Termín porodu květen 2013
Autor: Monika4 11.7.2013 v 14:24
Věrko ano Prokop a Sebča a vlastně i Dája jsou si hodně podobní celý tatínek
K těm rotavirům holky myslím že Rotateq je na víc kmenů než Rotarix ale ty ceny jsou hrůza to jo jinak my budem dávat Prevenar13 a budu doplácet 480 za každou dávku jsou 4 myslím.
Holky naušnice rohodně až po prvním očkování tedy kolem devátého týdne a později.Nezapomeňte je mít v lihu minimálně 24hodin než je budete dávat a řekněte si o mastičku kdyby to hnisalo.
Autor: JaniLW 11.7.2013 v 14:47
JJ holky, náušničky rozhodně do lihu. My je dávali Barče současně s prvním očkováním, takže po druhém měsíci věku.
Autor: Terka33 11.7.2013 v 15:04
Ahoj kočenky - no .o je peklo...schválně jesli pozná.e, kerý písmenko mi přes.alo na no.ebooku psá. 
no se z .oho picnu...manža bude nadšen... akže sorry, ale musí.e si víc domýšle. co píšu.
Zorri, jak se pozná moučnivka na bradavkách? Jsou na nich nějaké fleky, bo jak? Jo a super koláž, kdyby se ješ.ě povedlo doladi. .y barvičky, .ak by .o bylo dokonalý... ale i .akhle je o bomba!
V Čáslavi s.ojí ro.arix 2x 1300,- koukám, že je .o všude jinak...
Ondrášek mi krásně chrupká v kolíbce v obýváku, já si balím na víkend - jedem zase do Náchoda. Jdu kamarádce za svědkyni na sva.bu, budu mí modré pun.íkované ša.y s červenou mašlí - .rošku divočina
Ondráškovi oblíknu červený bodynko a modrý kalho.y, a.ˇ spolu ladíme...
No, budu se asi hlási. míň, budem o víkendu v jednom kole...jak v sobo.u .ak v neděli... .ak se ozvu pořádně až zase po víkendu 
Autor: Stáňa 11.7.2013 v 16:51
ahoj holky, byly jsme na kontrole a Alex má už 3,81kg
! Sice moc nenarostla, máme 52 cm (stále velikost 50 naprosto s přehledem
), před třemi týdny měla 50,5 cm. Je to takovej bobánek šikovnej 
Ale dnes tedy masakrální noc, zlobilo nás bříško a rýma, takže vstávání každé 2 hodiny, hned i s jídlem
Jak jsem zvyklá, že spí od 10 do 7-8, bylo to dneska fakt na pěst 
Terko, jsi vtipná
Petrovi přestalo minulý týden psát "P" a vyřešil to tak, že si v textu to písmeno označil, zkopíroval (ctrl + c) a potom místo něj vkládal (ctrl + v). Tak Ti to třeba trochu usnadní život, alespoň pro různá přihlášení a hesla je to mazec 

Autor: Terka33 11.7.2013 v 17:43
No S.áni - přesně jak píšeš ... hesla jsou naprd - .o chybějící písmenko . .am mám 
Autor: Terka33 11.7.2013 v 17:45
Hihiii - právě jsem si zkusila to s tím ctrl... no je to opruz, ale jde tooo
by mě ani nenapadlo čéče... dík za tip.
Autor: Stáňa 11.7.2013 v 17:50

Autor: Janoušek 11.7.2013 v 18:18
Ahoj holky,
Zori, tak to vypadá, že balíček už je na poště. Teď jsem přijela a ve scgránce byl lístek, takže to hned ráno vyzvednu
.
Holky, my dneska byli s malým celý den v Praze, ukázat se v práci a ještě jsme počkali na rozlučku kámošky, která zítra odchází na MD. Musím říct, že Mišák to zvládnul skvěle - byl fakt zlatíčko, dokoknce i úsměvy jim ukázal
. Krmila jsem ho 2x, jednou jak jsme přijeli ještě v autě a pak v Palladiu. Kdybysre někdy některá potřebovala, tak doporučuju nahoře dětský koutek. Jsou tam stolečky oddělené zdí od těch restaurací a v klidu vás tam nechají nakojit.
Autor: Monika4 11.7.2013 v 20:30
Stáni vy jste stejně velcí jako Sebča
máme z úterka 3800 a 52 cm to je síla nakonec fakt budem nejmenší.
Autor: Míša :o) 11.7.2013 v 20:45
Ahojky, my dávali rotarix, stál 2600kč a VZP nám přispěje 500kč, to je dobrý :)
holky, účtuje si Vaše dr. za píchnutí nepovinného očkování?
moučnivku jsme také měly, dostaly jsme homeopatika Borax a do 3 dnů byl klid.
holky o dáváte na kašel, rýmu prostě nachlazení, malá kýchá a je taková nevrlá


Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55