Termín porodu květen 2013
Autor: Monika4 14.11.2012 v 12:43
Zorri děkuji teď jsem ho hodinu uspávala a usnula jsem taky:-) hlavně jsem volala dr. jestli to neohrozí mimi kdybych jí náhodou taky dostala říkal že snad ne když jsem už 13tt tak snad to ale nechytnem už těch starostí o mimi mám až až. Dětská nevěděla přesně jestli má spálu tak jsem jí říkala že jí měli ve školce a že bych to potřebovala vědět na 100% kůli tomu že čekáme další tak se se sestřičkou podivily ale v dobrém jen říkaly že to není obvyklé mít tolik dětí
tak jsem jim řekla že to pro nás byl taky šok a že ještě není vyhráno ale když se ptala dr. proč a já jí řekla o tom špinění říkala že když je vše ok na UZ že to bude určo v pohodě tak je první kdo mě tu nějak potěšil. Manžel je rád že budu další týden doma a budu v klidu.
Jinak Péťo gratuluji :-) fascinuje mě jak si některé děláte tolik testů:-D
K oblečení já mám jen těhu kalhoty a nějakou tu halenku ale jinak budu v normálních věcech doufám že opět nebudu jako balon nějak to nemám v genech asi:-( a jelikož jsem ještě nepřibrala ani deko vypadá to nadějně takže si zase pupek moc neužiju:-(
Autor: Monika4 14.11.2012 v 12:47
Heli vítej to víš že můžeš on tu někdo určo porodí ještě v dubnu:-)
Zorri ta bunda je moc pěkná. Ta by se mi líbila ale mám novou bundu a když nezapnu ten vnitřní pás tak asi vydrží pak mám ještě dlouhý kabát a ten je mi teď větší takže to snad dochodíme v něm kdyžtak.
Autor: Helena80 14.11.2012 v 12:59
Děkuji za přivítání
Dneska jsem byla na kontrole u dr a jsme 11 +2, proto už jsem se vám tu odvážila napsat, jinak si vás tu pročítám
Před rokem jsme měli jedno neúspěšné těhu, tak jsme měli trochu strach, ale ted to bylo neplánované a dost nečekané, tak to už snad bude všechno v pořádku. Mám syna, kterýmu je 5 a už o mimču ví, aby na mě dával pozor, pořád chce sledovat videa, kde jsou mimča v bříšku a hrozně se mu to líbí. Příští týden jedeme do Plzně na genetiku, tak jsme se rozhodli, že ho vezmeme sebou, aby se na brášku nebo sestřičku taky podíval 
Mějte hezký den 
Autor: Petra 14.11.2012 v 13:10
Helena: jsme ta tom dost podobně...doma mám 5-ti letou princeznu, a minulý rok jsme přišli o miminko....... ale tohle bylo plánovaný.... malé nic říkat nechci do 12-13.tt loni jsme o prcka přišli 10tt+4 takže teďd chci počkat, aby malá nebyla zase zklamaná a smutná ;-)
Autor: Monika4 14.11.2012 v 13:22
Heli i Péťo určo vemte děti s sebou je to pro ně zážitek:-) já brala děti vždycky až letos ne protože už chodí do školy a školky ale z každé prohlídky jim musím dovést fotku:-)jsou nadšené a strašně se těší hlavně ti velcí. Malej ještě neví co ho čeká ale miminka miluje:-)
Autor: Lenka.es 14.11.2012 v 13:24
Prave jsem si vyfotila to moje brisisko ;). Za poslecni 3 dny citim,z e se hodne zvetsilo ;).
Autor: Terka 14.11.2012 v 13:42
No pěkný pupíček, mě taky přijde, že mi vykouklo teď za poslední týden. Řekla bych, že je tak na stejno s tebou Leni
Už se kulatíme, no super - těším se na bříško moc, hlavně až už ucítíme ty kopanečky...jsem zvědavá, kdo bude první. Ale asi to budou naše diskuzní vícemaminky 
Autor: Monika4 14.11.2012 v 13:43
Lenko páni já jen zírám takový pupek
já fakt nemám pořád nic a to čekám čtvrté prý s každým dítětem je to vidět dřív no u mě evidentně ne
nebo je něco špatně
jinak Léňo na ty pohyby si ještě chvilku budeš muset počkat prvorodičky je cítí až kolem 20tt málo která dřív ale budu ti to přát je to moc fajn pocit.
Autor: Lenka.es 14.11.2012 v 13:49
Mony, bud rtada, ze i po 3 detech mas postavicku jako lusk a to bez zadne driny . Kez by byli citit pohyby uz treba pristi tyden ( uz jsem v 16 ) a pristi tyden v 17, ale asi si opravdu budu muset pockat. Mony, ty jsi u vsech deto citila ty pohyby stejne, nebo pokazde driv a driv. Zavzpominej a napis, me by to zajimalo. Rika se, ze vicemaminky je citi driv, protoze jednoduse poznaji o co se jedna a proto je otazkou, jestli se budu na to koncentrovat, jestli je takly muzu citit driv. Jsem nedockava ;).
Autor: Lenka.es 14.11.2012 v 13:50
Holky, jinak mozna jsem to uz psala. Pisu bez hacku a carek, protoze muj pc ani v praci a ni ty domaci tu moznost nemaji. Doufam, ze to moc neobtezuje.
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55