Termín porodu květen 2013
Autor: Petra 14.11.2012 v 13:54
Moni, určitě malou na utz vezmu, až bude mimi víc vidět ;-)
holky, co se týče pohybů, já první u malé cítila v 18.tt - ale to bylo jako bublinky v břiše... Lenka.es - krásnej pupík ;-) v prvním těhu to na mě i cizí lidi posznali už v 9.tt, tak jsem zvědavá, jak to bude teď, když jsem spíše baculka - nikde nic, ale na břiše ten špíček je vetší :-D
Autor: Monika4 14.11.2012 v 13:57
Leni pohyby jsem u první cítila před 20tt u Tomáška si to moc nepamatuju protože jsem lítala kolem Dáji ale Prokopa jsem dokázala probudit k hýbání zlobením už v 16tt tak možná budu nakonec cítit pohyby první:-) v sobotu začínáme 14tt:-)
Tak náš bobek - nic 13+4 fakt jsem se snažila neco vyboulit:-D omlouvám kvalitu ale dělám to narychlo Lenky fotka mě prostě dostala:-)
Autor: Lenka.es 14.11.2012 v 13:57
V 18 tt jen bublinky a opravdovy koppanecky kdy Peto? Je to hezky, poprve v zivote si proste nehluidam vahu a moc si to uzivam ;D, z 50 kg uz mamm skoro 59 kg ;(. To pak bude driny...
Autor: Lenka.es 14.11.2012 v 13:59
Ty jo Monco, plosina plocha a nikde nic... Super, bud rada. A jak s eto miminko da poskadlit aby se hybalo?
Autor: Monika4 14.11.2012 v 14:00
Leni nebude sleze to samo neboj a užívej si to tělo to určo potřebovalo.
Bubliny jsou matoucí je to jako když se ti hýbou střeva:-) kopance jsou později ale takové šťouchy jako když se protahuje by mohly po tom 20tt být:-)
Autor: Monika4 14.11.2012 v 14:01
No to jsem si lehla na záda a kamarádka zmáčkla bříško jako na slepák a na druhý straně to byla vždycky rána:-) chudinka můj my mu dávaly:-)
Autor: Monika4 14.11.2012 v 14:03
Leni moc ráda nejsem vždycky jsem chtěla velké bříško ale ty moje děti se prostě vždycky někam schovají :-( takže rodím a vypadám asi jako v pátém měsíci většina normálně těhotných :-(
Autor: Lenka.es 14.11.2012 v 14:04
Aha, a Prokupek ty rany daval uz v 16tt? Tak to dnes hned zkusim, ikdyz ty jsi hodne hubena, ja si ted pripadam takova cela obalena mechem, tak mozna to u me ani nebude citit ;D.
Autor: Lenka.es 14.11.2012 v 14:04
No a mozna prave proto ho mas tak ukazkove rovne ;).
Autor: Monika4 14.11.2012 v 14:12
Hlavně to ale nepřežeň nesmí to bolet.
Leni ukázkově rovné to zní hrozně ale je fakt že mi čtvrté dítě nikdo nevěří když mě nezná:-) je to ale milé pravda je že po každém těhu vážím míň po nějaké době takže bříško mám teď měnší než když jsem chodila na střední:-)
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55