Termín porodu květen 2013
Autor: Zuzka81 13.11.2012 v 15:25
Next dobrý, ale přijde mi to usedlé. A navíc jsem od tam tud měla 2x rifle a myslí, že používají nekvalitní material. Na prvních se udělali jako-by očka za chliličku nošeni a ty druhé mám pořád ve skříni. Měla jsem je 2x. Vůbec nedrží tvar. Vytahávají se kolena. Byla jsem moc zklamaná. Oboje dražší. Pokud by to bylo ok, neřeknu půl slova, ale . . .
Leni snad všechny ty šaty jsou tam krásné. Škoda, že je asi moc neunosíme.
Autor: Petra 13.11.2012 v 15:41
holky, moc, moc děkuji za odpovědi ;-) dneska nebo zítra udělám ještě jeden testík, a zítra chci volat dr a domluvit se na první vyšetření a potvrzení těhu ;-) až to bude jisté, tak založím těhulky červenec 2013 - ještě tu nikdo asi zatím není ;-) Zuzka - šaty s TP v květnu asi neunosíte, ale lepší než červenec, jak to čeká mě - mám z těch veder hrůzu už teď v listopadu :-D jinak malou mám narozenou 13.5....a to je super období ;-) dá se s kočárkem někde posedět, ven můžete už s malinkým miminečkem, nejsou vedra, a nic ;-)
Autor: Monika4 13.11.2012 v 15:48
Teda holky vy mi dáváte s těma oblečkama pro těhu Zori moc hezké:-) ty halenky super. Já mám jen džíny do pasu s takovou tou napínací látkou přes bříško a trička moc neřeším mám pár tunik co ses do nich vejdu i těhu a něco mi zůstalo po švagřicích takže max šatečky na ten Květen:-)
Petro července se neboj já rodila vždycky až po létě a vedra mi nevadila:-) ale už se těším jak v červnu vyrazíme s mini mimi ven:-)
Autor: Terka 13.11.2012 v 15:50
Moni, ta kamarádka byla doma...a byla fakt z toho uplně špatná. Doktoři jí prostě na to neměli co říct, když kontroly byly v pořádku. Bála se moc. Jako někomu to těhotenství prostě klidu nedopřeje :-( Věřím, že se to u tebe brzy srovná a že na tebe už žádný zlý bacil nepřeskočí. Prokůpek šmudla, ať je taky brzy fit - ty nemoci jsou šílený noo.
A k té módě holky - mám už jednu sukni s tím pásem na bříško a jedny rifle a jedny manšestráky. Dnes jsem si objednala 2x těhotenský silný silonky na zimu ve dvou barvách, dvoje těhu-legíny a s kozačkama a pár normálníma sukněma co mám, to snad přežiju i v zimě (manža mě vozí do práce i z práce, máme to oba při cestě) Sukně jde super vyhrnout podle potřeby - jednou výš, jednou níž... a doufám, že takhle to bude stačit na celou dobu. Nějaký ty normální kalhoty mi snad ještě chvíli budou, ono to uteče jak voda...
Holky, víte už některá 100% co čekáte? Přeci jen - Zuzik81 se nebude zlobit, ale ultrazvuk je ultrazvuk
Autor: Zuzka81 13.11.2012 v 15:57
Terez já se určitě zlobit nebudu
. Jsem moc zvědavá co vám budou říkat doktoři. Je klidně možné, že to bude něco jiného a alespon budete vědět, že na ten váš momentální termín rodit nebudete.
Moni myslím, že by jsi fakt měla už zůstat doma. Nepřemýšlíš o tom?
Autor: *hermína 13.11.2012 v 15:58
Koukám, že řešíte těhotenské oblečení, mě se celkem líbí tyhle stránky, jsou tam i sady za docela rozumný ceny, tak to asi zkusim, v kamenných obchodech jsem zatim na nic kloudnýho nenarazila
http://betterfly.mimishop.cz/detail.php?zbozi=3827690
Autor: Zuzka81 13.11.2012 v 16:04
Tery a s tím oblečením, že už toho máš docela dost, vid? Já bych totiž ani nevěděla, jakou si mám koupit velikost, když mám pořád stejnou
. Přítel mi chce pořád něco kupovat a já říkám, že je asi čas, protože jsem v tomhle novic a vubec nevim, jestli se bude zvětšovat jen bříško, nebo vše. Tohle je pro mě docela neznámá
. Sestra rodila také v květnu, ale u mě je vše jinak. Jak s postavou, tak s průběhem
Autor: Monika4 13.11.2012 v 16:07
Hermi na ty sady jsem koukala už dřív jsou moc hezké a fakt laciné:-)
Zuzko přemýšlím když jsem dnes volala manželovi co říkal doktor hned se ptal jestli mi dá neschopenku zatím jsem na OČR tenhle týden ale jestli se to nezlepší půjdu na PN i šéfová mi říkala ať jsem klidně doma nedá se holt nic dělat.Sama se zrovna pokouší o mimi takže na mě dohlíží.
terko toho se děsím že všechno bude vlastně ok a já stejně nebudu moct nic:-( ať je to v pořádku a já si to můžu užívat.
Autor: Zuzka81 13.11.2012 v 16:10
Hermí ceny dobré, ale myslim, že to bude na styl vietnam
Autor: Monika4 13.11.2012 v 16:10
Danielka má tenhle víkend dva závody opět další víkend taky a já bych tak ráda chodila s ní a mohla jí podporovat. Tolik jí ta atletika baví a když nebude moct manžel sama jet nemůže:-(
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55