Termín porodu květen 2013
Autor: Zuzka81 14.11.2012 v 14:26
Ahoj holky. Tak koukám na ty vaše bříška a uplně jsem polkla a busí mi srdce
. Já pořád nic 
. Moni ještě že jsi tam dala tu fotku ty. Byla bych uplně na nervy, kdybych tady byla sama a bála bych se, jestli je vše ok /stejně se trochu bojim/. Na mě to ještě vubec nikdo nepoznal. Je mi to lito čí dál víc
. V pondělí jsem byla po dvou měsících v práci a holky už od dveří volaly: tak pojd ukázat bříško. Pak následoval jen udivenej výraz /jak kdybych si těhot. vymyslela/. A tak je to všude
Autor: verca 14.11.2012 v 14:36
ahojte, zdravim vas vsechny, tak jsem natrefila na tenhle chat a je to fajn. mam termin porodu 7.5., tak me bavi cist, o cem si tu pisete, pr. jsem uplne ve stejnem obdobi jako vy :-)
Autor: Zuzka81 14.11.2012 v 14:42
Ahoj Veru, vítáme tě
. Od kud jsi?
Autor: verca 14.11.2012 v 14:51
z ostravy, ale pristi tyden se budu stehovat do brna
Autor: Monika4 14.11.2012 v 14:54
Ahoj veru vítej a klidně se zapoj kecáme o všem co nás napadne:-) holt kecalky:-)
Zuzko taky už si dělám výčitky že furt nic:-( máma se mě dnes ptala jestli už jsem něco přibrala tak jsem jí opět musela říct že ani deku spíš naopak :-( no koukla na mě s takovým pohledem zoufalství a strachu že mi šel mráz po zádech. Ale říkám si ještě má z čeho asi brát tak co. Já nikdy neměla velké břicho kdysi jsem sem dávala fotku necelé tři měsíce před narozením Tomáška a taky nic:-D takže holt já mám geneticky asi malé bříško.
Autor: Terka 14.11.2012 v 15:11
No ono ta velikost bříšek je i hodně o tom, kdo má kam "otočenou" dělohu, ne? Někdo mi nedávno říkal, že něčí známá má právě otočenou dozadu...takže bříško vylezlo až kolem pátého měsíce. No a je fakt, že jedna kamarádka je dva týdny před porodem a pupík má takovej no ... jako v pátým, šestým měsíci...a ta ma tu dělohu taky myslím na druhou stranu. A šířka pánve taky asi udělá svoje... Holky nebojte, pupíčků se dočkáte každá!
Autor: Monika4 14.11.2012 v 15:32
No já mám dělohu uloženou asi správně nikdy mi neříkali že by byla dozadu takže fakt nevím. Ono je nakonec jedno jak je velké bříško hlavně že je mrně v pořádku.
Autor: Katka81 14.11.2012 v 15:42
Leni, to je tedy pupík krásnej
tobě to pěkně roste
já už mám taky bříško vidět, začínaj mi všichni najednou říkat, jak to je najednou znát.....asi jak jsem si koupila ty těhu kalhoty, tak se bříško konečně mohlo "povolit" do toho pásu a je to znát
Moni, ty máš maličký bříško, ale neplaš, když si to tak měla i s ostatníma 3 dětma, holt geny dělaj hodně......mě říkaj, jak jsem pořád hubená, jen to bříško se vydouvá
Vítám Verču.
Ivi, to je síla s těma platama! To je neuvěřitelný.....já jsem taky původně učitelka, ale i z důvodu peněz jsem "prchla" do jiného oboru v práci.
A hlavně, holky každé těhotenství je opravdu stejně jako každá žena unikátní, takže není možné si říct, jak by mělo být bříško velké v určitém týdnu, hm? Každá jsme přeci originál a s tím i naše bříška
Hlavně, že je máme a mrňouskové jsou zdraví!
Autor: Zuzka81 14.11.2012 v 15:42
Já mám dělohu také dobře a sestra měla dozadu a kdyz se kouknu na fotky z lonska /rodila také v květnu/ a měla už pěkného pupíka. Takže to asi nebude pravidlo. Geneticky u mě už vubec ne. Jak píšu, sestra měla pupík pěknej a mamka taky. Jedině že bych to měla po tchyni
. Na té to prý nikdo nepoznal, až v 6 měsíce . . . . Už aby byl příští čtvrtek, to snad od dr. uslyším, že je vše ok
Autor: Iva 14.11.2012 v 16:00
Ahojky holky. Tak jsem právě dorazila domů a přelouskávám tady vaše příspěvky, vy jste tedy kecalky
. Teda pupíčky máte krásné. Mončo vůbec neteskni, celkem ti závidím, že máš geneticky dané menší bříško. Snad se z toho Prokůpek brzy dostane.
Lenčo ty máš tedy pupíček už krásnej. Mě už také vylézá, ale tolik ještě ne. Nejsem tak hubeňoučká. Řekla bych že se mi pohlo dost za poslední týden, podle MS jsme 14+3, podle UTZ 15+1. Už se moc těším na kontrolu, až prďolku znovu uvidím, ale je to až 28.11. A pak snad už ucítím i pohyby
.
Právě jsem dostala chuť na domácí pizzu, tak si jí jdu udělat
. Dnes jsem v domečku sama.
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55