Termín porodu květen 2013

Autor: Gabča   12.11.2012 v 09:40

Ahoj Iwett vítám Tě a gratuluji ;)

Autor: zoriazz   12.11.2012 v 11:30

Ahoj holky, přidávám se do týmu plaček a nešikulek - dneska jsem se řízla do prstu, je fakt, že vcelku hluboko, a bulela jsem jak za nároďák.. co to je toto??? Surprised

Autor: Mishka84   12.11.2012 v 12:12

Ahoj holky, tak se přidávám ke květnovkám 2013, zatím docela bez problémů, akorát kolikrát brečím jak želva, si říkám jestli jsem normoš:-)screening a utz dopadl v pořádku. Docela mě překvapila novinka ohledně změn v DPH na dětské pleny, takže taky asi budeme nakupovat do zásoby!

Autor: Zuzka81   12.11.2012 v 13:54

Ahoj holky. Zdavím po víkendu. Já jsem nedelala skoro nic, mimo včerejší slavnostní husy. Perfektně jsme si užili víkend ve dvou. V sobotu jsem mela snídani do postele a dopo jsme vyrazili do města, trochu se inspirovat do kuchynských a koupel. studii. Na obídek, po obchodech na vanoční dárky, na kafíčko a pak domů v klidu si pustit nějaký film. V neděli dopoledne mě přítel pozval do kina. Nebylo teda moc z čeho vybírat, tak jsme na konec byli na DOBE LEDOVE 4. I když tohle moc nevyhledávám, bylo to fajn.  Večer jsme zhledli film JAK PORODIT A NEZBLAZNIT SE  a příjde mi teda, že se jim to moc nepovedlo=trochu blbost. 

K počítači jsem se tudíž dostala až dnes. Moni tvé zprávy mě docela děsili. Už je ti teda lépe?

Koukala jsem na to co vychází Gabče a Hermí a vypadá to obojí na kluky. Jaké máte pocity holky?

Autor: Teres   12.11.2012 v 14:00

Ahoj holky, tak se taky přidávám ke květňátkům 2013. vím to už nějakou dobu, ale až těď mám jistotu, že to zdárně dotáhnu až do konce

Autor: Lucka   12.11.2012 v 14:16

Ahoj holky!

Jak se máte?

Moni jen si hezky doma odpočiň Wink

Já dneska byla na odběru na tripl test, nevím, proč to vůbec ještě dělají, když screening dopadl dobře Undecided tak snad to dopadne ok a nebudou mě neustále stresovat.

Dneska mi volali z Apolináře, že mám přijít až za 14 dní, že prý tenhle týden nemůžou a že je to stejně jedno, protože transfuzi mi můžou dát až od 22. týdne a uvidí se, jestli miminko přežije, no paráda Frown jakoby toho už tak na mě nebylo dost Frown pořád na to musím myslet, jestli je vše ok a oni mi tu nejistotu ještě prodlouží. Chtěla bych se taky radovat jako vy, že mám první trimestr za sebou a teď už bude všechno super.

Autor: Gabča   12.11.2012 v 15:08

Zuzi, upřímně jsem trošku smutná ... hrozně jsem toužila po holčičce, mít doma prostě svoji princezničku malou Wink ale tak je to zdravé, to je hlavní a pokud to bude kluk, tak zkrátka ho budu mít taky hodně ráda ... spíš to bylo takový, že Ti řeknou prvně, že je to zdravé a pak čekám na holčičku a takové trošku zklamání ...

Jinak já stále nevolnosti, občas mě na chvíli přejdou, ale v tu ránu jsou zase zpátky ...

Autor: Monika4   12.11.2012 v 15:09

Ahoj holky tak zase je na nic:-( dopoledne jsem byla v práci fakt jsem jen seděla a stejně opět špiníme:-( už mi z toho hrabe.Lucko taky jsem se chtěla radovat že je první trim za mnou a místo toho se nervuju jak to dopadne:-( No nic budu teď doma s Prokůpkem.

Když jsem dorazila domů úplně jsem se zhroutila naštěstí je tu manžel a ten mě podržel.Prokúpek pak přišel a přitiskl se ke mě a říkal mám tě láda:-) miláček můj malinkej začínám se k němu upínat víc a víc když pořád není vše ok.:-(

Vítám nové těhulky koukejte si to užívat.

Autor: Petra   12.11.2012 v 16:24

ahojky, holky, chci se jen zeptat: ve kterém týdnu začíná bít srdíčko??? mám pozitivní těhu testy, a zatím se mi nechce moc k dr, teprve zítra tam budu volat, ale chtěla jsem se jen zeptat vás ;-) přece jen vás tu trošku znám, tak doufám, že poradíte ;-) na netu je to dost různý - někde píší 6+3, někde až 8+ :-(  a pak aby se v tom někdo vyznal ;-)

Autor: Petra   12.11.2012 v 16:26

Monika4 - držte se..... oba dva :-*

1 ... 190 191 192 ... 3261
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.