Termín porodu květen 2013
Autor: Zuzka81 13.11.2012 v 16:14
Moni hlavně aby bylo vše v pořádku. Napujčuješ si kdyžtak knížky, filmy atd.. Vím, že to bude pro tebe šok ležet doma, ale alespon to zkus. Myslím, že by jsi ani malého už nosit neměla. Neboj, on to pochpí i když je malinkej
Autor: Monika4 13.11.2012 v 16:24
Já už ho skoro nenosím venku běhá sám už rok jen když je to dlouhé tak si ho vezmu nebo když vidím že je fakt unavený ale teď mi to už manžel ani nedovolí. Když jsme mu naposled říkali že ho nemůžu tahat protože by bylo miminko nemocné pronesl"miminko tam nemusí být" :-) ale ono mu to dojde až mi povyroste břicho ale jak není stále nic vidět je to pro něj trochu složitý.
Autor: Lenka.es 13.11.2012 v 17:14
Holky, pokud naplanujete sraz i v praze kolem vanoc, tak se budu snazit ,,privalit,, ;D!!! Budu v CR od 13.12.
JInak Zuzi mas pravdu s tou tehotenskou modou, no des a hruza. Ja preferuji hledani obleceni v normalnich obchodech. Napr saty s dlouhymi rukavy, uple a nabrane pres brisko, svetriky satove.... V Zare, Mangu je spousta takovych veci a za dobrou cenu...
Novy maminky s terminem kvetnatek 2013, vitam vas moc!!! Prave jsem si cetla diskuzi, ve ktere maminka nevi, kdo je otec ditete, ci manzel, ktereho miluje nebo nejaky nahodny pocestny ( zajimave )...
Autor: Zuzka81 13.11.2012 v 17:39
A kde jsi to četla Leni? Věřím, že se to občas stává a pár tatínků co vychovává dítě není pokrevní otec aniž by to věděl. Každopádně já bych se z toho asi za dobu těhot. zbláznila. Musí to být šílené psycho, čí dítě teda je a komu bude nebo nebude podobné. Nebo ješte huře, že to během života praskne a je totál průser. Paní teda nezávidim. Hrozná představa
Autor: Iva 13.11.2012 v 17:55
Ahojky holky. Vy mi tedy dáváte,tolik novým stránek na diskuzi. Právě jsem dorazila domu. Dnes jsem měla dlouhý den. Po vyučování jsme měly 2 porady, to můžou mít fakt jenom učitelé dvě porady po sobě. No hlava mě bolí stále, už méně, už jsem vypila 3 litry tekutin. Teď si udělám palačinky a čajík s medem a citronem, vím, že bych měla jíst něco zdravějšího, ale mám na to chuť a jsem totálně bez energie.
Včera po odběrech jsem byla v HM a líbily se mi tam jedny kalhoty, měli je jen ve velikosti 36, což mi bylo úplně akorát, ale raději bych přecejenom 38. Byly to spíše takové společenštější (musím mít něco na rodičáky, na maturáky atd.). ALe v neděli jedu do čb do kina, tak se kouknu v druhém obchodě HM zda je tam nemají v 38. Jinak triček a svetříků mám zatím dost, do kterých se vejdu. A od známé mám na zimu pletené šatičky. Takže moc věcí neplánuji zatím nakoupit.
Tak a ještě k nákupům pro mimčo. Já jsem zatím osobně nekoupila nic. Jen se poohlížím po kočárcích. Od známých budeme mít postýlku. A od mé bývalé třídy jsem dostala pár drobností, které mě moooc potěšily. A sestra koupila mimču k Vánocům bodyčko, ponožtičky a ještě pár věcí, prý sice ještě na světě není, ale na Vánoce už v bříšku vnímat bude
. Jinak se poohlížíme po akcích na plínky. Nějaké koupíme, ale ne žádné velké množství.
Tak jsem se opět rozepsala, ale musela jsem to ze sebe vychrlit.
Autor: Iva 13.11.2012 v 17:57
A jinak Mončo, šetři se. Moc na tebe myslím. Dopadne to dobře, uvidíš. Všechny musíme tak trochu doufat. Já to beru po květnové revizi tak trochu jako zázrak a ještě větší to bude zázrak až ho budu mít v náruči a věřím, že se tam dopracujeme.
Autor: zoriazz 13.11.2012 v 18:27
Zuzi, dotaz na Tebe - o kolik se bude lišit TP, když to bude něco jiného, než říkáš? Jestli já mám podle UTZ holčičku a podle Tebe kluka a o 14 dní dřív, tak když je tam přeci jen malá kočička, tak bude třeba o 14 dní později? nebo jen týden? Zajímá mě to, protože bych moc ráda měla holčičku ještě v býku ;-) nebo případně toho kluka :-D no a pokud to bude blíženec, tak to bude blázinec :D
Autor: *hermína 13.11.2012 v 18:37
Zuzka81, záleží co od toho oblečení očekáváš a hlavně za jakou cenu
, já tohle zkusím už jsem vyhodila peníze i za jiný věci a tohle se mi líbí, takže tak.
Mončo ty budeš v pořádku a basta ju
.
Zítra jdu na kontrolu, tak mi pls držte palečky, hezký večer
Autor: Monika4 13.11.2012 v 18:52
Hermi palce samo držím všechny i na nohou:-) teď můžu když jsem doma aspoň k něčemu je to dobré.jinak byla jsem se aspoň projít s pejskem abych se nadýchala pražského vzdoušku:-) ale jen deset minutek tak to nám určitě nic neudělá:-)
Zítra jedu s malým radši k doktorce aby mi vyloučila tu angínu tu bych fakt chytit nepotřebovala.
Autor: Dita 13.11.2012 v 19:33
Holkýýý,vy jste hrozné vochechule s tím psaním,já to fakt nezvládám:-D teď se mi roztrhl pytel s návštěvama, takže jsem společensky unavená a teď jste mě nahlodaly s akce plíny a já už dva dny řeším, jestli půjdu do látkových nebo jednorázových..jak jste na tom vy? U mě to vypadá půl na půl, doma látkový a jinak jednorázovky, když někam pojedeme. Ještě jsem ve fázi rozhodování:-) Zuzi představ si dnes jsem byla u paní doktorky a není to ještě jistý,ale vypadá to na HOLČIČKU:-)) tak všichni mě utvrzovali v klukovi,až se mi moje intuice zlomila a já si přestala být jistá a teď mám zase ten pocit,co na začátku těhu,že je to holka. Dneska byl/a užasná/ý. Doktorka to komentovala slovy" jééé, ona na vás mává,né ona tam tancuje (měla obě ruce na hlavou,koukala na nás a tančila), to budete mít nějakou tanečnici nebo tanečníka." Tak jsem ji řekl,že já od 5ti let tancuju a budoucí tatínek je profesionální tanečník:-D takže geny už se začínají projevovat:-) no bylo to krásné.
Moni, strašně mě to mrzí, že máš zase trápení, drž se, buď silná a odpočívej, jak jen to jde! Myslím na Tebe.
Dnes jsem si koupila takový těhotenský top Carriwell, je super. Pohodlný, drží mi krásně prsa a zpevňuje záda a bříško je pěkně v teple. DOporučuji. Teda byla jsem dost překvapená,že s čísla S jsem musela sáhnout po L :-O, ale tak musím si zvykat.
Jo a Leni,rozšiřuju se, mizí mi pas,ale váhově jsem zase klesla, tak to není taková hrůza, mám 3kg váhový přírůstek. Cvičím s videem na www.fithall.cz a poslední cvičení jógy mi nebylo příjemné:-/ tak asi zkusím stíhat cvičení v Olomouci v bazéně, to by mohlo být fajn..
Mějte se moc krásně bříškáči, nové maminy vítám a užívejte si to krásné období, já začínám být aktivnější a moooc spokojená:-) ahojkýýý
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55