Termín porodu květen 2013
Autor: Monika4 15.11.2012 v 20:46
Ty jo Kčko kde to bereš? Ty jsi máš snad bříško jako Lenkaes.:-) holky vy mi dáváté ta moje plošina už je fakt trapná když vás vidím:-(
Autor: Katka 15.11.2012 v 21:35
Holky, samotný mi to nepřišlo až do tý doby, než jsem viděla tyhle dvě fotky
Říkala jsem, že jsem hubeňour odmala a nepřiberu, kdybych "sežrala celý prase"
, prostě máme oba s bráchou rychlý spalování po taťkovi aj jeho postavu
Bříško se vydouvá a přitom jsem přibrala jen asi 3 kila....a to už vážně nejsem nafouklá, naštěstí....
Je to na mě prostě víc vidět jak jsem hubená......takže jsem šťastná za ty těhu kalhoty s pásem....to byla úleva si do něj to bříško dát
ale opravdu se to takhle "vylouplo" za poslední dva týdny.......je to vážně síla.
Moni, vůbec se tím nestresuj, vždyť sama víš, žes bříško neměla ani při předchozích těhotenství.....takže no stress
každé tělo je prostě unikátní jako naše těhotenství.
Autor: Katka 15.11.2012 v 21:54
Veru a Zori, prostě to nějak teď za dva týdny vyrostlo, ale fakt najednou....ono je to na fotkách i vidět...nic a pak najednou šup
Autor: Katka 15.11.2012 v 21:57
Zori, pošli taky fotku, jaký máš bříško.....já už opravdu zítra začínám 17. týden, tak je mezi námi 2. týdny rozdíl......na cvičení jsem v 15tt potkala holčinu, která byla 17tt a já nechápala, jak to že má takový bříško a já prdlajs....a najednou ho mám taky
Autor: zoriazz 15.11.2012 v 22:08
Kači, posílala jsem sem fotku z min. týdne a od té doby žádná změna.. jen najdu telefon a nahraju to sem, momentík :-)
Autor: Lenka.es 15.11.2012 v 22:14
Katy, nadherny brisko a opravdove tehotensky ;). V kolikatym dni tehotenstvi presne jsi 16 a neco, anebo uz 17 a neco. Opravdu krasny brisko. Tak snad nam to ted hezky vsem poroste.
Holky, komu uz rekli pohlavi? Nejsem snad sama, ne?
Luci, moc pekny pokojicek, svetlo jako klicku s ptackama mame vyhlidlou do pokojiku malyho taky ;), ale zatim jsme ho jeste nezacli zarizovat.
Dnes mam za sebou perny den ;(. Nezastavila jsem se. Ale na obed jsem si doprala dv plny talire sushi, mnam ;). Preji krasne sny!!!!
Autor: zoriazz 15.11.2012 v 22:17
takže já min. týden - od té doby stejně.. a to mám na bříšku špíček i normálně
takže trošinku vylezlo, ale jen mini pidi :D jsem zvědavá, kdy vykoukne fest :-)
Autor: Lenka.es 15.11.2012 v 22:17
Holky, posilejte pupiky!!
Autor: zoriazz 15.11.2012 v 22:18
Leni, mě řekli holčičku, ale prý to není 100%. Zuzka říká kluka, tak jsem zvědavá :-)
Autor: Lenka.es 15.11.2012 v 22:19
Zori, ale jo....uz tam neco je ;). Tak jsem na nas zvedava za takovy dva, tri, ctyri tydny...
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55