Termín porodu květen 2013

Autor: Lucka   13.11.2012 v 07:31

Holky díky moc, že na mě myslíte, přístup některých doktorů je fakt strašný, jako chápu, že to asi mají každý den, ale trocha psychologie by neuškodila, mě se to dost dotýká Undecided

Alenoss: škoda, že tu nemám foťák, ale břicho mám větší, nějak mi vylezl  žaludek Smile

Marcelo z Vyškova: Lucka je tu zatím myslím jen jedna, tak se mi to měnit nechce, přijde mi, že by v tom byl teď už ještě větší zmatek, aspoň pro nás, co se už známe Wink

Jo jinak mi včera přišlo, že jsem cítila něco jako pohyby, tak pořád čekám, jestli to bylo ono, jsem teprv 15+2.

Autor: Alenass   13.11.2012 v 07:46

Dobre ranko vsem,

tak Sofinka masti na plavco a ja asi budu dokoukavat gympl.Varit dnes budu vepr.na zamp. tak to bude rychlovka.Jsem se ve skolce nemile pobavila.Pred 14dny jsme meli dotaznik s nabidkou keramicke dilnicky,ze si deti sami neco vytvori a chteli za to 100,- rikam budiz.Dilnicka probehla,pani si vytvory odvezla ze je da uschnout a vypalit a dnes zase dotaznik, ze kdo to chce mit naglazurovane tak at se upise a vybira se dalsi 100,- Surprised sesli jsme se tam asi 4 maminky a svorne jsme nechapali.Prijde nam to uz docela drahe,za jeden vyrobek 200,-??To jsem ji mohla dat a krouzekUndecided jako zaplatila jsem to ale hlava mi to nebere.SRPDS platime 600,- ale zdaleka ne vse se z toho plati. Tuhle byly na vylete ve vedlejsim meste na vystave a chteli 20,- Pak nabizeli nejake kartacky special. 1ks za 40,- plavani stalo 2200,- a to jeste budou fotky vanocni a ty byvaji tak za 300,- jako skrt nejsem,ale obcas mi to prijde jako mazec uz.A to nas pristi rok ceka skola Undecided

Lucko-jsi muj clovek! Mi prijde ze to mimco nemam v podbrisku ale v zaludku Surprised Tak jsem rada ze v tom nejsem sama Cool

A jeste vam sem hazi co jsme koupili a privezli o vikendu za prebalovak s komodou, mame z nej veeelikou radost Laughing

Holky nejste tu nektera co chcete rodit u Apolinare??

 

 

 

Autor: Gabča   13.11.2012 v 08:03

Alenass ten přebalovák je skvělej, odkud ho máte? My sháníme teď komodu i postýlku a asi začneme nakupovat plýny ... ale trošku se bojím, že tím na sebe něco přivolám, když už takto začnu nakupovat ... co myslíte? Nejste někdo pověrčiví ? :D Jinak holky s těma břichama jsem na tom stejně ... taky mám už pořádný :D

Dneska jdu do školy a kouknout po plesových šatech a do práce do šesti, tak jsem zvědavá, jak to vše zvládnu ...:/

Autor: Monika4   13.11.2012 v 08:04

Dobré ránko všem tak Prokůpkovi je evidentně líp zato mamince ne:-( i po celonočním spaní mě ráno uvítalo opět silné špinění:-( budu volat opět Mudr. ale je tam až od desíti. Trochu doufám že mě nebude chtít vidět představa cesty s Prokopem mhd mě dnes asi nenadchne.

Alenass ty platby jsou někdy strašný to je fakt naše Daniela jela na výlet na Vyšehrad (metrem pár zastávek od nás) a potřebovali na to 200:-o  to mě fakt málem položilo loni jeli do Kutné hory za 500 na jedno dopoledne někdy mám pocit že si to snad vymýšlí. No ale co bychom pro ně neudělali:-) Komoda s přebalovákem je krásná to se ti to bude přebalovat jedna báseň:-) všechno hezky po ruce. Já chci rodit v Podolí mám tam odrozené všechny děti a i teď tam jezdím na pohotovost takže snad se tam dostanu hlásit se mám v sobotu.

Přemýšlela jsem jestli nezačnu připravovat těsta na cukroví ale asi budu radši ležet nebo si hrát s Prokůpkem ikdyž míchání by ho mohlo bavit:-D

Autor: Terka   13.11.2012 v 08:43

Krásné ráno těhulkám a pupíkům... Zorri, taky už mě napadlo, že by jsme se někdy mohly sejít LIVE Wink  Jsme sice každá od jinud, ale hodně z vás je z Prahy..no a do Prahy před Vánoci se určitě některé z nás plánují tak jako tak vydat..  No když by někdo ustanovil termín a místo, můžem to zkusit... Laughing

Některá z vás psala o výbavičce a "pověrčivosti",  jakože jestli ještě není brzy... no taky sem si to říkala, jestli není brzy, ale sama už mám od švagrové a kolegy z práce spoustu věcí - chtěli se toho co nejdřív zbavit, tak nám to dali už teď (asi v rámci předvánočního úklidu Wink)  No a tak si to dám dokupy, vyperu potahy kočárku a vajíčkům a ještě relativně s malým bříškem...po Vánocich už bych nic drhnout asi nechtěla...to si už budu chtít jen dokupovat co bude chybět a relaxovat. Takže jsem nakonec ráda... Poslední měsíc, dva před porodem se hodlám už jen válet Laughing (když teda zatím děti nemám - to půjde dobře)  Jsem optimistka, věřím, že to dobře dopadne - nebo spíš doufám noo. Holky, všem přeju krásný nákupy věciček, a když seženete něco super za prima cenu, písněte... pěkný den a ať je vám dobře a jste brzo zdravé!

Autor: Lucka   13.11.2012 v 08:46

Moni a kolik je Prokůpkovi? Já právě přemýšlím, jestli by ti naši zvládli se mnou perníčky, s modelínou jim to jde, ale jsou jim teprv dva, ale chtěla bych je zapojit co nejvíc. Už se mnou dělali papírové sněhuláčky a hvězdičky, ještě mám v plánu vyrobit s nima řetěz na stromek a uvidíme, co ještě vymyslím. Pokud máte někdo nějaký nápad na ozdoby a vánoční výzdobu, tak uvítám, ale musí to být jednoduché Wink

Alenoss: to je teda fakt drahé, 200 za kus, to byste to mohli prodávat Wink

Autor: Alenass   13.11.2012 v 08:50

Gabco-mame ho z Phy z AAA Kocarky.Je bazarovy,stal 2000,- Nekdo si ho nechaval delat na zakazku, ty tmavsi casti jsou z masivu, je velikej 120cm a krasne hlubokej 74cm tudiz mega mista a vejde se mi vse na jedno misto Wink Ja poverciva nejsem, ale to vis, strach mam taky. Sice uz mensi,ale mam.Kor kdyz to mame po umelku. Ale zase si rikam, pokud se neco ma stat nedej boze, tak se to stane at doma nejake veci mas nebo ne, tot muj nazor Wink a radsi nakupuju postupne,nez vse najednou,to pak moc boli Frown a od noveho ruku se bude vse zdrazovat, hlavne ty pliny SurprisedYell tak nakupujem.J teda dost "velkejch" veci mam po Sofince, lehatko,cest.post.,kosik proutenej,mantinely,hraci deku, autos.s podvozkem....a neco od kamosky postylku,sterilizator,jidelni zidlicku...neco se nasbira od rodinky a znamych,tak ve finale to nebude tak veliky, "jen" kocarek, ale to je treba pro me Alfa a Omega vseho Laughing Plesove saticky zaaaaavidim tuze moc.Miluju plesy,resp.ty satickyCool tak zas prespristi rok no.

 

Moni-ach jo,copa se ti to tam dole deje?Snad se to tam fakt jen chysta,tak drzim moc palce!Pak dej vedet.A teploty chaou,ja tohle u Sof spatne snasim,je mi ji lito bobka malyho,nastesti skoro nemarodi!Ta vase skolka je taky kouzelna Surprised A do Podoli ses registrovala kdy?Ja musela k Apol. ve 14tt Yell to mi prijde dost uhozeny. Ale co se da delat,hlavne ze jsem tam.

A neni na testa jeste brzo? Ja tou teda moc nehovim,nevim jak dlouho maji odpocivat a tak Wink

Autor: Alenass   13.11.2012 v 08:54

A k tomu prihlasovani,nechapu, proc kdyz se prihlasim a zaskrtnu,ze chci zustat prihlasena, me to stejne za nejakou dobu zase odpali?? Surprised Tak to mi taky neba jako.

Lucko-proc by nezvladli pernicky?Samo jako necekej luxus vytvory ale vhodne k jejich veku,ja bych to zkusila a uvidis, uzmout jim to muzes vzdy ze. A ja moc tvoriva nejsem, resp.vubec,na to ma Sofinka skolku a druhou pulku rodiny, ja si pamatuju s mamkou jsme lepili retezy z toho barevneho papiru Laughing My cerpame inspiraci bud prave ze skolky nebo v kouzelne skolce toho taky hodne delaj...

Autor: Monika4   13.11.2012 v 08:58

Lucko Prokůpkovi jsou tři ale pekli jsme vždycky s dětmi linecké baví je vykrajování:-) Danielka už je slečna bude jí v lednu 11 takže ta už pomáhá hodně.

Alenass já taky nevím jak dlouho mají odpočívat to jen že jsem najednou doma víš. Jsem hrozná neumím moc odpočívat jak mám ty tři raubíře:-) V Podolí se musíš hlásit přesně 14+0 což mě teprve v sobotu čeká.Školku máme zatím dobrou jen 400 na divalda a tak ale škola to je věc:-)

Jinak nevím co se to tam dole děje myslela jsem že po 12tt bude klid a ono se to spíš horší bych řekla:-( no prý mám asi křehký čípek jen nevím jak bude reagovat až si do něj mrně párkrát kopne:-o

Autor: Lucka   13.11.2012 v 09:00

Aleno: já myslím právě, že by to zvládli, určitě to s nima zkusím, aspoň se zabaví, ale je fakt ještě brzo Wink Já taky nejsem moc tvořivá, ale snažím se, aby se v tom hnusném počasí zabavili. Ha už končí Kouzelná školka, tak jdu do práce SmileSmile

1 ... 193 194 195 ... 3261
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.