Termín porodu květen 2013
Autor: Monika4 11.7.2013 v 07:43
Krásné ránko maminky amiminka jaká byla noc? U nás to šlo ikdyž od jedný do čtyř jsem ho měla u sebe a trochu mi hrabalo byla jsem děsně unavená ale už je to dobrý.
Tak zítra už mi přijede Tomík nenapsal nám ani řádku:-( asi má moc práce a zážitků.Prokop je konečně bez teploty tak snad dáme i prochajdu aspoň odpoledne přijde kamarádka tak se těším konečně někdo s kým můžu opravdu mluvit.Manžel jak chodí večer nemá na povídání chuť což chápu je unavený ale chybí mi jen tak pokecat.Ještěže jste tu vy
Autor: Monika4 11.7.2013 v 07:59
JaniW právě dorazila calma tak jí dnes ozkoušíme díky
ty jo vůbec jsem nevědal že je tak zajímavá fakt mě ta lahvička překvapila no jsem zvědavá jak se s tím popere.
Autor: JaniLW 11.7.2013 v 08:15
Pěkné ráno holky. Moni, tak snad bude vyhovovat
. Mě z ní ze začátku pil krásně, ale po asi dvou týdnech začal všechno plivat ven, že jsme do něj dostali jen půlku
.
Autor: Kajuska 11.7.2013 v 08:58
Zori fotka je super.
Autor: Katka 11.7.2013 v 09:30
Dobre rano.
Zori moc krasna kolaz, manzela urcite potesi
My meli noc klidnou, jen se vzbudila nezvykle v 8 a byla cila...ta obvykla 9 se mi libi vic
Autor: zoriazz 11.7.2013 v 09:32
Dobré ránko, kočenky, tak my dneska v noci budíček před čtvrtou a od šesti mrouskání skrz prdíky, ale to spím tak napůl.. a teď ještě vytuhnul, pocvičili jsme, vyprděli, vykadili, tak může ještě dospat, ráno se mrskal v posteli jako by chtěl vstát a utýct :-D
Janoušku, doufám, že to dorazí, je to pojištěné, tak kdyby něco, tak to z pošty vymlátíme ;-) Jojo, jsou to životní změny ale! naštěstí ty krásné :-)
Kajusko díky ;-) kdybych měla víc času, tak to vypadá ještě líp :-) ta svatební je od profíka a tu druhou jsem fotila samospouští s foťákem na zemi
chci si koupit stativ, ale kdo se pak s tím má tahat, že :-D
Moni, medela calma je fajn, uvidíš, že to půjde jedna báseň! (pokud se ti v mlíku nebude koupat moucha
). Dokonce jsem v noci odsála 50ml, takže pokud nepůjdeme všichni tři dneska na šest na taiči, tak vyrážím opět zumbit na sedm, a manžel se nemusí bát :-D i když odsávání ve 4ráno taky není med, ale zmákla jsem to. Jen mě z té moučnivky bolí bradavky, taky si je mažu tou vodičku, desinfikuju a pořád dokola.. snad to ale pomůže, mám dojem, že se mu to trochu zmenšilo ;-) tak jsem si postěžovala..
kočenky, mějte krásný den a těším se zase na fotečky mimišáků ;-) zkoušela jsem Erinkovi rifle vel.68, jsou mu ještě dlouhé, ale je to bombarďák :-))
Autor: Dita 11.7.2013 v 11:15
Dorbé ránko, Moni vy jste krásní smíšci
Zori, fotečka super, dá se pohrát ve fotoshopu nebo něčem ještě s barvama? Ta druhá s kočárkem je taková vybledlejší, kdyby se dala dobarvit, tak by to bylo hezčejší, ale i tak super, jseš šikula!Sofinka včera celý den nekadila a dneska ráno si tam hodila takovou nálož, že jsme museli po kohoutek, ale jsem ráda, že se vykadila a jak se tomu řehtala, když jsem nad tím lamentovala
Veru, já bych zase ty naušničky chtěla co nejdřív, mně se totiž s nima hrozně líbí, přikládala jsem je k ouškům a je to krasavička parádnička s nima, ale prej se nejdřív dává očkování a pak až naušničky, takže to vidím až na srpen nejdřív. Dnes máme kontorlu u pediatričky, tak jsem zvědavá, kolik ten náš puclínek přibral a jestli trochu povyrostla, zdá se mi, že se vytáhla. Zori super, že to vypadá, že nad moučnivkou vítězíte, vypráskejte ji ven, já Sofince taky vytírala jazýček vatovým tamponem, četla jsem někde heřmánkovým čajem,tak jsem to zkoušela a byl to boj,ale jí to chutnalo a sála to
tak holčinky mějte krásný den, u nás je pod mrakem a vypadá to na déšť, třeba se ještě vyčasí. Jooo a má váha po ránu 61,4, juch mám radost, jde to dolů, už "jen" 5,5 kg do původní...
ale to půjde, těším se až si taky zatancuju, hrozně mi to chybí, dnes se mi o tom zdálo, joo a Moni asi jsi mě nakazila tou nevěrou, dnes se mi zdálo, že mě manžel opouští, že už mě prý nemiluje, hrůůůza, pak nás přepadl gang černochů, manžela postřelili, šílený sny, měla jsem jich za tu noc asi 6 různých snů
joooo a ještě bych málem zapomněla, ráno proběhlo naše první sexování po 6ti nedělí
a dobrý docelaa
holky pardooon za zahlcení, tolik dojmů a postřehů dnes, jsem se musela podělit. papa Kočenky
Autor: Linda 11.7.2013 v 11:17
Dobré dopoledne holky,tak vám zas píšu konečně.Nějak to teď nestíhám,jak jsme pořád venku a když už se připojím mobilem,tak z toho mi sem napsat nejde 
Včera kontrola v 9-ti týdnech a hexavakcína.Malej je prej krásnej a váží už 5650 a taky je to při nošení už pěkně znát.
Při píchanci breknul,ale jak jsem ho vzala,tak se hned začal usmívat a horečky jsme naštěstí neměli,takže jsem moc ráda,jak to zvládnul.
Včera jsem si byla pro bonus na chůvičky na VZP a 1000,- doma,to se šikne
.Takže kdo jste teď kupovali,tak toho určitě taky mazejte využít.Nic pořádně nemáme zadarmo,tak aspoň toto jim přece nenecháme.A Mončo,jestli o tom nevíš,tak i na tábory se příspěvky vztahují.Pokud máš doklad o placení.DOkonce i masáže pro dospělé,fitko,bazén apod.,ale myslím jen do konce července vyplácejí
Předevčírem tu byla kamarádka na návštěvě s holčičkou,byla mi za svědka,když jsme se brali s bývalým.A myslím,že to není náhoda,že má holčičku narozenou přesně 6.května,jak my Šimonka,akorát o rok starší.
Byla to s ní sranda,viz foto,akorát začíná ťapat a řádit
A kluci moji se spolu poprvé rochnili 
Zori-krásná vzpomínka.A tu moučnivku,ať brzy zaženete
Autor: verca 11.7.2013 v 12:12
meli a jake mate nausnicky? jde dat nejaka fotka? jsi me navnadila, ze bychom v sobotu udelali vypravu za nausnicema :-) i kdyz mamka mi dovezla po mne, ale ty jsou strasne :-)
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55