Termín porodu květen 2013

Autor: Alenass   13.11.2012 v 09:00

Teres-ja trebas byla vcera v sekaci v Phe a koupila sem latk.lehatko do vany za 60,- a latko.plinky na utirani ks za 13kc Wink V patek jsme byli v Eve v Melnice (www.eva.cz) a tam jsem koupila vlhc.ubrousky od Lintea 72ks za 15,- patery to hned jistily Tongue out takovyhle nakupy delam ja Laughing a hodne koukam po mmb, ted tam mam otevreny 4prosteradla do postylky za 120,-vc.posty,tak o nich premyslim.Jinak hodne kamaradky apod Wink Myslim ze i z druhe ruky se da dobre nakoupit.Ne ze bych tak strasne musela setrit,na necem sirada priplatim, ale hodne veci je dobrych,treba malo pouzivanych,tak proc vse nove ze.Ja se sekacema a vietnamcema problem neam , i kdyz samo jak co.

Autor: Alenass   13.11.2012 v 09:06

Moni-tak verim ze se trema detma se moc odpocivat neda Undecided Tak Podoli je stejny jak Apol. Ale stejne mi to prijde moc brzo Undecided

Autor: Monika4   13.11.2012 v 09:07

Alenass já to chápu ono z toho stejně vyrostou jak nic:-) my máme vše od rodiny pořád se nám ty věci točí od narození naší Daniely je totiž nejstarší ze všech dětí v rodině.No tak se nám to zase začíná vracet a vždycky tam něco přibude nového:-)

Lucko ještě jsou Dalmatini:-) ale Prokop už mi taky sedí na klíně:-) ty jo mám dojem že máme vyrážku no super:-o doktorka je pro nemocné až od dvanácti sai nás dnes to mhd nemine:-( a to nepůjde spát po obědě to bude krušná cesta.

Autor: Monika4   13.11.2012 v 09:10

Alenass je to brzy kor teď to vidím když pořád nevím jak dopadnem, ale s Prokopem jsem se musela hlásit už ve 12tt:-o

Autor: zoriazz   13.11.2012 v 09:40

Dobré ránko, holky, koukám, že jste se hnedka poránu dost nacvakaly :-))

Co se týká nákupů plen a podobně, tak se na mě zlobte jak chcete, ale počítám s tím, že dítě je prostě veliká investice, a jako prvorodička a nezkušená prostě nebudu teď nakupovat pleny, když ani nevím jaké, pak je možné, že se mimčo narodí větší a co s tím??? Nebo nakoupím takové, které mu nakonec absolutně nesednou? Ne, kvůli plínkám blbnout nebudu. Další věc je, že se budeme teprve stěhovat a na věci místo teď momentálně není. Okoukla jsem nábytek, a ten, co by ušel, stojí nesmyslně moc, takže si komodu s pultem a skříň necháme vyrobit. Prostě do vánoc určitě nakupovat pro malé nebudu. A to mám i spoustu kamarádek, takže některé věcičky vezmu i použité, aby se věcičky hezky točily.

Moni, určitě dopadnete parádně! Moc tomu věřím, jen Tě ten malý rarášek prostě trochu víc stresuje, ale věřím, že potom na to všechno zapomeneš ;-) Moc na Tebe myslím!!!

Holky, mě připadá, že moje prsa se zbláznila, pořád rostou. Bolí mě bradavky a nejhorší je to ráno. Těhu olejíček od saloos to trošičku zklidní, ale ne moc. Asi vyrazím pro levanduli! Jinak mě klasicky o půl sedmé ráno probudil mamutí hlad, dvě sušenky bebe ale pomohly. No, a teď zpátky do práce!

Klidně bych se s váma sešla, ale nejspíš až po vánocích :-))

 

Autor: Lenka.es   13.11.2012 v 09:43

Ahoj holky, tak jsem na antibiotikach, mam zanetlivou cystu u korene zoubku a moc to bolelo ;( a s tim, ze radeji trpim, nez abych do sebe ladovala i ten paracetamol, tak si to opravdu vychutnavam. Dr.mi rekl, ze atb vetsinou nepomahaji a ze zrejme budou muset rezat atd. Tak doufam, aby se to zlepsilo a byli jsme vporadku a spokojeni ;).

Mony, ikdyz jsem od patku nepsala, tak jsem sledovala jak se ti dari. Nemuzes dat Prokupka k babicce a ty proste odpocivat?? Mela by si mit klidovy rezim a to s malym nejde ;(. Doufam, ze budes brzo v poradku kocko.

Alenas : Zasnu nad pupikem, ty jo ;D!!!!! To nebude prvni miminko, ze ? Jinak ja jsem dnes podle utz 15+2 a podle posledni ms 14+6 a od vcerejska na sobe opravdu zacinam pocitovat opravdovejsi kulaceni ;) a to uz mam pupik vetsi od 12 tt ;). Pak poslu fotku.

Holky, jinak ja budu v CR od 13. do 26.12. ( v Brne ) a od 21.-23.12 v Praze ( vezmeme si hotel na 2 dny, at se pokochame krasnou romantickou vanocni Prahou ). Takze pokud by byl nejaky Prazsky sraz, urcite se budu tesit!!!

Holky, posilejte pupiky ;D, at muzeme drbat ;D!!!! Od 16 tt se muzou citit pohyby. Schvalne, ktera bude prvni. Vicemaminky maji naskok ;)!!!

Luci, tem doktorum bych nakopala nekam, jak muzou byt tak neciteni?? Vymen je!!!!

 

Autor: Lenka.es   13.11.2012 v 09:51

Zori, to s tema plinkama chapu, ale mozna jako prvomaminky delame ze vseho jen vedu ;D. Do hadrovejch plinek, ktery ted leti mezi prirodnakama ja osobne nepujdu, motivy jsem uz vysvetlovala. Proste bych musela byt kakofil, abych denne prehrabovala bobky podle barev a namacela plinky a taky si opravdu vazim, veskereho sveho volneho casu a s mimcem bude uplne k nezaplaceni. No a ted v Cechach nam nasi koupi nejakou pojizdnou minikolebku tak do 6 mesice, moc se mi libila multifunkcni kolebka, ale je hluboka jen 23 cm, tak mi ji mamka rozmlouva. Holky tak moc se tesim do zasnezenejch cech, na kacenu, krenovku, vepro knedlo, svickovou, kapra....... Budeme s mamkou pict a nakupovat veci pro Manuelka ;). Uz se nemuzu dockat!!!!

Autor: Monika4   13.11.2012 v 10:06

Lenkoes. Prokůpka nikam dát nemůžu obě babičky pracují ale on je hodný hraje si i sám jen mu musím něco udělat k jídlu ale mám naveřeno naštěstí tak budem jen ohřvat.Plínky chápu trochu jsem uvažovala nad nakupováním ale nemám ani moc chuť zatím. Už aninekoukám po šatičkách:-(. Jinak u mě každé dítě chtělo jiné Dáda byla na Pamperskách ale Prokop třeba musel mít jen Huggiesky takže uvidíme. My budem kupovat jen postýlku ta ty naše raubíře už nepřečkala:-D

Autor: Kajuska   13.11.2012 v 10:13

Mě se tedy do nakupování moc nechce, a to hlavně proto, že vůbec nevím, co mám kupovat. Je toho strašně moc a jako prvorodička přesně nevím, co je třeba a co ne. Samozřejmě kromě základních věcí jako je postýlka, kočárek, přebalovací pult a plen Laughing

Autor: Monika4   13.11.2012 v 10:31

Tak jsem volala doktorovi a řekl mi že Utrogestan je už zbytečný protože všechno už má na starosti placenta jinak vlastně nic mám odpočívat a kdyby se to zhoršilo hned mám jet do porodnice:-( no moc mě nepotěšil.Prý nic nezmůže ani mi nějak pomoct asi je to jen tím čípkem zněl dost divně a smutně ach jo ten mi teda nepřidal.

1 ... 194 195 196 ... 3261
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.