Termín porodu květen 2013
Autor: Katka81 13.11.2012 v 14:21
Markéto z Vyškova a kolegyně, psala jsem ti včera proto, že mě překvapuje, že jsem tě tady ještě nikdy neviděla něco napsat (a omluv mě, jestli se pletu) a najednou zničehonic od tebe přijde zpráva, abychom se uváděly s místem bydliště a věkem……nechápu důvod, děláš si snad z těch našich „povídání“ zápisky nebo satitstiky? 

Buď na něco zareaguješ nebo ne, hm? Bude prima, když se zapojíš do našich diskuzí a k tomu nebudeš potřebovat naše místa bydliště a věk, věř mi
Jak už psaly holky, my skalní se vyznáme a nejsou třeba takový dodatky....do toho se taky dostanete, uvidíš
A vítejte mezi námi.
Autor: Katka81 13.11.2012 v 14:23
Holky, tak mám za sebou kontrolní UZV a je to všechno v pořádku!!! Huráááá....hrozná úleva!
Riziko Down syndromu je 1 : 64 000!!! Tak jsem opravdu klidná, i když vzhledem k věku je to 1:760, ale pan doktor mě ujistil, že takovýto rozdíl opravdu znamená mizivé riziko
Juchů! Spadl mi kámen ze srdce, už jsem objednaná na genetiku 11.12.
Autor: Katka81 13.11.2012 v 14:24
Holky, ještě jsem nečetla všechno od včera, ale Zori, určitě se můžem sejít osobně, mohlo by to být fajn......to "skalní" jádro
Autor: Zuzka81 13.11.2012 v 14:35
[229812] dobře Káto
Autor: Katka81 13.11.2012 v 14:41
No Zuzi, fakt veliká úleva! Jsem hrozně ráda, měla jsem celkem obavy...jsem trochu plašan
Jinak holky, já jsem si už včera cestou od zubaře koupila krásný kalhoty s těhu páskem, prostě mi úžasně sedly a nejsou "pytlovitý"
a to jsem taky hodně pověrčivá a nechci moc nakupovat dopředu, jenže kalhoty jsou třeba, když už tlačí ty původní
A asi začnem kvůli zvýšení DPH kupovat taky nějaký plínky (schválně asi více značek) v akcích, protože pak to bude asi s cenama mazec....ale jak holky psaly, myslím Zori, nemůžem vědět, jak bude mimi velký/malý a jaký mu budou sedět, takže nebudem kupovat žádný kvanta, ale jen tak pro pocit, že už něco máme
Autor: Zuzka81 13.11.2012 v 14:48
Tak jsem ted holky koukala na nějaké stránky těhot. oblečení a musim říct, že dost hrůza!
Oni si myslí, že je nám 50?????? Totál katastrofa! Myslím, že asi většina z nás chce pořád vypadat dobře / nebo ne?/ a nikomu kdo se tím živí, to asi ještě nedošlo. Je to zvláštní, kolik žen je alespon jednou, dvakrát těhotných a v dnešní době se tady prodávají takové šílené věci! Cílová skupina je dost velká, takže kdyby jsem ny trh někdo přišel s pěknou a vkusnou těhot. modou, bude to určitě super tah. To co jsem viděla já je opravdu hrůza! Nebo máte někdo lepší zkušenost? Pokud ano, napište prosím kde. Budu moc ráda. Díky
13.11.2012 v 14:51
http://www.bonprix.cz/bc/offer.htm?cat=1.10.779.1.3.1.&pr=135255 já si objednala tyhle kalhoty a jsou super. Určitě nevypadají jako oblečení pro 50-tnice
Akorát jim trvalo asi 2 týdny, než to došlo, ale to je to nejmenší. I cena je skvělá, určitě oproti tomu, co jsem viděla v kamenných obchodech (těhu kalhoty tak 1100,-).
Autor: zoriazz 13.11.2012 v 15:01
Kačko, sraz by byl super, koukám, že se moje myšlénka pěkně vyvíjí :-) tak uvidíme ;-) kočendy! Gratuluju k super výsledkům, já přesné nevím (poslali je k mému dr a tam jdu za týden), ale jsme taky ok :-))
Zuzi, já mám projitý www.next.co.uk - můžeš se tam zaregistrovat a mít i ceny v Kč, posílají to do česka, měli jsme obj. 2,5tis a žádné poštovné.. mám vybrané kalhoty, tričenka a svetříky a přijde mi to fajn, já miluju NEXT totiž :-)) takže to se mnou bude asi trošku jednodušší, hihi :-) Hlavně ty rifle jsou parádní, že mají i ty s gumkama v kapsách a jinak vypadají normálně. A jinak mě nákupy vůbec neberou, ale ty pidi panenkovský věcičky jsou rozkošný (a já teda čekám, jestli holka nebo kluk, hihi, ale prý se na genetice v Olomouci nepletou, i když říkají, že to není 100%. jsem pořád tak zvědavá!) 
Moni, teď jsem někde četla, v čem je železo, a zase jsem to super zapomněla :-D není mi blbě, ale zapomínám a jsem nešikovná, hihihi :-) drž se, moc a moc na Tebe myslím! Ať je Prokůpek brzičko zase jako rybička! Ještě si vzpomínám, jak nám mamka říkala, že chce být nemocná místo nás! 
Holky, byla jsem za sestřenkou, má TP 17.12., je droboučká a na to, že má za měsíc rodit, má malinkaté bříšečko. Má těhu cukrovku a říkala, že jí stoupá cukr po bramborách, ale zákusky jí nevadí :-D tak jsem jí řekla i o našem TP, dneska jakoby to bříško zacouvalo, takže to na mě pořád není nějak vidět (ale prsa jsou o dost napřed
). Bylo plno radosti, jsme teď v rodině těhotné 4 a to jsme malinkatá rodina :-))
Nic, kávička s kamarádkou volá - smějte se ;-)
Autor: zoriazz 13.11.2012 v 15:04
http://www.newlook.com/shop/maternity/view-all-maternity_1920039?pageSize=100&icSort= něco málo anglický newlook - líbí se mi tam ty červené šaty, ale ty v zimě holt neunosíme :D aspoň nebudem mít šílený otoky, holky :-) aspoň pro inspiraci o fajn těhu věcech ;-) s nádechem angl. stylu
Autor: Zuzka81 13.11.2012 v 15:09
Martinko děkuji, ale mě se tohle prostě nelibí
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55