Termín porodu květen 2013
Autor: Katka81 12.11.2012 v 22:09
No právě, že pod jmény tu jsou všechny, i když ne přihlášené a zatím se nenašly dvě stejné...nebo se aspoň něčím trochu odlišily.........a komunikuje se nám tu zatím dobře i bez toho
Autor: Katka81 12.11.2012 v 22:11
Ivo, kdy tě čeká další kontrolní UZV?
Autor: zoriazz 12.11.2012 v 22:20
Katka: tak, tak .. k těm nickům :-) myslím, že se v sobě docela vyznáme, nás skalních, co to sledujem každý den, zase není prná třída, že, Ivi :-))
Jsem přemýšlela, jestli se někdy potkáme LIVE :-)) jsem blázínek, no :-))
Autor: Alenass 12.11.2012 v 22:46
Pekny vecer vsem,
koukame na MasterChefa a s tema testovinama mi tam jako delaj chute!!Dneska jsem byla na gynde,delal mi utz, pry doplnujici k prvnimu screenengu, nekdo jste se tady o tom zminoval jako o integrovanym screeningu. Prdolu celyho pomeril,hlavu,hrudnik,steh.kost.,tak jsem docela koukala,nevedela jsem ze se to dela.Ale aspon zas vim ze je v poradku a videla jsem mimco
taky mi bral krev.Dalsi screening v 22tt.dnes jsem 15+5. Kamaradka tohle prozivala min rok a tohle pry nemela,tak se to asi stale meni. Taky trochu premyslim o domacim utz,nemate nektera? Jinak jsem taky byla v sekaci a koupila si kooonecne jeansovy tehu kalhoty, mam "jen" teplakove a platene a jinak nosim leginy teply, tak mam radost, jelikoz je to ta jemnoucka jeansovina a mam v nich velkou reservu, tam mam radost, pak jeste latkove pliny na utirani, ks za 13kc a latkove lehatko do vany za 60kc takovyhle nakupy zboznuju
A prekvapilo me ze jsem za tri tydny nepribrala vubec nic, myslela jsem ze tam strhnu vahu od minula, jelikoz se epesne zvetsuju a ono nic
tak jsem rada. Taky prikladam foto ve 12tt a dnesni, tak se moc nedeste protoze bricho teda mam poradne 
Holky depkarky drzim palce a hlavne odpocivejte a setrete se, pokud to jen trochu jde 
Autor: Alenass 12.11.2012 v 22:54
Vitam Iwet a Teres
Teri, tys asi mela krusne zacatky ze?Doufam ze je jiz vse ok! Jinak ja ti nevim, ale jak muzes rict ze ted uz vse dotahnes do zdarneho konce?To prece nemuzeme tvrdit zadna dokud ty prdoly nebudem drzet v naruci 
Autor: Alenass 12.11.2012 v 22:57
Hermi-koukam ty ses ptala na ten integr.test. tobe ho budou teda delat az ve 20tt?Vidis tak mne ho delali dnes k 1 scree.z 12tt, tak se v tom vyznej ze
jinak co jsem pochopila tak integrovany je doplnujici vysetreni.
Autor: Marcela, Vyškov, 30 roků 12.11.2012 v 22:58
[229434]
Katko, ale pro nový nastávající maminky, které sem nově vstupují , tak je v tom docela chaosek 
My s kolegyní jsme TP 5/2013 a rády bychom se sem za vámi zaregistrovaly, ale máme ve vás děsnej zmatek, tak jsme si říkaly, že by bylo lepší, tam dávat odkud jsme a kolik nám je.....ať se v tom pak všechny vyznáme...
No, ale když je to pro vás takovej problém.... 
Autor: Alenass 12.11.2012 v 23:00
Marcelo-tak problem v tom asi neni,se hned neurazej
pokud mluvim za me tak mne to proste a jednoduse jen jeste nenapadlo 
Autor: zoriazz 12.11.2012 v 23:07
Marcela: tak se prokousejte našima 193 stránkama a budete v tom mít jasno ;-) vždyť už to není tak podstatný ;-) ne, vítejte! a kašlte na to kolik komu je nebo odkud je - třeba na to zase někdy přijde řeč. Zaregistrujte se a představte se nám, rády vás tu přivítáme :-)
Autor: Iva 13.11.2012 v 07:16
Ahojky holky, tak bolest hlavy byla celou noc, kolikrát mě to i vzbudilo. Teď už je to trošku lepší. Ale stejně to není ono. Dnes tu budu tvrdnout tak do 17hod
.
Katka81: Jinak na další kontrolní ultrazvuk jdu 28.11., už se moooc těším, to už budeme v 17tt. Jsem zvědavá zda už bude vidět pohlaví.
Jinak se omlouvám, ale abych za jméno dávala město a věk nebudu. Hned na z počátku diskuze jsme si to psali. A myslím, že není důvod to dávat za jméno. Jinak zaregistrovaná jsem, ale nebaví mě stále se přihlašovat.
Hezký den všem. pa
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55