Termín porodu květen 2013
Autor: Iva 12.11.2012 v 17:34
Ahojky holky. Tak dnešní odběry v pohodě. Jen mě teď celé odpoledne bolí dost hlava
. Zítra mě čeká celkem dlouhý pracovní den. Máme dvě porady
. Drž se Mončo, snad už se to dá do kupy a tobě bude již lépe. Držím ti pěsti. A Prokůpka ať brzy opustí horečka.
Vítám nové těhulky.
Petra: Ahoj Peťo, já byla na kontrole 6+4 a srdíčko nám bilo.
Autor: Zuzka81 12.11.2012 v 17:42
Ahoj Peto, ja jsem byla u murd. také 6+4
Autor: Zuzka81 12.11.2012 v 17:43
Ivi, též mám dnes problém s bolestí hlavy a ne a ne to přestat
Autor: *hermína 12.11.2012 v 17:56
Ahoj holky,
asi změna tlaku, včera mě bolela hlava, že jsem nemohla ani v klidu vstát, aby mi srdce netlouklo až v hlavě, dneska už je to o něco lepší, ale žádný prudký pohyby
. Snažím se hodně pít a ulevil mi mokrej hard na hlavu..
Lucko, Mončo...je mi líto, že se trápíte, ale zkuste to vyhnat z hlavy, asi to bude znít blbě, ale nemá smysl se stresovat pokud není proč - nic se přece nestalo...prostě jen myslím, aby jste se snažili myslet pozitivně...držím vám palce a myslím na vás, nejste na to sami...jsme tu pro vás.
Zuzko, tak pořád tam je ten chlapeček
.hele pocity, no pořád jsem vnitřně púřesvědčená o holčičce, ale nedělám v tom rozdíly i chlapeček bude moje ,,prdelka,,
. Už se na toho cvrčka moc těšíme, říkala jsem si, že se ve středu doktra zeptám kdy tam bude vidět pohlaví a co mi řekne...
Jinak vítám nové těhulky s májovým termínem
.
Někdo se ptal na srdíčko, myslim, že Petra...já měla strach, začalo tlouct až kolem 8-9týdne.
Holky chci se zeptat, když jsem byla na tom screeningovym utz, tak mi vyšla ta pravděpodobnost vady 1/1250, doufám, že to je hodně, jsem z toho zmatená, ale rovnou jsem dostala žádanku na 2.screening+integrovaný test, co je ten integrovaný test, tušíte některá??
Pěkně při pondělku odpočívejte - já se pokusím, tchýně tady má takový rejpavý řeči a snaží se nám mluvit do toho kdy to komu říct a už jsem z toho na nervy, držím se, abych jí něco neřekla a nebyla hnusná....
Zase slohovka..uf
Autor: Monika4 12.11.2012 v 19:48
Ahoj holky děkuji za vaše myšlenky trochu to pomáhá ale brouk v hlavě hlodá:-( ikdyž manžel se snaží mě rozptylovat nejvíc to jde dětem:-)
Petro já byla na prvním UZ 6+3 a srdíčko bylo vidět je to prostě různé podle stáří těhotenství může se vyvýjet jako mladší ale většinou to pak dožene:-)
Hermi to je UZ ve 20tt zkoumá se stejně jako při tom screeningu ale nedává se k tomu krev ta je zvlášť ten tripple test.Mě to taky čeká já mám šanci 1:460 podle krve a 1:780 podle věku a doktorovi se nelíbí ten velký rozdíl:-( takže zase nervy ale tohle mě teď trápí míň než to špinění.
Jinak mě taky třeští hlava a to jsem za dopoledne vypila litr a půl:-(
No přeji hezkou noc snad nebudu zase zírat do zdi:-(
Autor: Lucka 12.11.2012 v 19:51
Moni to je mi líto, že máš taky starosti, držím palce,ať je vše ok, to s tím Prokůpkem chápu, já se taky teď dost upínám na to, že už mám dvě krásné děti.
Hermíno to riziko máš dost nízké, ten integrovaný test je podle mě to, co absolvují všichni ve 20. týdnu, kontrola všech orgánů a hlavně srdíčka, myslím standard
já na to minule taky dostala žádanku hned po tom prvním screeningu a měla jsem tam to samé, bylo to z Gennetu.
Autor: Marcela, Vyškov, 30 roků 12.11.2012 v 20:17
Děvčata, pište pokaždý odkud jste a kolik Vám je......pak se v tom líp vyzná, když má třeba někdo stejnej nick jak Vy....tak je v tom pak chaos. Děkujem 
Autor: zoriazz 12.11.2012 v 20:38
Ahojky Holky!
Moni, prosím Tě drž se! Stejně tak Lucka! Ivi, máš můj obdiv, já bych to někdy prostě nedala!
někdy si s těma testama připadám jak cvičná opice a opravdu mi to leze na nervy, jak nás stresují, dřív naše maminky nechodily na UTZ a rodili jsme se stejně zdraví jako dnešní děti. Radujme se více z toho, že nosíme ve svých bříškách nové človíčky, čtěme jim pohádky, užívejme si těch 9-10 měsíců "jiného stavu", protože se to třeba děje jen jednou-dvakrát (Moni teda počtvrté ;-) za život! Já jsem zjistila, že se mi hodně líbí houslové koncerty od Josefa Suka, a je mi u toho moc fajn (youtube). stejně tak mi dělá dobře komedie s Clarkem Griswoldem na Nova cinema.
Holky, moc na vás všechny myslím, na nás všechny, a pořád mě to nepřestává udivovat, jak je to nádherné, že v nás rostou malí velcí zázraci :-) Mějte krásný pondělní večer a pohlaďte za mě svá bříška - všechny, ju ;-)
Autor: Katka 12.11.2012 v 20:55
Ahoj holky, hlásím, že mám po zubaři a bez kazu....jupí
Moni, je mi moc líto, že tě to špinění znovu trápí, ale budeš doma s Prokůpkem a pořádně odpočívat a bude to určitě lepší! Ať se maličkej brzy uzdraví! Držím vám oběma moc palce!!
Luci, tobě taky tak, věřím, že to čekání musí být opravdu stresující....kor s takovým přístupem v nemocnici....počká to, uvidí se.....kolikrát mě fakt zaráží, jak se k nám chovají

Marcelo, všechny jsme tu pod svým přihlašovacím jménem a žádný stejný tu nejsou, tak nevidím důvod psát odkud jsme a kolik nám je, ostatně z některých přihlašovacích jmen je to dost jasné....
Jinak já osobě se v těch poměrech 1ku něčemu taky moc nevyznám a netuším, kdy je to moc a kdy málo....držím nám palce všem, aby to vyšlo dobře.
Zítra mě čeká kontrolní UZV s výsledky krve, tak mi držte palce, ať je to v pořádku!
Autor: Marcela, Vyškov, 30 roků 12.11.2012 v 21:16
[229404] Katka81
Katko, všechny přece nejsou pod přihlašovacím jménem
, třeba Lucka, Iva, Petra, Terka a další.........tak myslíme, že to není zas až takové zdržení, když se tam písne věk a odkud jsme, ať se v tom líp vyzná.......jo a všechny taky nemáte pod přihlašovacím jménem aspoň ročník 
Bylo by to zkrátka lepší pro komunikaci....fakt 
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55