Termín porodu květen 2013
Autor: Dita 15.11.2012 v 14:02
Dasho mluvíš mi z duše:-)) včera jsem si taky dopřála hermelín,já ho miluju, doteď jsem se kroztila,že se v těhu jíst nemá,ale včera už má trpělivost přetekla a takové čorizo a paprikáš:-D mňám. No nevím,co to budu mít za holčičku,když má takové chutě, sladké nemůžu ani vidět:-) Kde je Zuzka?:-) Zuzi,jaktože mi všude vyšli kluci a dr.to vidí na holčičku?:-)
Nějaký příspěvek mi unikl a vzhledem k tomu,že tipuju se týká bolesti a asi rození to mile ráda přeskočím:-)
Maminy,mějte seee.Mně je tak dobřééé.
Začínám si to vyloženě užívat a to,že jsem na neschopence, absolutně se nenudím.
Máme tu dnes krásný den,takže k nám inverze naštěstí nedorazila, nesnáším to počasí,kdy je hnusně a zataženo a vkuse 14dní?Vopruz:-)
Autor: Dita 15.11.2012 v 14:03
Leni,mám to stejně,když kýchnu,tak to dost nepříjemně bodne.
Autor: Lucka 15.11.2012 v 14:08
Dasho já vlastně ani moc nevím o čem mluvím
kontrakce jsem sice měla, ale ne do konce, protože pak jsem měla císaře, ale fakt bych řekla, že to byl super zážitek a nijak hrozný mi to nepřišlo, když pak držíš zdravé miminko 
Autor: Terka 15.11.2012 v 14:20
Zítra mám zubaře, se normálně bojim - dřív mi to nevadilo, ale teď z toho mám vítr. Snad to bude v pořádku a nebude žádný vrtání...
A s tím pícháním a bodáním při kýchání to mám taky. A taky v noci když se protáhnu, tak mě tam slušne zabolí, pořád myslim na to, abych se moc nenatahovala, ale v tom spánku to nějak nejde.
No a ke kočárkům, já mám už dva - červenej a hněděj (od švagrové a kolegy z práce) A nějak mi bude aj jedno, jestli budeme mít kluka (do toho červenýho) já jsem asi nějaká divná, ale pořád si řikám, že v tom taky vyroste a barva bude prckovi uplně jedno
Jeden bude u babiček a jeden doma, máme to kus cesty, tak aby jsme kočár nemuseli furt vozit. Za peníze co jsme nenákupem kočárků ušetřili, vybavíme asi nábytkem pokojíček, zatím je tam pusto, prázdno.
Autor: Monika4 15.11.2012 v 14:27
Páni holky na chvilku jsem usnula s Prokůpkem a vy sjte totu zavařily:-D
Leni a ostatní porod je fakt horší než píchání ale nebojte ve vetřině ho zapomenete :-) to jak vám dají mimi do náruče vše je pryč.Snad už vím co říkám když jsem to už tolikrát zažila.
Vypadá to tu že už nakupujete ty kočárky:-) to je hezký.
Melli jsem ráda že nejsem jediná kdo neřeší jídlo prostě jím co chci a když na to mám chuť
stejně jsem to mělai u těch předešlých a jak jsou pěkní:-) Jo a jestli nemáš chuť na sladký tak to bude holka:-) u mě platí že s klukama jedna tabulka čokolády denně a u Danielky to byl balík chipsů
Já můžu kýchat jak chci asi už to moje děloha nevnímá ale už dvakrát mě v noci vzbudila bolest jako před MS trochu se obávám že mi začíná ta děloha spíš tvrdnout což je tedy dost brzy:-( no uvidím.
Autor: Dasha 15.11.2012 v 14:36
Melisso, já měla o víkendu nakládaný hermelín a jka mi chutnal :-) A ještě jsem měla bramborový salát s majonézou - mňam :-) Moni, ty chutě jsem vždy slyšela naopak, tak nevím. Slyšela jsem, že kluk chtěl slané a holka sladké... Asi je to taky u každé jinak. Já vždy byla na sladké a teď si ho taky dopřávám denně a do toho chutě na maso a trvanlivé salámy. Párkrát jsem si dala i malou skleničku vína, ale fakt mi to nechutnalo - max.půl deci a dost
Autor: Dasha 15.11.2012 v 14:37
Luci, dřív bylo po císaři, že jsi musela další mimi opět císařem, ale teď to tak není myslím ne?
Autor: Dita 15.11.2012 v 14:38
Jééé Moni,myslíš?:-) mně právě každý říká opak,jak jíš slaný to bude kluk.Ale já od začátku myslela,že to bude holčička,jen mi to všude vycházelo na chlapečka..no tak jsem zvědavá. Já jsem měla teď nějaké kldiné období,co se týče takového toho tlaku v podbříšku jako před MS a teď poslední tři dny,vždycky navečer je to pořádně znát,asi se roztahuje a dělá si místo.Já mám dělohu nějak obráceně,tak dr. říkala,že se roztahuje a srovnává do správné polohy...
Autor: Dita 15.11.2012 v 14:39
Dasho to jsem ráda,že nejsem sama:-D mňám,začínám mít zase hlad:-))
Autor: Monika4 15.11.2012 v 14:40
Dasho vím že většinou říkají že holky jsou na sladké ale já jedla čokoládu jen u kluků a jelikož mi to vyšlo dvakrát tak to myslím na sobě poznám ale je jasné že každá to může mít jinak.Proto ale te´d doufám že to bude holka protože čokoláda u mě dnesm těhotenství přestala existovat:-) a to jsem fakt jinak maniak na čokoládu.
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55