Termín porodu květen 2013

Autor: Monika4   15.11.2012 v 15:53

My budeme mít mimi v ložnici tak do dvou let nejspíš (ostatní byly taky tak) a pak půjdou dva a dva do pokojů podle toho co to bude když holka budou holky spolu a když kluk tak asi malý spolu a velký spolu ale uvidíme.

Autor: Lucka   15.11.2012 v 16:01

My taky budem mít mimi nejdřív v ložnici, děti jsem tam měla do roka, pak jsme je odstěhovali do vlastního Smile tak aspoň budem mít čas zařídit pokojíčky Wink

Autor: Iva   15.11.2012 v 16:04

Rozhoduji se mezi přebalovákem a přebalovací podložkou, co vy na to?

Autor: Helena80   15.11.2012 v 16:15

teda holky, vy jste vážně kecalky, mě zabral včera odpo malej comp a ted mi trvalo, než jsem to tu dočetla Smile. Docela mě dostala bezplenková metoda, nikdy jsem o tom neslyšela a myslím, že to ani zkoušet nebudu. Budu ráda, že v noci budu moct spát s mimčem a budit bych ho taky nechtěla, vždyt oni ten spánek potřebují taky. Kočárek my budeme mít od kamarádky, která ho kupovala ted v červnu, po mé zkušenosti s malým řekla, že už ho potřebovat nebudou, že jejich malá bude ve sporťáku. A mimčo si necháme v ložnici tak do roka a pak půjde do pokojíku k malýmu. Ten byl sám v pokojíku tak od roka a půl a nemůžu si to vynachválit, v noci spal krásně a když se mu něco zdálo, tak tu chodbu jsem přeběhla hned Smile. Chtěla jsem se zeptat, bolí vás některou taky tak hlava? Mě úplně hrozně, někdy nejsem schopná vůbec nic dělat, jen ležet a pospávat a strašně mě to mrzí kvůli malýmu, jsou to posledníé měsíce, který se můžu věnovat jen jemu a já to proležím Frown

Autor: Iva   15.11.2012 v 16:20

Heleno, mě bolela hlava dva dny v kuse, v pondělí a v úterý. Vzbudilo mě to i několikrát v noci. V úterý jsem pak odpočívala a vypila asi 3,5litru tekutin a bolest odešla.

Autor: Jana S   15.11.2012 v 16:23

Lucko ten pokojíček je krásnýSmile. My dostanem postýlku od kamarádky a spoustu dalších věcí zdědíme po dvojčátkách od švagrové, už nám balí věcičky co už holčičkám nejsou, teď jsou jim tři měsíce, dvakrát týdně je hlídám a holky je to záhul mít dvěSurprised, jo a jinak má prebalovák v koupelně takový rozkládací, že když potřebuje víc místa v koupelně, jen ho zvedne a zacvakne ke zdi, nevím jak to mám popsat, ale ten se mi líbí a taky si ho pořídím, no a jinak taky zatím koupíme kočárek a pokojíček dozařídíme až bude mimčo na světě, taky jí budeme mít určitě rok u sebe v ložniciSmile.

Autor: verca   15.11.2012 v 19:22

lucka: jeee, tys mela bebejou kosik a podlozku na prebalovani :-) taky jsem o tom uvazovala, ale je to docela drahe :-( ale pekne :-)

Autor: Katka   15.11.2012 v 20:24

Holky, vy jste kecalkýýýý..............to je fuška to dočíst vždycky, je vidět, že jste některý domaWinkLuci, ten pokojíček je nádhernej! Opravdu úžasnej jak z kataloguLaughing 

Leni, posílám slíbené fotky pupíku. První je 14.týden a druhá  teď konec 16. týdne....celkem rozdílSurprisedWinkLaughing

Autor: verca   15.11.2012 v 20:27

ty jo, to je velky rozdil. na me neni nic moc videt, pr. ja jsem tlusta a jak tehotna v sedmem mesici jsem vypadala uz pred otehotnenim :-( takze se ani nefotim, ted mi to nevadi, ale je mi jasne, ze pak me to bude mrzet, ze nemam taky postupne fotky

Autor: zoriazz   15.11.2012 v 20:43

Kačko, kde to bereš?!? já jsem v 15tt a takové bříško vůbec nemám! resp. mi připadá, že tam mám pořád svůj špíček a mimčo je schované pod ním a ani nedutá :-)) asi to bude proto, že nejsem taková šťoplinka jako Ty :-))) no tak tos mě teda dostala!!! ;-) krása!

1 ... 220 221 222 ... 3261
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.