Termín porodu květen 2013
Autor: Monika4 15.11.2012 v 15:53
My budeme mít mimi v ložnici tak do dvou let nejspíš (ostatní byly taky tak) a pak půjdou dva a dva do pokojů podle toho co to bude když holka budou holky spolu a když kluk tak asi malý spolu a velký spolu ale uvidíme.
Autor: Lucka 15.11.2012 v 16:01
My taky budem mít mimi nejdřív v ložnici, děti jsem tam měla do roka, pak jsme je odstěhovali do vlastního
tak aspoň budem mít čas zařídit pokojíčky 
Autor: Iva 15.11.2012 v 16:04
Rozhoduji se mezi přebalovákem a přebalovací podložkou, co vy na to?
Autor: Helena80 15.11.2012 v 16:15
teda holky, vy jste vážně kecalky, mě zabral včera odpo malej comp a ted mi trvalo, než jsem to tu dočetla
. Docela mě dostala bezplenková metoda, nikdy jsem o tom neslyšela a myslím, že to ani zkoušet nebudu. Budu ráda, že v noci budu moct spát s mimčem a budit bych ho taky nechtěla, vždyt oni ten spánek potřebují taky. Kočárek my budeme mít od kamarádky, která ho kupovala ted v červnu, po mé zkušenosti s malým řekla, že už ho potřebovat nebudou, že jejich malá bude ve sporťáku. A mimčo si necháme v ložnici tak do roka a pak půjde do pokojíku k malýmu. Ten byl sám v pokojíku tak od roka a půl a nemůžu si to vynachválit, v noci spal krásně a když se mu něco zdálo, tak tu chodbu jsem přeběhla hned
. Chtěla jsem se zeptat, bolí vás některou taky tak hlava? Mě úplně hrozně, někdy nejsem schopná vůbec nic dělat, jen ležet a pospávat a strašně mě to mrzí kvůli malýmu, jsou to posledníé měsíce, který se můžu věnovat jen jemu a já to proležím 
Autor: Iva 15.11.2012 v 16:20
Heleno, mě bolela hlava dva dny v kuse, v pondělí a v úterý. Vzbudilo mě to i několikrát v noci. V úterý jsem pak odpočívala a vypila asi 3,5litru tekutin a bolest odešla.
Autor: Jana S 15.11.2012 v 16:23
Lucko ten pokojíček je krásný
. My dostanem postýlku od kamarádky a spoustu dalších věcí zdědíme po dvojčátkách od švagrové, už nám balí věcičky co už holčičkám nejsou, teď jsou jim tři měsíce, dvakrát týdně je hlídám a holky je to záhul mít dvě
, jo a jinak má prebalovák v koupelně takový rozkládací, že když potřebuje víc místa v koupelně, jen ho zvedne a zacvakne ke zdi, nevím jak to mám popsat, ale ten se mi líbí a taky si ho pořídím, no a jinak taky zatím koupíme kočárek a pokojíček dozařídíme až bude mimčo na světě, taky jí budeme mít určitě rok u sebe v ložnici
.
Autor: verca 15.11.2012 v 19:22
lucka: jeee, tys mela bebejou kosik a podlozku na prebalovani :-) taky jsem o tom uvazovala, ale je to docela drahe :-( ale pekne :-)
Autor: Katka 15.11.2012 v 20:24
Holky, vy jste kecalkýýýý..............to je fuška to dočíst vždycky, je vidět, že jste některý doma
Luci, ten pokojíček je nádhernej! Opravdu úžasnej jak z katalogu
Leni, posílám slíbené fotky pupíku. První je 14.týden a druhá teď konec 16. týdne....celkem rozdíl


Autor: verca 15.11.2012 v 20:27
ty jo, to je velky rozdil. na me neni nic moc videt, pr. ja jsem tlusta a jak tehotna v sedmem mesici jsem vypadala uz pred otehotnenim :-( takze se ani nefotim, ted mi to nevadi, ale je mi jasne, ze pak me to bude mrzet, ze nemam taky postupne fotky
Autor: zoriazz 15.11.2012 v 20:43
Kačko, kde to bereš?!? já jsem v 15tt a takové bříško vůbec nemám! resp. mi připadá, že tam mám pořád svůj špíček a mimčo je schované pod ním a ani nedutá :-)) asi to bude proto, že nejsem taková šťoplinka jako Ty :-))) no tak tos mě teda dostala!!! ;-) krása!
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55