Termín porodu květen 2013
Autor: verca 11.7.2013 v 21:10
ahoj holky,
tak ten nas prcek jen place a chce byt vecer porad u prsa. teda v podstate cely den. i na prochazce brecela uplne moc, ze chce papu.
zori, s prebalovakem jsem spokojena, ale za chvilku nam bude maly.
moni, je super, ze prokca uz je ok a deti se ti vrati.
ze bych taky zkusila vzp na to ockovani? asi se tam poptam
Autor: zoriazz 11.7.2013 v 21:30
Ahoj kočenky,
Teri, na bradavkách to poznáš tak, že bolí na dotek a jsou dokola takové začervenalé a šupinkovaté http://static0.asmira.com/photo/77/360977/forum/24321182_1600.jpg asi takto nějak jako jsem našla obrázek na netu. Hodně to praská a mě teda fakt bolí na dotek. Potírám to borovkou a i tou pastou, co dostal Erik, a taky jím homeopatika jak píše Míša - i já i Erinek. Zatím to vypadá, že to má menší, moje prsa stále stejná.
S tou fotkou - ta první je od super profíka Tomáše Vránka, ta druhá neupravená ode mě. Byl to jen momentální nápad a potřeboval by dodělat, ale znáte to, jak jsme na tom všechny s časem :-O dneska jsem zas fotika pasení a malý se přetočil přes pravou ruku na záda :D brala jsem to jako náhodu, ale pomalinku si uvědomuju, jak poroste a jak se bude vyvíjet..
Verunko, nemá malá hlad? Já to tak taky měla, že byl jednu dobu jen u prsu.. přikrmovala jsem a vidíš, pozítří jsme týden bez UM. i když to vypadalo, že si večer dá 30ku, tak nakonec zabral. Kolem deváté už usíná u nás v obýváku, a kolem desáté se stěhujem všichni do postele, tak je to fajn. Za chvíli ho budu dávat už rovnou do ložnice a na chůvičku, ale pořád ještě ho potřebuju mít hodně u sebe..
Janoušku, tak snad je to tam. prskla jsem to do krabice od Malvíka, a pak mi nešla strhnout ta nálepka, tak jsem to tak jaksi přelepila.. vypadá to tak divně, ale vevnitř je vše jak má být ;-)
Jsem dneska docela unavená, takže asi taky půjdu do hajan :-) Stáni a Moni, jsem ráda, že bobišáci rostou ;-)
Autor: Stáňa 11.7.2013 v 22:47
Moni, tak to je vtipný, že máme stejně
Už jsem si tedy několikrát říkala, že všechno, co si pořídíš Ty, musím mít i já
... zjištěné malé miminko ... vyšetření ... problémy v práci s tím, jestli vůbec půjdeme na mateřskou ... jen s tím porodem jsme Tě předběhly, ale to bylo jen tím, že jsi pořád strašila a pořád nic
Teď jste si pořídili 3 kila 80 a 52 cenťáků, tak jsme se hned prostě zase museli přidat 

... jen ty další 3 děti si asi pořizovat nebudeme 

Autor: Tyna80 11.7.2013 v 22:55
Ahoj holky, zdravim vas zase po par dnech, stihnu vas akorat docist ale nestiham moc psat. Posledni dva dny jsme porad nekde litali, vcera silene vedro a dneska kosa, hlavne ze jsem se oblikla do tropu a pak mrzla. Kdo se v tom pocasi ma vyznat? Verco, nas malej taky chce byt obcas u prsu, hlavne vecer je non stop hladovej, bud je vazne hladovej, nebo nejak nejistej..a pak se prepije a pozvraci..ja to nikdy nepoznam, spatna mama :) Monco, jsem rada, ze je Prokymu lip a ze ti brzy prijedou decka, ja si jeste vubec nedokazu predstavit jak jednou preziju az moje deti pojedou na tabor!!Az je proste nejakou dobu neuvidim:-o Hermi, taky na tebe vzpominam, jak ti je, snad je malymu lip a budes mit brzy vysledky a neco, co ten problem uz konecne vyresi a oba si s Misou oddychnete. Janousku, super, ze ta tvoje dieta pomohla, ale dneska je vazne mliko snad vsude, co vubec jis? Terko, ta tvoje zprava bez t-cek me fakt pobavila:) Je krasny, jak ty mimca pribyvaji a jak jsou ruzni, to tu mame rozptyl od 3.8kilo do 8mi kilo!!:) My budeme mit asi brzy 5kilo, jojo, uz se zacina pronaset:)
Prijemnou noc, holky!:)
Autor: Terka33 12.7.2013 v 00:25
Zorri, díky za objasnění...mám teď trochu taky pocit, že mě bolí víc bradavky - a červenější je taky mám....jesli jsem to taky někde nesplašila...malej se mi ale zdá ok, v pusince má jemný bílý povláčky pořád, to asi nebude ono...doktorka nikdy nic neříkala..tak nevim..
No, půjdu asi spát - Ondrášek klasicky usnul v jedenáct, tak jsem až teď pořídila připravit na spaní i sebe... no, zítra valíme do Náchoda, dopoledne mám ještě dost program...tak nevím, jak vás zvládnu sledovat
No, tenhle celej víkend nebudu asi stíhat nic...
Holky,
Zorri, díky za objasnění...mám teď trochu taky pocit, že mě bolí víc bradavky - a červenější je taky mám....jesli jsem to taky někde nesplašila...malej se mi ale zdá ok, v pusince má jemný bílý povláčky pořád, to asi nebude ono...doktorka nikdy nic neříkala..tak nevim..
No, půjdu asi spát - Ondrášek klasicky usnul v jedenáct, tak jsem až teď pořídila připravit na spaní i sebe... no, zítra valíme do Náchoda, dopoledne mám ještě dost program...tak nevím, jak vás zvládnu sledovat
No, tenhle celej víkend nebudu asi stíhat nic...
Holky,
Zorri, díky za objasnění...mám teď trochu taky pocit, že mě bolí víc bradavky - a červenější je taky mám....jesli jsem to taky někde nesplašila...malej se mi ale zdá ok, v pusince má jemný bílý povláčky pořád, to asi nebude ono...doktorka nikdy nic neříkala..tak nevim..
No, půjdu asi spát - Ondrášek klasicky usnul v jedenáct, tak jsem až teď pořídila připravit na spaní i sebe... no, zítra valíme do Náchoda, dopoledne mám ještě dost program...tak nevím, jak vás zvládnu sledovat
No, tenhle celej víkend nebudu asi stíhat nic..
Holky, teda to nefunkční téčko mě fakt prudí...ještě že mám Stáničku
Krásnou brou noc a hodná miminka bez prdíků a trápeníček
Autor: Terka33 12.7.2013 v 00:26
Chachááá - tak teď jsem se fakt pobavila.... místo téček sem zkopírovala celý text....no tak to tam je víckrát 



sorrrrrryyyy
Autor: verca 12.7.2013 v 06:11
ahoj holky,
teri, to nase mrne taky usnula az po jedenacte, porad nechtela zabrat. ale ja jsem teda zalehla hned s ni a po uplne dlouhe dobe jsem se vykaslala na vsechny upravy sebe, jen zuby a rychle spat. a ted je uz vzhuru od pate, to nemuze vydrzet do sedmi??? maminka by se potrebovala vyspat, ale to ji asi moc nezajima. vcera taky tak nejak vstavala a pak usnula od desiti do jedne, snad se bude vcerejsek opakovat. ale vypada dost zive a ze zkouma ockama.
zase mame krev v plince. dneska budem volat na vysledky stolice, snad to bude ok a je to neco zanedbatelneho.
jsem hotova a vyrizena, chci spaaaaaaaaaat!!!
Autor: JaniLW 12.7.2013 v 08:32
Pěkné ráno.
Verčo, ti nestačí 6 hodin nepřerušovaného spánku? Co by za to některé maminky daly
.
Autor: Terka33 12.7.2013 v 08:34
Veru neboj, každý den chrupkaj ty prckové trochu jinak - co nebylo včéra, bude určitě dnes
Děsím se, až bude malý nemocný (nebo až porostou zoubky), to pak třeba nebudem spát celý noci 
Ondrášek dnes vydržel od kojení ke kojení skoro 7,5 hodiny
wow ... takže kojení bylo v půl deváté a vstávačka další až 4:15 - no bomba teda... já sice šla spát až v jednu hodinu, páč sem balila věci na víkend, ale i tak - pecka. Pak jsme ještě spinkali do půl 8, takže jsem to jakž takž dohnala. A dnes dostal na sebe frajerský riflový lacláčky a jdeme na procházku s kamarádkou Natálkou, té jsou necelé 2 měsíce... my už za 6 dní budeme mít 3 měsíce 
letííí to letííí
Jo a jinak Ondrášek tááák nahlas mlaská, když si cucá tu ručičku...jak vypadne dudáček, hned je ruka v puce a jede - to jsou mlasky neuvěřitelně hlasitý...fakt pecka, bych přála vám slyšet
Takže mám novou činnost - lítat za ním a vyměňovat a vyměňovat 
Holky, krásný den všem - co nejvíc sluníčkový
Autor: verca 12.7.2013 v 09:11
jani, clovek si tu nemuze ani postezovat
ale jo, mala pak jeste usnula na hodku v houpatku a ja na gauci.
dneska jdeme asi na nausnicky, meli me inspirovala.
ted jdu rychle posnidat, mala je u tatinka, ale nejak se ozyva
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55