Termín porodu květen 2013

Autor: Lenka.es   13.11.2012 v 10:42

Mony, nesmutni, kdovi co doktor v noci delal, co vcera snedl atd atd....... Pokud Mony jenom spinis, je to nervak, ale nemusi to absolutne nic znamenat. Hlavne by jsi mela polehavat, ikdyz vim, ze se to asi lehce rika pri 3 detech. Drzim pesti kocko, nesmutni, bude vsechno vporadku!!!

Autor: Lenka.es   13.11.2012 v 10:45

Kajusko, ja taky, jelikoz ani nevim , kde mam zacit, tak se do toho zatim ani nezenu ;). No a prave jsem prozivala obdobi, ze jsem ani nevedela, ze jsem tehotna, je to takovy zvlastni pocit, mel by  tam byt, ale vubec ti to nepripadne ;). Od vcerejska citim takovy tvrdsi brisko a mnohem vetsi.. Asi rosteme ;D!!! Uz se nemuzu dockat, az bude Manuelek kopat ;D!!!!

Autor: Monika4   13.11.2012 v 11:02

Lenkaes já vím sama že se nedá nic jiného dělat jen pořád čekám že někdo řekne že přeci jen jde udělat víc než jen ležet a čekat:-( jsem na sebe svoje tělo naštvaná že neumí víc než jen čekat jsou to blbosti vím to nedá se nic dělat ale já bych chtěla něco udělat aby už to bylo dobré nečinnost mě ničí. Ještěže mám Prokůpka doma hrajem si na "pocilauty" :-) (policajty) teda on spíš jezdí tu s autama a huláká "pocilaute pocilauteee"

Autor: Lenka.es   13.11.2012 v 11:06

Mony, tomu verim, malej je miloun  chacha ;D!!!!Mozna je dobre, ze jsi s nim, alespon taky prijdes na jiny myslenky,vis. Bohuzel zadna nevime, jestli bude vse v poradku a jestli vse bude probihat tak jak ma. Drz se a nezoufej, za chvili budeme mit pupiky a budeme se ladovat cukrovim a kapren ;)....Kdyz 3 deti byli v pradku, to jedno navic bude taky ;).

Autor: Lenka.es   13.11.2012 v 11:07

Lilypie Maternity tickers

Autor: Monika4   13.11.2012 v 11:12

Lenkoes kapra si odpustím:-) jinak už se těším na Vánoce to už bude určo fajn a děti budou nadšené a pupky kopat:-)

Coapk si nám to sem dala?

Autor: Lenka.es   13.11.2012 v 11:43

To byl pokus o to dat si tam ten obrazek, co maji maminky na jinych diskuzich... Takovy metr a na nem tydny a pak to miminko je velky podle doby tehotenstvi, ale jelikoz jsem trochu kopyto, tak se mi to nepovedlo.

13.11.2012 v 11:50

Musíš to tam dát jako obrázek s tím "img"... ty metříky mají víc možností, jak to tam dát, tak to zkus znova, určitě se Ti to povede. Já jsem s tím taky bojovala, ale jako obrázek se to povedlo Wink

Autor: Terka   13.11.2012 v 12:13

Moni, všechno dobře dopadne, neboj! Wink  Moje kamarádka špinila až do porodu - vždycky jakoby v době, kdy by měla normální menses...pak zas měla tři, čtyři týdny klid... No, nic jí na to nedali, jen chodila častěji do nemocnice na kontroly, aby jí potvrdili,, že je to v pořádku. No byla na nervy celý těhotenství z toho, ale malej je v pořádku a donošenej... Drž se, odpočívej, máš doma podporu v podobě krásných dalších dětí, to zvládnete všici dokupyWink 

Autor: Zuzka81   13.11.2012 v 12:50

Pěkný den holky. Chvilku to vždycky dá, že se pročtu tím, co přibylo Cool.

Moni moc na tebe myslim a přeju at už máš klid. 

S těma nákupama jsem tady asi uplnej rekordman. Nemám vubec nic. Absolutně. Zatim mě to fakt vůbec nebere. Začnu až po novém roce. Ani na sebe jsem si nic těhot. nekoupila. Vše obleču. O víkendu jsem si zkoušela podprsenku, protože z mojich asi 12-ti už se narvu jen do dvou a je to svěrací kazajka. Jak jsi psala Zori, pořád to roste. Myslela jsem, že už bude klid? Normálně mám 75 c-d jak kdy a ted jsem si zkoušela 75 e a jelikož mi to bylo akorát, spiš také těsné, byla jsem zoufalá. Nevim co si mám koupit za číslo, když se to pořád zvětšujeFrown. Už bych moc chtěla aby se to zastavilo. Už nosíte ty těhotenské kalhoty s pásem? 

Kdyby jste někdo naplánoval setkání, moc ráda se přidám.

Přemýšlela jsem, že si předělám to jméno, ale jak psala Ivča pak by jsme v tom my stálice měly guLaughingláš

1 ... 195 196 197 ... 3261
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.