Termín porodu květen 2013
Autor: Dita 13.11.2012 v 19:34
http://www.carriwell.cz/podprsenky/tehotensky-bezesvy-podpurny-top-c-1000
tip na topík
Autor: Dannika 13.11.2012 v 19:37
Ahojte holčiny, dlouho jsem tu nebyla.. než jsem stihla přehltat všechny příspěvky...vidím,že už nakupujete..no já už také po něčem na sebe koukám, ale kde nic tu nic a když něco, tak je to tedy odvaz! Na mimi zatím nic kupovat nebudeme..spíš až př.rok..
Jinak hlásím, u nás vše s mimoušem dobrý..1trim..byl náročný, ale už je dobře..Pan Dr. už nám řekl, že mímo bude kluk jako buk..na 70%, tak to bude asi pravda
ale prý mám nízko položenou placentu..mám se šetřit, tak snad se to časem srovná..ale všechny testy dopadly dobře,tak jsme rádi. Všechny mamče zdravím..Moni, drž se..ať je brzy lépe..určitě bude vše dobrý!
Autor: Marcela, Vyškov, 30 roků 13.11.2012 v 19:59
[229812]
Pro Katka81,
tak teď jsi mě rozesmála 

.....vidíš, vidíš, jako první Ti připadlo divný a zbytečný psát víc údajů o píšících nastávajících maminkách a nakonec mi napíšeš Markéto z Vyškova a já jsem Marcela 

, ale to neva....
Fakt je ten, že číst tisíce příspěvků, to je docela záhul, to musíte uznat
a pak se v tom vyznat
, nicméně se obě dvě s mou kolegyní zaregistujem a udivíme, zda to bude lepší...... Jo a kvůli statistice to není, jen jsme si tak říkaly, že pro nové nastávající maminky a přispěvovatelky by bylo jednodušší se v tom vyznat 
Pááá holky 
Autor: Iva 13.11.2012 v 21:08
Ahojky, tak vám holky hlásím, že jsem právě upila dvoudenní bolest hlavy, ale 3,5litru vody. A za chvilku půjdu asi spinkat. Ať se dám do kupy. Mějte se moc krásně, dobrou noc. Odpočiňte si.
Autor: Janča D. 13.11.2012 v 21:12
ahoj děvčata, tak včera jsme vyjeli s manželem na nákupy a koupili jsme už nějaké plíny...čekám první mimčo...ale co jsem takhle obvolávala známí, tak všichni kupují pampers, ptž prý hugges protečou, takže jsme dali na rady zkušených:))...
Melissa: také uvažujeme na látkovými plenkami, ale jsem furt na váškách...z okolí, to používá, akorád jedna kamarádka, jinak všichno jednorázovky..tak nevim...každopádně se určitě na tom ušetří u prvního mimča tak 10 000 - 15 000....tak stále zvažujeme...právě že bych taky používala doma látkové a když by jsme někam šli tak jednorázovky, taky jsem na váškách...mno uvidííme..
Moni: opatruj se a odpočívej...já jsem doma a každopádně se nenudim...ted teda vstávám dlouho, dnes se mi podařilo vstát v půl 10...ale zase si říkám, že si to musim užít, pak až bude mimčo, tak to nebudu tkhle vyspávat:))....manžílek se pustil do malování chodby, wc, koupelny..takže mám o zábavu postaráno:)
dnes jsem byla na ORL..mám problémy s nosem stále ucpany a tak...dnes jsem zašla k jinému dokorovi a hned mi řekl, že mám polypy...dá se to odstranit jenom chirurgicky..ted jelikož jsem těhotná, tak to musim vydžet...je to nepříjemné, že třeba nic necítím, musim dýchat pusou...takže nikomu bych to nepřála..byla jsem docela naštvaná, ptž už to mám rok, a až tato dokrtorka mi řekla co mi je,....tam ten doktor to furt sváděl to na alergii...mám nějaký stříkatka do nosu, tak snad lépe:))
já co jsem koukala, v kam. obchodech, tak těhu. věci měli docela drahé a néé moc hezké...a přes net se to bojim objednat, jako rifle...že netrefim velikost...trička, mikči mi jsou...tak uvidííme, jak to bude:))
mějte se krásně papáá...
Autor: zoriazz 13.11.2012 v 21:28
Janči, mě zase říkala kamarádka, co dělá v Podolí s mimuškama, že pampers šíleně škrtí, a že by je dítěti nedala ani zadarmo.. tak si vyber.. proto já teď nic kupovat nebudu a pak vyzkoušíme, co nám sedne :-))
Autor: Katka81 13.11.2012 v 22:05
[230017]
Jooo? To ani nevím a ještě se mi to nestalo, abych se sekla ve jménu tady.........
Tak teď jsem se zase pobavila já Marcelo
už radši nebudu psát do diskuze z práce......ne, ale je to tím, žes tu byla zatím jen dvakrát. Tedy omluva za přejmenování
Autor: Janča D. 13.11.2012 v 22:05
zorriazz: mno vidíš co člověk to jiný názor...už jsme jich pár koupili, tak doufám, že bude vše ok...
Autor: Katka81 13.11.2012 v 22:08
Jinak reakce na těhotenské oblečení.....taky jsem se při pohledu na stránky s těhu oblečením včera dost zděsila....usedlé, neforemné a pytlovité skoro všechno
Tak jsem fakt šťastná, že jsem našla kalhoty, co mi opravdu sedly a jsou dost dlouhé...což u mě je někdy problém s mýma 177cm
takže hledat a nevzdávat to
Moc se mi líbí ty těhu džíny z Nextu, jsou fakt super...asi do nich půjdu. Díky za tip Zori!
Ivi, super, že ti bolest hlavy ustoupila. Budu držet palce na tu tvojí další kontrolu!
Moni, drž se a hlavně opravdu odpočívej a šetři se, jak jen to půjde! Držím palce i Prokůpkovi!
Autor: Lenka.es 13.11.2012 v 22:38
Opravdu to jsou pytle jak na brambory.
Janca D : Tak to s tebou opravdu soucitim. Ja mam s nosikem taky problemy, ale dr. mi bez prohlizeni rekl, ze to je tou zvysenou hladinou progesteronu a ze si mam do nej splichat morskou vodu ve spreji ;) Mozna mi narostou blany a vsechno, ale nos je suchej porad. Jinak v noci mi piska, je to u nas v loznici jak ve zverimexu ;D. Driv jsem spala bez polstare a ted spim se dvema a jeste i musim mazat tygri masticky do nosu atd.... No opravdu zabava...
Taky premyslim, ze koupim fetalni doppler, abychom mohli poslouchat po vecerech srdicko ;). 26.11. mam kontrolu a zeptam se na nej a pak vam holky reknu. Na internetu prodavaji pristroje od 45 E nahoru, ale chci se nejdriv poradit.
Zitra zaciname 16 tt ;). Uz ho chci citit ;)!!!!!!!
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55