Termín porodu květen 2013

Autor: Monika4   15.11.2012 v 14:42

Melli uvidíš já doufám že mě mé chutě neklamou a bude to holka:-) u mě

Lucka určo bude mít šanci zkusit normální porodWinkdnes už to jde ale záleží jak se chová jizva na děloze v těhu a jak je velké mímo.Moje kamarádka měla první císařem a druhé rodila normálně.

Autor: *hermína   15.11.2012 v 14:44

Já teď dokoukala Sám doma, nějak mě berou vánoce, plaší se hormony, já nevim a při závěrečný scéně slzy jak hrachy, až sem se musela začít smátCryEmbarassedCool, to je šílený co to s náma dělá.

 

Ještě k těm Kočárkům..začínám uvažovat jako Terka, sestřenka má doma fialovej, bude mu sice šest let, ale nidko jinej v něm nebyl, tak si řikám, že jestli bude dobrej, tak by jsme si ho mohli vzít, řikala, že malá jí tam vydržela skoro do roka, tak uvidíme..sice bych chtěla mít tzv svůj, ale za ušetřených 10tisíc už se dá pěkně zařídit pokojík..no nevim, myslim, že manžel bude pro, ale nechci se ukvapovat, uvidíme jak bude vypadat.

 

Tak se tu mějte, já sem teď 14dní na neschopence a taky se nenudím, i když sem bez vycházek.

Teď stahuju Jak přežít Vánoce a za chvilku je jdu sšíhnout, dneska mám odpočívací, jsem nějaká hotová, asi to počasí....

Autor: Dasha   15.11.2012 v 14:48

Moni, jsem zastánce, že když znš své tělo, tak to víš na 100% a není třeba jiných poznatků:-) Takže držím palečky k té holčičce ;-) Je opravdu zvláštní, jak každé tělo reaguje na vše zcela odlišně :-)

Autor: Monika4   15.11.2012 v 15:00

Hermi i ostatní určitě není potřeba mít extra nový kočárek jak maminky různě prodávají na netu jsou moc hezké většinou po jednom dítěti skoro nové a ušetřené korunky můžete investovat do jinýchh potřebných věcích.V dnešní době to naprosto chápu. Samo taky se očas juknu na ty nové kočárky ale tennáš to ještě jednou vydrží takže to řešit nebudu a za ušetřené korunky koupíme hezkou postýlku:-)

Dasho doufám že máš pravdu ale ráda bych už to měla potrvzené na UZ.Muž už ke mě nepromluví jinak než co dělají moje holky:-)

Autor: Iva   15.11.2012 v 15:20

Ahojky holky. Tak jsem právě přijela z práce domu a dočítám si tu tu horu stránek, co jste napsaly. Teda vy jste kecalky. Trochu vám závidím že jste doma. Já mám teď 14 dní celkem náročných. Ale alespoň nezlenivím. 

K tomu kýchání to mám také stejně.

Na kočárek jsem také již koukala, líbil se mi v obchodě mutsy transporter: 

http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=3032208

Má ho i kamarádka a je s ním moc spokojená. Ale také přemýšlím o použitém po jednom dítěti. Tak budem pomalu číhat a když bude něco v okolí přijatelného, tak se zajedeme asi podívat. Kočárek nám kupuje budoucí babička.

Nábytek do dětského pokoje zatím vůbec nevím. Postýlku budeme mít od známých, tak tu si dám vedle postele do ložnice. Ale nějak přesně ještě netuším, co za nábytek nakoupit. Máme v baráčku šatnu, takže skříně nepotřebuji.

 

Autor: Monika4   15.11.2012 v 15:28

Ivo kočárek je pěkný jen na mě malý košík:-( jinak doporučuji přebalovák ten je fakt super:-)

Autor: Lucka   15.11.2012 v 15:29

No já doufám, že to nebude další císař, ráda bych rodila normálně, ale jak píše Monika prý záleží, jak je jizva pružná a šířce pánve a velikosti mimča.

Dávám fotku pokojíčku, co máme pro děti, když jsem je ještě čekala (teď už je zavalen hračkama Smile), pro inspiraci Wink

Autor: Monika4   15.11.2012 v 15:40

Luci ten je krásný :-) kde bude malé mimi?

Autor: Dasha   15.11.2012 v 15:41

Luci, ten pokojík je nádherný. Jinak postýlku mi koupí moje mamka, přebalovák dostanem od přítelova bráchy a další nábytek myslím do začátku není potřeba. Ještě mi "tchýně" půjčí od známých takový ten protěný košík, aby malé mohlo spinkat a já si ho vozila po bytě, kde zrovna budu, tak nebudu potřebovat ani chůvičku..

Autor: Lucka   15.11.2012 v 15:47

Moni ještě máme jeden pokojíček, ten je teď jako pokoj pro hosty a je zastavěný hračkama, tak tam asi pak přesunem dvojčata, protože je větší, no uvidíme Smile V pokojíčku máme ještě stejnou bílou skříň na oblečení, která dorazila až po narození dětí a máme ho vyzdobený nálepkama medvídka Pů, mají super v OBI.

1 ... 219 220 221 ... 3261
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.