Termín porodu květen 2013

Autor: Teres,1982   14.11.2012 v 10:49

Když se tady mluví o těhu módě, tak za sebe musím říct že se mi osvědčili legíny. Na zimu jsem kupila legíny oteplené a nosím k tomu volnější šatovku. Ovšem za chvíli začne být problém s bundou nebo kabátem, myslím si, že do konce roku to ještě dopnu, ale pak už asi horko těžko. Musím se podívat na ty značky co tady doporučujete a připravit se s předstihem

 

Autor: Monika4   14.11.2012 v 11:17

Ahoj holky konečně jsme dorazli domů Prokop má spálu:-( takže atb a další týden doma:-( Včera večer to už u mě vypydalo nadějně ale nevím dnes mi usnul cestou takže jsem ho dost nosila tak uvidíme jak to bude vypadat dál.

Autor: zoriazz   14.11.2012 v 11:42

Jejda, Moni! Tak se oba držte! Ať se Prokůpek brzičko uzdraví - hlavně ať mu zaberou ATB, byla jsem trochu vyplašená, když jsem tu ráno neviděla nic od Tebe, hlavně abys byla ok! 

Holky, tady mají fajn věcičky pro těhule - http://www.asos.com/ASOS-Maternity/ASOS-Maternity-Padded-Jacket/Prod/pgeproduct.aspx?iid=2440351&cid=8346&sh=0&pge=0&pgesize=20&sort=-1&clr=Black konkrétně se mi mooc líbí ta bundička. Tak to jdu ještě proštudovat - kdyby se komukoliv cokoliv líbilo a já bych objednávala, klidně si to vezmeme s poštovným na díly.. však kukejte :-))

Autor: Kajuska   14.11.2012 v 11:43

V HM jsem si koupila krásný oranžový kabát. Střih je takový, že je pod prsama zúžený a pak do zvonu, takže na bříško ideál.

Autor: Petra   14.11.2012 v 11:45

Zoriaz - já se na bundy moc nekoukám - já mám TP až v červenci... vlastně sem ani nepatřím, ale červencové vlákno chci založit až budu mít těhu na 100% potvrzené - k dr jdu až příští pátek, tak snad...ale dělala jsem si těhu testy - neděle večer, pondělí ráno, úterý večer, středa ráno - a všechny //

Autor: zoriazz   14.11.2012 v 11:48

Kajuska: já si tam zkoušela bundu a byla mi dole hodně moc volná :-) Tak sjem si říkala, že to pořeším až později, ale moje bunda se mi roluje nahoru a vypadá to blbě (je mi trošku úzká přes bříško a tak nesedí).

Peti, tak si můžeš aspoň vybírat šatičky, které my už neužijem :-)

Autor: Lenka.es   14.11.2012 v 12:11

Ahoj holky, preji krasne rano vsem!! Tady zacina byt taky poradna zima. Dnes mame generalni stavku, ale jelikoz ja stavkuji praci, tak me kazdy najde v me kancelari ;). Zoubek uz boli min, alespon neco ;(.

Peto, moc gratuluji!! Urcite jsi tehotna. Pozitivni testy nelzou. Ale chapu te, ze to chces mit potvrzene. Na utz bude videt jen vacek, ale je to uzacsny ho videt ;). Na srdicko si budes muset trochu jeste pockat :). Drzim pesti a dej pak vedet !!!

Autor: Terka   14.11.2012 v 12:14

Ten kabát na ASOS je teda moc krásnej, ale dost stojí na to, že by jsem ho měla jen tak na tři měsíce. Já jsem tak trochu hrabáková královna a prolejzám kde jakej sekáč potkám... a mám za dvě stovky skoro uplně ten stejnej střihově - ve velikosti L. Tajně doufám, že by mohl od prosince do března posloužit. Do tý doby se vejdu myslím ještě do těch co mám.  No a od března snad už bude stačit jen tak lehčí kabátek a ten v sekáči taky určo seženu Wink  Co si teď ale pořídím budou pořádný boty - nejlépe protiskluzový kdyby existovaly - mám z náledí a pádu trochu strach.

Autor: Gabča   14.11.2012 v 12:18

Co tu mluvíte o módě, tak já každopádně jsem taky sekáčovej maniak, zrovna jsem si koupila včera bílej kabát na zimu za 25 Kč :D tak jsem velice spokojená :D u nás v Hradci je totiž taková hrabárna a kolikrát tam člověk najde fakt uplně príma věci ;) Jinak kalhoty pro těhu si nechám zase až k mámě, protože tam je sekáč vyloženě pro těhotné,což je taky bomba :D

Autor: Helena80   14.11.2012 v 12:42

Ahoj holky, můžu se k vám taky připojit? Mám TP až 2.6., ale po zkušenosti se synem si myslím, že do konce května to nevydržíme Smile

1 ... 202 203 204 ... 3261
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.