Termín porodu květen 2013
Autor: JaniLW 11.7.2013 v 12:15
Zori fotka fakt úžasná
.
Tak jsme byli na kontrole a máme 4400g a 54cm, takže jsme vyrostli 6cm, super. Barča měla 4050g a 53,5cm, takže to mají podobné. Tobík je kluk, tak je malinko větší a těžší
.
Autor: Kajuska 11.7.2013 v 12:52
Holky, které jste dávali Rotarix, kolik Vás stála jedna vakcína? Mě totiž sestra říkala, že Rotateq se očkuje sice třikrát, ale cenově vyjde stejně jako Rotarix (který se dává dvakrát). My dávali dneska Rotateq, žádné nežádoucí účinky. Malému to šmakovalo, ale bylo toho málo
.
Autor: verca 11.7.2013 v 12:55
2400 za rotarix
Autor: Kajuska 11.7.2013 v 12:57
Verča: Za jednu dávku?
Autor: Majka81 11.7.2013 v 13:09
My 2500 za dvě dávky Rotarixu. Malý to skoro celé vyblil a nechutnalo mu to. Ale asi byl moc najezený. Třeba kdyby měl hlad ... 
Autor: Věra24 11.7.2013 v 13:28
Moni ráda přijede i kydž budeš mít doma velký děti mě děti nevadí :-))
Jinak u nás noc super spala od půlnoci do 4,30h a pak zase do 8.00 :-) asi jí mlíčko s DM svědčí.
Zorri fotečka super to bych taky mohla příští rok něco takového udělat dobrý nápad :-)
Moni Sebík je zlatíčko a je hodně podobný Prokůpkovi viď?
Včera jsem taky byla na VZP a 1000 je doma za odsávačku, ale přispívají jen do 31.7.
No naušničky chci taky co nejdřív, ale musím zjistit jestli je tady někde nastřelují
Autor: verca 11.7.2013 v 13:42
kajus, za ty dve davky
Autor: Kajuska 11.7.2013 v 13:48
Tak to mě docela štve protože mě jedna dávky stála 1380 a jsou tři dávky (a prý vyjde to nastejno).
Autor: verca 11.7.2013 v 13:52
kajus, ale treba to mas kvalitnejsi nejak nez my ostatni
Autor: Kajuska 11.7.2013 v 14:23
No je v dávce o dva kmeny dřív. Jenom mě štve, že sestra, že je to cenově stejné. Nesnáším, když někdo dává klamné informace
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55