kdyz mamka mi dovezla po mne, ale ty jsou strasne :-)

1 ... 1640 1641 1642 ... 3261
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.