Termín porodu květen 2013
Autor: Monika4 13.11.2012 v 13:14
Terko a byla asi doma co ta kamarádka? To mě asi děsí nejvíc být celých pět měsíců doma
to mi bude hrabat a pak zase s mimčem:-o ale s tím budu aspoň chodit ven na procházky a bude to veselejší.
Zuzko já taky nic nekoupila jen mi to vozí švagrové jak jim odrůstají děti:-)taky se stále do všeho vejdu dnes jsem se vážila a stále ani deko navíc spíš naopak.
Autor: *hermína 13.11.2012 v 13:19
Ahoj holky,
koukám, že probíráte nákupy, já jsem na tom stejně jako Zuzka, ještě nemám nic, přijde mi to brzo, ale zítra jdu k doktorovi, tak jsem prckovi slíbila, že jestli vše bude ok (čekáme výsledky screeningu), tak koupím první body
a pak zase asi nic..těhotenské oblečení zatím nemám, ale brzo objednám kalhoty, z těch co mám už mi jsou jen jedny tak aby netlačili, jinak už rozepínám knoflík, tak ať má prcek pohodlí.
Dopoledne jsem tu měla kamarádku s dcerkou, malý budou v dubnu dva, tak kamarádka řikala, že jestli to bude holčička, tak máme komplet výbavičku
, je jasný, že taky budeme něco kupovat, ale vzhĺedem k tomu, že prcek rychle poroste, tak toho kupovat moc nemá asi smysl.
Teď jsem ukázkově poobědvala (smažák, hranolky
) a za chvíli půjdu dělat roštěnou k večeři a zatím jdu něco uklízet, tak se držte a pohlaďte ty naše bříška
Autor: Monika4 13.11.2012 v 13:29
Já se dopuju železem v přírodní formě ( dnes játra) když ho teď ztrácím tím špiněním a už te´d mám nižší hladinu hemoglobinu a bude mi zase na konci hrozit transfuze. U Prokopa mi jí taky chtěli dávat ale byli jsme rychlejší a pak už si nevzpomněli:-) tak doufám že to takhle dopadne i teď.Moje tělo je na nízký hemoglobin zvyklé a konec:-)
Hermi malá musela být kouzelná v tomhle věku jsou to malé opičky a houbičky zároveň:-)
Autor: Lenka.es 13.11.2012 v 13:30
Hermi, jaky vysledky screeningu?? V kolikatym tt jsi???
Marti : Me s eprave libil ten obrazek, co ma Kesi, s tim metrikem a na nem to miminko v pozici tydne v kterym se nachazis. Ale dik za informaci, pokud ten druhy nepujde, tak si dam ten stejny, jako ma Tvuj Jiricek ;). Uz se Ti to blizi. Je to prvni?
Autor: Lenka.es 13.11.2012 v 13:33
Je jatra a smazak, mnam.... Jsem strasne nenasytna.... Jen myslim na to zradlo ;D!!!! Az prijedu do cech do budou hody, uz se nemuzu dockat ( v zivote jsem nemela takovy hlady a chute k jidlu ;)!!!!
Autor: *hermína 13.11.2012 v 13:37
Mončo jak řikám, bude to v pohodě
.
Malá byla super, oblíbila si naší dřevěnou žirafu a pořád jí krmila, dávala spát...začíná pěkně mluvit, no prostě prdelka
.
Leni ve čtvrtek začínám 15.týden, na screeningu-utz jsem byla ve 13. týdnu, ale doktorka mi dala jen výsledky do ruky, ale nic mi k tomu neřekla, oba výsledky jak z krve, tak z utz beru zítra ke gynekologovi s tím, že mi to přetlumočí, doktorka na utz mi jen řekla, že prcek je v pořádku a screening je nagativní s tím, že víc mi vysvětlí můj doktor.
Taky tady proletělo něco o srazu, holky já jsem pro 
Autor: Monika4 13.11.2012 v 13:52
Ty jo sraz? v to jsem ani nedoufala:-) no ten by byl fajn s pukama by byla zábava:-)
Hermi ordinuji si klid a pohodu a nemyslet na nic zlého občas se ale neubráním ale za chvilku budou děti doma a budu mít o radost postaráno:-)
Autor: *hermína 13.11.2012 v 13:58
Tak se mi to líbí
, klídek a pohoda. Veřim prckové tě zaměstnají, tak ať ti to odpoledne hezky a v pohodě uteče.
Taky myslim, že by to bylo fajn, klidně bych přijela do Prahy...ale záleží na ostatních a Lenku můžeme mít třeba na Skypu 
Autor: Monika4 13.11.2012 v 14:05
No nebo se sejdou Pražandy a Moravandy zvlášť ve stejný den a pak si polšem fotky:-) ale je fakt že dohromady by to bylo asi lepší a zábavnější a Vánoční trhy v Praze jsou krásné jen je tam děsně narváno ale s pupkama se prorvem všude:-)
Autor: Monika4 13.11.2012 v 14:08
Jo ještě k Prokůpkovi je sice skoro bez teploty ale objevuje se nám virážka takže zítra si uděláme výlet k Mudr. čekala jsem jak se to vyvrbí dle mě šestá dětská nemoc nebo herpetická angína do krku mu pořádně nevidím no to si užej naštěstí ho ten krk evidentně nebolí takže dlabe a pije normálně. Holky tyhle nemoci jsou na mateřství to nejhorší.
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55