Termín porodu květen 2013

Autor: zoriazz   15.11.2012 v 22:19

ovšem kdybyste chtěly prsa před a po, tak jsem stoprocentně největší :D :D (vyfocené je teda nemám :D

Autor: zoriazz   15.11.2012 v 22:21

ako jo, Leni, neříkám, že nemám bříško, ale zatím je to pidibříšenko jak u Kačky ve 14tt... podle dr jsem v 15tt, ale on to počítá blbě a tak bych měla být už 16 a něco! No, každý roste jinak, že... my Tě doženem, nebojím se! :-D

Autor: Lenka.es   15.11.2012 v 22:22

Je, tu jsem si moc prala ;). Tak uvidime, co se splni, anebo Zuzka rikala, ze by jsi rodila driv, kdyby to byla holcicka, ne? Me rikala, ze tam vidi taky holcicku, ale jelikoz je to chlapecek na 95% procent potvrzenej, tak mi taky rikala, ze bych snad mela rodit uz v dubnu. Tak uvidime.

Autor: Lenka.es   15.11.2012 v 22:24

Ale Zori, ja jsem spis jak vepr cela, a kdyz na to natahnu ty tehotensky kalhoty, tak se to vydava za tehotensvi ;D.... 

Autor: Lenka.es   15.11.2012 v 22:25

Zori, holky... dobrou!!! Snad se mi dnes nebude zdat jak vcera o ufech a mimozemstanech, jak nam pristavaji pod barakem.

Autor: zoriazz   15.11.2012 v 22:27

Leni, Zuzka mi psala že o 2 týdny dřív a kluk.. a kdyby holka, tak nevím kdy, nějak jsme se k tomu ještě nedostaly.. nebo bude muset poupravit na nás svoje tabulky :-D 

Krásné sny, mě se zase zdají takové divnosti, že radši nemluvit.. já jsem ale běžně hororovej snář :-)

Krásné sny do Španěl! :-)

Autor: Katka   15.11.2012 v 22:32

Leni, moooc děkujuLaughing Jojo, říká mi to už teď dost lidí, že je to hezky vidětWink Leni jsem dneska přesně 16+0tt, takže zítra začínám 17. týden.

Zori, tuhle fotku si pamatuju, jen mi nedocvaklo, že je to tvoje bříško.....taky už tam trošku je vidět....dej mu týden dva a hup bude tamWink jako u mě....

Autor: Katka   15.11.2012 v 22:37

Jo a Leni k tomu jídlu...já si dala k obědu dnes zdravě lososa, protože kolega v práci slavil padesátiny a dopředu hlásil žranici....holky z domácího řeznictví: 4 druhy klobásek, tlačenka, jitrnice, jelita, luxusní uzenej bůček a špek, škvarky se sádlem a k tomu chlebík a pivíčko (alko i nealko).....no já mu to pomáhala krájet od půl třetí.....seděli jsme do pěti.........a dnes jsem nevečeřela, nebylo třebaLaughingLaughingLaughing já jsem hrozně masová, takže to bylo mé snové odpoledneWink

 

Jinak holky, mám dotaz, možná trošku přiblblejWink,ale mám ho....jak je to s prsama v těhotenství...to rostou až do porodu? Musím si už koupit větší podprsenku, protože mi to začíná všude "přetékat"....a jen o číslo větší si chci koupit...a kamarádka mě dneska zarazila, že proč si nekoupím rovnou o dvě čísla větší.....že se budou zvětšovat pořádSurprisedSurprised měla jsem 75C, chci si koupit D a 75E mi přijde totální blázinecLaughingLaughingLaughing Jak to tedy je? Díky za odpovědi.

Autor: Katka   15.11.2012 v 22:57

Dobrou noc holky vám i pupíkůmWink a žádné špatné sny, jen ty příjemné dneska, ju?Laughing

Autor: Iva   16.11.2012 v 05:53

Dobré ráno všem. Tak jsem vás opět dočetla. Krásný pupíčky máte. Já se dnes už taky musím vyfotit a dát vám to sem. I když nejsem taková vychrtlina jako vy, tak se nezděste.

Jinak s prsama nevím Katko, zvětší se před porodem, na kojení. Ale jinak netuším. Jinak mě celkem vyhovuje, že povyrostly, konečně mám nějaká prsa, ale chápu, že u některých z vás už je to dost. U mě zatím ze 70B na 70C.

Hezký den všem. A ne že to tu zas rozjedete na 10 stránkách Laughing.

1 ... 222 223 224 ... 3261
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.