Termín porodu květen 2013

Autor: Lenka.es   13.11.2012 v 22:41

Melis, tak jsem se divala na tu tvou stranku a ten bezesvy top by se mi libil na zimu ;), aby me neofooooklo, jak rikala moje babicka ;)

Autor: Iva   14.11.2012 v 06:02

Ahojky holky, mě kamarádky, které mají malé děti doporučovaly pampers. Tak uvidíme. Ale chce to asi vyzkoušet a pak se uvidí.

Jinak včerejší porada fakt mazec. Ministerstvo školství jaksi zapomnělo poslat na základní platy učitelů na prosinec(za listopad) a leden (za prosinec). O odměnách a osobních příplatcích si můžeme jen tiše nechat zdát. Takže se shání peníze, kde se dají. No ještě, že půjdu brzy na mateřskou. s naším školstvím to jde opravdu do .......

Jinak nakonec v sobotu pojedu do kina do ČB, tak se po nějakém oblečení podívám. Už se těším. Hezký den holky. 

Autor: Terka   14.11.2012 v 08:21

Já toho těhotenskýho oblečení právě vůbec moc nemám Zuzi81, jen jedny rifle a sukni s tím pásem, ostatní věci kalhoty a sukně mám normální, co nosím teď - ale protože mají celkem nízko pas, tak je myslím krásně unosim i v těhu - vezmu si přes to jen ten břišní pás - co se prodává zvlášť a bude to. Pak ještě mám ty legíny a silonky objednaný s tím vysokým pupíkem a zkusím to všechno už jen zvládnout se standartníma věcima co mám. Kupuju si všechno normální - jen s elastanem. Zatím mi přijde, že mi jde všechno jen do bříška, což by bylo fajn Wink  Ty těhotenský věci jsou totiž opravdu většinou fakt neforemný a divný, takový jak na starý báby - a to já neci Wink  Já už se tak těším na další kontrolu - jdu 28.11. - snad se nám ukáže, jestli to bude holčička nebo kluk.

Autor: Petra   14.11.2012 v 09:12

holky, já našla ještě tyhle stránky oblečení pro těhulky - i ceny mají vcelku příznivý http://www.mamitati.cz/moda-pro-maminky/

a jinak ty betterfly jsou taky super - hnedka jsem si napsala adresku, a až bude oblečení potřeba, určitě tam nakoupím ;-)

Autor: Dasha   14.11.2012 v 09:18

Ahoj holky, řešíte tu oblečení - já si už musela koupit kalhoty, jelikož mé větší bokové rifle už jsem musela rozepínat včetně zipu :-) v HM jsem koupila jedny těh.kalhoty za 800,- a punčocháče a ještě jsem tam našla obyčejné těhu triko s dlouhým rukávem, hodně dlouhé, jednobarevné za 250,- Kč. Takže já už nosím aspoň tyto věci, dnes jdu ke kamarádce a snad budu mít další kalhoty a sukně :-). Jinak ty stránky, co sem dávala Petra - mamitati.cz jsou fajn - tam jsem se dívala na svetry za bezva ceny.

Autor: Gabča   14.11.2012 v 09:33

Dobré ráno maminy a bříška ;), tak koukám, že jste se opět činily ;) já teď řeším věci ohledně mateřské. Jsem student, sice jsem měla brigádku, nebo i teď mám, ale nějak se ve věcech mateřské moc neorientuji. Jak to je, nebo tak. Těch  220 000 Kč, co má každá mamina a je na ní, jak si je využije, nebo takhle, spíš na jak dlouho ...a to se počítá ode dne porodu, nebo prvního půl roku, kdybych byla někde zaměstnaná se to dá vypočítat z toho? Jsem fakt v tomhle celkem v pasti ...

Autor: Teres,1982   14.11.2012 v 09:50

Díky zy přivítání Alenass, přesně tak, moje začátky byly krušné. Spíš ale ty předchozí zážitky v podobě nepovedených těhotenství. ty minulé jsem nedotáhla ani do 8mého týdne. Proto si myslím, že teď když už jsem v 2trimestru, že by to mohlo být v pohodě, samozřejmě, že 100%jistotu nemám, ale už se alespoň můžeme s přítelem radovat, protože podle UTZ  je to TA či TEN velký čipera se srdíčkem jako zvon.

Autor: zoriazz   14.11.2012 v 10:01

Petra: ty stránky mě teda moc nenadchly, a hlavně jim tam chybí bundy a kabáty, což já osobně budu potřebovat hned po riflích, tento týden si je jdu objednat v Nextu(pro mě osobně jsem zatím nic lepšího nenašla). Ale ty pásy maj za fajn cenu Smile

Katka81: taky jsem hodně vysoká, mám 178cm, a tak jsem šťastná za Next a jejich LONG verzi. Jen pořád nevím, jestli si mám brát 42 nebo raději 44. A nejbližší next je 2,5h daleko autem.. Undecided o víkendu jedeme asi do Ostravy, tam ale NEXT není, a co jsem viděla v HMku, tak teda nic moc.. nejlepší modely měli na Zličíně, v Ostravě v jednom HM po těhu módě ani vidu ani slechu, a v druhém neforemné róby. 

hele holky, třeba budeme neforemné krabice :D a pak nepohrdnem LaughingLaughing 

Leni, kupovat si ten fetální tentononc mě osobně už přijde trochu šílené... nevím, no. Vydrž, za chvíli bude kopat jak o život a na poslech srdíčka už nebude ani čas, ani nálada Wink

Jinak souhlasím, že te carriwell je fajn, ale ta cena mi přijde taky trochu OUTCool no jo, je to celé jeden velký bussiness... holky, jinak mi přijde, že mi bříško moc neroste, ale to se zase určitě brzo spraví... na KO jdu až příští týden - po měsíci, tak ale věřím, že jsme ok.

Venku je nádherně, dneska to vidím na procházku. A co Moni, jak se má???

Autor: kajuska   14.11.2012 v 10:06

Dobré dopoledne všem. Já si koupila těhotenské kalhoty v C and A. Jsou 38 ale už se stačili natáhnout. Stály 1080 Kč trošku dražší, ale což.

Autor: Dita   14.11.2012 v 10:21

Je pravda,že Carriwell je trochu dražší,ale myslím,že je to kvalitní prádlo, jsem moc spokojená,jediné co mi vadí je,že mi košilka na zádech vyjíždí nahoru,možná bych potřebovala ještě větší číslo,ale spíš si myslím, že je to i tím,že mám lordózu a tak mi to tam prostě nesedí,jak by mělo. Každopádně to chce vyzkoušet,já šáhla po esku,že to nebudu ani zkoušet,ještě,že mě prodavačka přemluvila. Snad to trochu povolí a bude mi to krýt i záda.

Jinak Dasho,neporadím.Dřív mi to kdosi vysvětloval,ale už si to zase nepamatuju,budu se tím zabývat později.

Co se týká těhotenské mody,zatím neřeším,mám jedny těhu lakhoty,jinak jsem si koupila normální oblečení,akorát elastický nebo kalhoty se šňůrkou. V Brně v Olympii je HM docela dobře zásobováno těhot.módou,tak se tam po vánocích,jak budou slevy chystám, do té doby snad nějak vydržím s tím co mám:-)

1 ... 201 202 203 ... 3261
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.