Termín porodu květen 2013

Autor: Petra   14.11.2012 v 13:54

Moni, určitě malou na utz vezmu, až bude mimi víc vidět ;-)

holky, co se týče pohybů, já první u malé cítila v 18.tt - ale to bylo jako bublinky v břiše... Lenka.es - krásnej pupík ;-) v prvním těhu to na mě i cizí lidi posznali už v 9.tt, tak jsem zvědavá, jak to bude teď, když jsem spíše baculka - nikde nic, ale na břiše ten špíček je vetší :-D  

Autor: Monika4   14.11.2012 v 13:57

Leni pohyby jsem u první cítila před 20tt u Tomáška si to moc nepamatuju protože jsem lítala kolem Dáji ale Prokopa jsem dokázala probudit k hýbání zlobením už v 16tt tak možná budu nakonec cítit pohyby první:-) v sobotu začínáme 14tt:-)

Tak náš bobek - nic 13+4 fakt jsem se snažila neco vyboulit:-D omlouvám kvalitu ale dělám to narychlo Lenky fotka mě prostě dostala:-)

Autor: Lenka.es   14.11.2012 v 13:57

V 18 tt jen bublinky a opravdovy koppanecky kdy Peto? Je to hezky, poprve v zivote si proste nehluidam vahu a moc si to uzivam ;D, z 50 kg uz mamm skoro 59 kg ;(. To pak bude driny...

Autor: Lenka.es   14.11.2012 v 13:59

Ty jo Monco, plosina plocha a nikde nic... Super, bud rada. A jak s eto miminko da poskadlit aby se hybalo?

Autor: Monika4   14.11.2012 v 14:00

Leni nebude sleze to samo neboj a užívej si to tělo to určo potřebovalo.

Bubliny jsou matoucí je to jako když se ti hýbou střeva:-) kopance jsou později ale takové šťouchy jako když se protahuje by mohly po tom 20tt být:-)

 

Autor: Monika4   14.11.2012 v 14:01

No to jsem si lehla na záda a kamarádka zmáčkla bříško jako na slepák a na druhý straně to byla vždycky rána:-) chudinka můj my mu dávaly:-)

Autor: Monika4   14.11.2012 v 14:03

Leni moc ráda nejsem vždycky jsem chtěla velké bříško ale ty moje děti se prostě vždycky někam schovají :-( takže rodím a vypadám asi jako v pátém měsíci většina normálně těhotných :-(

Autor: Lenka.es   14.11.2012 v 14:04

Aha, a Prokupek ty rany daval uz v 16tt? Tak to dnes hned zkusim, ikdyz ty jsi hodne hubena, ja si ted pripadam takova cela obalena mechem, tak mozna to u me ani nebude citit ;D.

Autor: Lenka.es   14.11.2012 v 14:04

No a mozna prave proto ho mas tak ukazkove rovne ;).

Autor: Monika4   14.11.2012 v 14:12

Hlavně to ale nepřežeň nesmí to bolet.

Leni ukázkově rovné to zní hrozně ale je fakt že mi čtvrté dítě nikdo nevěří když mě nezná:-) je to ale milé pravda je že po každém těhu vážím míň po nějaké době takže bříško mám teď měnší než když jsem chodila na střední:-)

1 ... 204 205 206 ... 3261
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.