Termín porodu květen 2013

Autor: Lenka.es   14.11.2012 v 16:01

Asi to bude taky tou sirkou panve. Ja jsem byla driv z boku jak proutek a hodne hubenounka, tak si myslim, ze proto jsem ted takova pupkata a cela obalena mechem. No 9 kg ;(. Takze ja zase mam depky z toho, ze vsechny jste jako by nic a ja jak dyne ;((. Ale Mony ty jsi taky hubena a nic. No proste kazda je jina a hotovo. Po porodu se vyhlasi hladovka a najme trener no ;D!!Chtela bych byt v srpnu zase hezka, pronajmeme si mesic dum na plazi a budume tam vegetit, takze bych uz chtela byt odmechovana ;( a vim ze kojenim to nepujde, proste se znam. Takze v planu je kojit 6 nedeli a pak prejit na sunarky... Kdyz jsem to rekla pred mamkou a sestrou ( porodni asistentka ) tak me proklinaly a rekly, ze musim kojit pul roku alespon a ja nevim co. Ale proste tak nejak si rikam ze v setinedeli mu dam to nejdulezitejsi a pak zacne rychlohubnuti.

Autor: Monika4   14.11.2012 v 16:06

Zuzko geneticky sice taky nevím pokom protože moje maminka je kus ženský ale já jsem opak:-) a táta byl taky chlap jak hora s bříškem ještě větším:-)

Ivo jsem na tom jako ty kontrolu mám 27.11. tak jsem zvědavá vzhledem ke špinění trochu nervozní ale prý není nutnost to kontrolovat tak snad ne. V sobotu byl mrňous v pohodě tak mu budu dál důvěřovat a stav se nezhoršuje takže ani není důvod. Prokůpek má atb. Ospen vůbec mu nechutnaí tak je to boj ale já to do něj dostanu:-) ono mu vlastně na pohled nic není takže řádí pořád stejně:-)

Autor: Monika4   14.11.2012 v 16:10

No Leni nechci ti do toho kecat ale myslím že půl roku kojit bys mohla když to půjde je to pro dítě nejlepší.Samo rozhodnutí je na tobě ale jestli je to jen kůli špíčkům tak mi to přijde zbytečnéUndecided

Já kojila první devět měsíců Toma bohužel jen dva mlíčka sice hafo ale měl velkou žloutenku a doktorka řekla že je to hodně tím že mi krvácí prsa takže jsme od šesti neděl přikrmovali a pak to šlo rychle pryč.Prokopa jsem si ale užila až do 13měsíců a odstavil se naprosto sám a v pohodě.A jak se říká že u kojení se hubne tak to u mě fakt ne naopak celé kojení jsem jak balon až po kojení to ale letí bleskovou rychlostí:-)

Autor: Lenka.es   14.11.2012 v 16:24

Ja vim, ze bych mela kojit dyl, asi uvidim az budu mit Manuelka v nauci a pak teprve reknu, ale opravdu je pro me duelzite se citit dobre a byt ve fyzicke kondici.. A pri kojeni si znovu budu muset hlidat jidelnicek atd atd.... takze se mi opravud nechce dale kynout. Navic jsem po augmentaci prsou, melo by to jit, ale to se pozna az po porodu ;). Mam uple nevyvinutou prsni zlazu ;), pred operaci jsem mela prsa 0.5 cm.

Autor: Monika4   14.11.2012 v 16:28

Leni uvidíš ono to třeba nepůjde a bude vyřešeno ale je to hezký a uklidňující pocit to kojení a vztah je takový intimní v tu chvíli protože je to jen tvůj a miminka čas a nikdo jiný mu ho dát nemůže.Ono lahvičku časem dá táta nebo babička ale prso jen ty. A ten blízký kontakt je prostě jedinečný.Kde vlastně budeš rodit Leni?

Autor: Zuzka81   14.11.2012 v 16:50

S tim kojenim a váhou je to asi taky jak u koho. Spíš i co se u toho konzumuje. Znám oba případy. Leni taky si myslim pokud to pujde, alespon pul roku. Já to ale max. vídim rok. Přijde mi uhozené, jak mluvící děti pomalu do školky rvou z maminky triko . . . 

Autor: Lucka   14.11.2012 v 16:53

Á koukám, že probíráte už kojení Smile já se rozhodně přikláním k tomu kojit co nejdýl to jde, a jsem důkazem, že to jde, kojila jsem dvojčata plně 6 měsíců a pak do cca 14 měsíců, kdy se sami odstavili. A to mě v porodnici málem přesvědčili, že to nepůjde, protože se mi to po císaři rozjelo až 5.den, za to pak bych uživila ještě další dítě. Krásně jsem při tom po porodu zhubla na svých 53kg a to jsem přibrala 25 kilo a navíc,  jak jsem přestala kojit začly být děti nemocné, do té doby nic. A navíc se mi nechtělo připravovat umělé mléko, stačilo vytáhnout prso a jídlo bylo hotový Wink

Autor: Lucka   14.11.2012 v 16:54

Jo taky mi přišlo pak divný kojit už chodící děti Wink

Autor: Monika4   14.11.2012 v 17:11

Lucko obdivuji tě vdojčata to musí být fakt mazec při kojení, ale je fakt že s přípravou umělého to musí být ještě horší asi.Jak holky jedli spolu nebo na střídačku? My s bráchou jsme to měli na střídačku ve všem takže si máma vůbec neodpočinula.

Já jsem takyx měla mlíka až až hlavně u Toma to jsme už v porodnici lámali rekordy všechny maminky na nervy že po kojení mají plu 20 sotva my se pohybovali někde kolem 70:-) sestřičky si dělaly srandu že nemám mlíko ale šlehačku nebo smetanu:-)

Autor: Monika4   14.11.2012 v 17:12

Holky ještě jak se debatovalo o plínách jestli látkové nebo papírové neuvažujete o Bezplenkové metodě?

1 ... 206 207 208 ... 3261
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.